top of page
franco-antonio-giovanella-g95sf8-fEQg-unsplash.jpg

Kes me oleme?

Kristallhaldjate tutvustus

Kristallkambris töötavad perioodiliselt erinevad toredad ja kogenud terapeudid ja tervendajad. Kristallkambriga võib ühendust võtta ning küsida kui soovi on Kristallkambris oma teraapiat korraldada või tulla püsitiimi kristallhaldjaks.

Elisabeth Sau tegeleb juba üle 10 aasta shamanismi ning looduslikel viisidel holistiliselt keha ja vaimu tervendamisega. Viimased 3 aastat on Elisabeth sukeldunud ka Tantramaailma tuues inimesteni teadlikust seksuaalsuse teemadel.
Elisabeth kasutab tervendamisseanssidel erinevaid praktikaid mille hulka kuuluvad šamanism, kristalliteraapia, süstemaatiline kinesioloogia, thetatervendus, eluaktivatsioon, psühholoogia, hüpnoteraapia, regressiooniteraapia, tervendamine eeterlike õlide ja teadliku puudutusega, refleksoloogia, trummirännakud ja meditatsioonid, tantra, bioresonants, toitumine, hiina meditsiin, heliteraapia, hingamine ja muud.

 

Üks tema missioone on aidata inimestel leida ühendus oma tõelise olemusega ja taastada ühendus loodusega. Maagia on kõikjal meie ümber ning väikestel palvetel ja rituaalidel võib olla meie elule suur positiivne mõju – Elisabeth aitab inimestel seda maagiat taasavastada ja suunab teid teekonnale alateadvusesse, et kohtuda oma väeloomadega ja tervendada oma sisemist last.


Elisabeth kõnnib Peruu šamaanimeditsiini rattal Peruu, Inglise ja Eesti shamanismi õpetusi järgides ja aitab eemaldada keha rakumällu salvestunud madalama sagedusega energiad, aitab lahti lasta välistest ebasoodsatest energiatest - huachad, negatiivsed mõttevormid, mustrid, ebaharmoonilised seosed, köited, aitab lasta lahti kehasse salvestunud traumadest ja allasurutud emotsioonidest. Kõrge vibratsiooniga helide ja häälega aitab tõsta sagedust ja valgustada keharakke

 

Elisabeth on Suurbritannias õppinud kristalltervendajaks, ta kuulab kristallide juhatust ning kasutab sageli kristallmaatrikse tervendustel. Ta on peamine Kristallkambri eest hoolt kandja ning võtab vastu inimesi individuaalseanssidel ning jagab soovitusi kristallide teemadel.

 

Sertifitseeritud Tao Tantristlike kunstide õpetaja/juhendajana pakub naistele teadliku seksuaalsuse teemadel seminare ja töötubasid ning ka yoni-muna workshoppe. Aitab tuua tagasi kontakti oma seksuaalsuse ja sensuaalsusega ning aitab avada kundalini energia kehas läbi praktikate ja tantra energiamassaaži. Elisabethil oli mõned aastad tagasi kundalini avanemise kogemus ning sellest ajast peale see energia on saanud osaks tema igapäevaelust ning ta kasutab seda energiat tervendamistel. Temaga võib ühendust võtta kui on küsimusi kundalini energia integratsiooni teemadel.

Ta armastab aidata naistel meenutada nende jumalikkust ja leida suhetes tasakaalu polaarsuse kaudu, et avaldada nende elus säravat jumalanna olemust.

Elisabeth tegeleb ka kõrgsagedusliku brändi kujundajana ning temaga saab rääkida logotseremooniatest, kui on soovi luua oma ärile tõeliselt väekas kuju.

Helena on meie eeterlike õlide haldjas. Ta on doTerra õlide imelises maailmas töötanud juba 4 aastat. Sellest ajast on need võlurid olnud tema elus igapäevased usaldusväärsed kaaslased. Ta kasutab eeterlikke õlisid ja oma head intuitsiooni enda ja klientide toetamiseks, ruumide ja esemete kaitsmiseks ning puhastamiseks, kerguse loomisel, taotluste tegemisel, vibratsiooni tõstmisel jne. Helena leiab et nad on ideaalsed abivahendid haiguste ning viiruste ennetamisel ja vajadusel nendega toime tulemisel ning pakub Kristallkambris võimast amoomõlidega AromaTouch massaaze.

 

Ta alkemiseerib kokku ka võluõlirullikuid, tunnetuslikult pendili ja kaartide toel inimestele individuaalselt ning valmistab nendega kehakoorijaid ja vannisoolasid, mida on võimalik Teadvusteraapia Keskuse ooteruumis nuusutada ning osta. 

Helena pakub ka tantristlikke yoni ja lingam massaaze, et avada kliendi energeetiline keha uutele tundlikkuse tasanditele ja aitab inimestel seksuaaltraumadest terveneda.

Helena tunneb sidet ka shamanismiga ning on juba lapsest saati teinud rituaale mida shamanismis kasutatatakse intuitiivselt. Tema ühendus loodusega ja peenenergiatega avaldub ka tema AromaTouch massaazisessioonidel.

 

Helena aitab luua ja hoida ruumi erinevatel sündmustel, pakkudes tuge korraldajale/korraldajatele samuti külalistele/osavõtjatele. Kogemus on läbi aastate näidanud, et Helena oskab olla õigel hetkel olemas neile, kes seda vajavad. Tema missioon on näidata teistele enda ümber, et loovusel pole piire, küllus saadab meid kõikjal ja kõike on ning kõike saab. Helena oskab inimesi viia lähemale asjadele mis panevad nende südame helisema ja hinge laulma, särades ise eredalt, ning jagades seda kõikjale enda ümber. Helena tunneb, et on tänu eeterlikele õlidele täna see, kes ta on, iga hetkega lähemal enda tõelisele olemusele, aina enam ja enam ühenduses iseenda kõrgema Minaga.

341789091_152667587536527_8724286539288619293_n.jpeg

Irma Külaviir

329777749_601246858493317_4865470146153842848_n_edited.jpg

Marlen Annabel Kubri

  • Facebook
  • Instagram

Reiki seansid, kanal, alkeemiliste protsesside käivitamine

Irmaga saab ühendust saates meil 

irmakylaviir@gmail.com

Elu aktivatsioon, kanaldamine, mentorlus, kõrgema potentsiaali avamine, grupimeditatsioonid

Koostööpartnerid

Tomi logod-02.png
edited-02.png
330967373_901031391211849_704749728678693252_n.png
Screenshot 2023-04-25 at 3.47.48 PM.png
bottom of page