top of page

Kogemuslugu: ühismeditatsioon on tugeva väega


Ma polnud ühelgi ühismeditatsioonil varem käinud ning seda suuremad olid ka ootused. Õnneks tuleb tõdeda, et ootused täitusid ning ühismeditatsioon oli päris võimas kogemus.

Kristallikoja poole jalutades märkasin end otsimas ka teisi inimesi, kes sinna võiksid suunduda. Põnev oli mõelda, et ühed askeldavad oma tavalisi argipäeva toimetusi ja teised, väike 7-liikmeline seltskond koguneb 200 000 kristalliga kambrisse, et üheskoos mediteerida. Tundus põnev ning tänaval liikudes püüdsin “neid” inimesi märgata ja ära tunda.

Kohale jõudes valitses kõigis mõnus ärevus. Eestlaslikult me omavahel väga ei suhelnud, kuid hoolivus oli õhus. Kes tegi teisele istumiseks ruumi, kes naeratas tagasihoidlikult. Kuna kõik olid eeskujulikult varem kohal, siis saime õiget kella oodates üksteisega silmsideme kaudu tutvust teha.


Ühismeditatsioon Kristallkambris Evelyn Luikmeliga. Foto: Kadi Puistaja

Grupp oli kokkuhoidev

Ühel hetkel avas valgustervendaja ja terapeut Evelyn Luikmel maagilise kristallkambri ukse ning juhatas meid sisse. Istet võttes tundsin ma mõnusat surinat enda ümber, kõik oli justkui ärev, põnev ja ilus. Mahe valgus, mõnus muusika, Evelyni avatud ja naeratav olek ning tutvustusring kaasmediteerijatega.

Sulgesime silmad, Evelyn tunnetas, kui paljudes teiste väljades igaüks meist oli, andis kätte laused end oma energiasse tagasi toomiseks ning igaüks sai hakata endaga tööd tegema. Ühel hetkel, kui kõik olid kenasti omaenda energiaväljas, hakkasime Evelyni juhendamise peale üheskoos mediteerima, oma keha ja hinge puhastama, tervendama ja uue positiivse energiaga laadima.

Taotlustel suur tõenäosus täitumiseks

Olin vaid mõned päevad tagasi käinud Evelyniga eraseansil ning mu ootused ühismeditatsiooniks olid suured. Energiaväli Evelyniga kahekesi Kristallkambris olles oli juba tugev, kui suur ja võimas see veel 8-kesi võis olla! Tundsingi tugevaid energeetilisi liikumisi, vahepeal oleksin suigatanud justkui unne, aga tean, et käisin hoopis “rändamas”. Olin kaugel oma mõtetes, vahel läbis mu keha füüsilised värinad ning tundsin, kuidas kogu see kogemine oli päris võimas.

Evelyn juhendas meid kenasti tagasi Kohalolekusse ning soovitas lõpetuseks teha ka selgeid taotlusi. Sellises kõrge vibratsiooniga kohas on taotlustel suur tõenäosus täitumiseks, mistõttu tuleb neid teha teadlikult, targalt ja kindlasti jaatavas vormis.

Meie grupis tõusis üles mitmeid hirme, tunnetas Evelyn. Seansi lõppedes jagas ta oma tundmusi, nägemusi ja kogemusi ning igaüks sai sellest endale vajalikke märksõnu, millega edasi tegeleda.

Tänaseks olen kogenud Kristallkambrit nii üksinda, terapeudiga kahekesi ning ühismeditatsioonis ning pean tõdema, et kaks viimast meeldisid mulle kõige rohkem. Eraseansil tegeles terapeut konkreetselt minuga, ühismeditatsioonil pidin ma ise endaga tegelema, kuid ümbritsev õhustik oli selleks isegi vaat et tugevam ja võimsam. Eks igal variandil ole omad plussid ja miinused ning igale inimesele sobib erinevates eluetappides erinevad, kuid läbi tasuks need proovida igal juhul.

Recent Posts

See All
bottom of page