top of page
Kaido Kullam

Vaimne kirjandus ja erinevad meditatsioonipraktikad on mind võlunud juba alates algkoolieast. Aastaid tagasi tegelesin ka šhamaanitrummide- ja ruunide- ning pendlite valmistamisega. Ka ravimtaimede kasvatamine ja korjamine on olnud mulle alati põnev ja hingelähedane tegevus.

Minu jaoks on inimene alati olnud midagi palju enamat kui lihtsalt füüsiline keha. Erinevad meditsiinilised ja filosoofilised lähenemised on viinud mind mõistmiseni, et raviplaani koostades võib lähtuda erinevatest süsteemidest, mis kõik aitavad erinevate terviseprobleemide puhul. Mõnele sobib teetatervendamine, teisele hiina meditsiin või marmateraapia, aga abi võib olla ka lihtsalt vestlusest. Kõige tähtsam on minu jaoks  aktsepteerida inimeses kõike seda, mis temas on.

Õppisin klassikalist ja spordimassaaži Tallinna Meditsiinikoolis Jaak Grossi juhendamisel, hiljem õppisin juurde reikit, Maagilist Matrixit, teetatervendamist, uskumuste muutmise tehnikat, Marmateraapiat (ayurveeda marmamassaaž), Hiina energeetilist massaaži, Hiina traditsioonilist meditsiini ja lihassidekoe energeetilist vabastamist.

Massaazi ja tervendamisega tegelen seetõttu, et see on minu kutsumus. Mind teeb alati õnnelikuks see, kui suudan kedagi aidata. Inimene on tervik ja tervendamise või massaažiga püüan aidada luua Sinu kehas paremat tasakaalu ja harmooniat.

Aja saate kokku leppida minu telefonil 56621370.

E-mail: kaido@ravimassaaz.ee

Loe minust lähemalt mu kodulehelt: www.ravimassaaz.ee

Minu hinnakirja leiad siit: www.ravimassaaz.ee/hinnakiri-ja-broneering

bottom of page