top of page
Liis Ugandi

Alustasin oma teadlikku vaimset teekonda varajases teismelise eas, mil kohtasin oma esimest Indiast pärit meditatsiooni õpetajat. Sellest ajast peale olen tegelenud erinevate praktikate nagu kristallteraapia, ingliteraapia, reiki, regressioon, aroomteraapia, EMF, helidega tervendamine ning saanud õpetusi ja pühitsusi vaimsetelt meistritelt kõikjalt üle maa, mida nüüd rõõmuga soovijatele edasi annan. Minu kutsumus on olla inspiraatoriks ja anda inimesele edasi talle sobivaid õpetusi, mis aitaksid inimesel ise end leida ja aidata.

Kasutan seanssidel imelisi kristalle, inglite ja ükssarvikute nõuandeid, selgeltnägemist, Lemuuriast pärit tarkust jne. Kanaldan informatsiooni ja nõuandeid inimese vaimsetelt teejuhtidel.

 

Olles ise paljulapseline ema on mulle tähtis ka nö uue aja laste toetamaine ja väärtustamine. Nõustan ka lapsevanemaid, kuidas toime tulla oma imeliste lastega parimal viisil.

 

 

Ootan Sind tervendavale eraseansile:

kui oled oma elus jõudnud teelahkmele ja tahaksid oma elu kõige tähtsamates valikutes selgust saada
soovid mõista oma eluülesannet
soovid suurendada külluse ja armastuse voogu oma elus
soovid end laadida ja terveneda
soovid toetada ja tervendada oma lapsi

 

Minu tegemiste kohta olete oodatud lähemalt lugema siit. Aja kokkuleppimiseks helistage palun mulle telefonil 5139436, saatke e-mail aadressile liisugandi@gmail.com või broneerige seanss Kristallkambrisse.

 

Meediakajastused

"10 sõnumit, mida inglid teile saadavad"

Tervisetark, juuli 2015

 

Loe siit!

"Pärast surmalähedast kogemust tulid inglid. Ja jäid."

Naisteleht nr 41, 8. oktoober 2015

 

Loe siit!

"Liis Ugandi - Meditatsioon, Inglid ja Ükssarved"

Müstilised Lood, märts 2016

 

Loe siit!

bottom of page