top of page

Oktoobrikuu energiad 2016Oktoober juhatab sisse aasta lõppu jääva settimise ja uute energiate ning mustrite juurdumise aja. Septembriga lõppes lõviosa tänavusest survetundest ja intensiivsest puhastusprotsessist ning maad võtavad konstruktiivsed, tasakaalustamise, harmoniseerimise ja loomise suunitlusega energiad. Oktoobris on tooniandvaks nais- ja meesenergiate tasakaal sinus eneses, sellest lähtuvad selle kuu jooksul kõik sündmused ja arengud. Need energiad vajavad nüüd tasakaalustamist, et elus edukalt edasi liikuda.

Koostöö on praegu olulisem kui omaette tegutsemine. Palju arenguid saab tulema läbi teiste inimeste. Suhted toimivad meile peegleina, kust näeme peegeldumas oma alateadlikke programme ja mustreid, mis vajavad parandamist ja tasakaalustamist. Konstruktiivne töö oma varjupoolega, teadlik dialoog ja vägivallatu suhtlemine aitavad meil leida võimalused kohtumaks teineteisega südame tasandil, vabaduses ja armastuses. Meie kollektiivsest ja isiklikust alateadvuse sügavusest kerkib küll veel vabastamist vajavaid teemasid üles, ent aastalõpu energiad üldiselt on senisest siiski oluliselt leebemad. Kes oma sisemise elu korrastamisele sel aastal tõsiselt tähelepanu on pööranud, saavad nüüd enam puhata, suurem töö on tehtud. Oktoobrist alates suundub tähelepanu otsustavalt ebasobiva väljaselgitamiselt ja vabastamiselt sobiva leidmisele ja väestamisele.

Jupiter veedab terve aasta jagu aega Kaalude tähemärgis ja see tähendab kõikvõimalikes suhetes ja partnerluses õnnelikku ja edasiviivat aega. Paljud suhted saavad selgemaks, ees ootab muundumiste aeg. Jupiteri ja Marsi koosmõju loob kuu keskel ohu liialdada – üle töötada, üle reageerida. Jupiter paisutab kõike, millele teadvus tähelepanu pöörab ja see võib muundumise käigus kaasa tuua nii sügavaid kaotusi, kui ka meeliülendavaid vabanemise hetki. Planeediseisud viitavad ka ohule liialdada mehelike energiatega, kasutada liiga palju jõudu suunamaks asjade kulgu isiklikult sobivamas suunas. Selle asemel, et pöörata ülemäära palju tähelepanu materiaalsele edule ja kindlustundele, tasub hoida tähelepanu südames. Mehelike energiate tasakaalustamiseks naiselikega on hea käia rohkem looduses, tunnetada sidet Maaga, võtta vastu Maa-Ema toetus.

Kindel on see, et mis iganes toimuma saab, on see kooskõlas sinu hinge arenguvajaduse ja Kõrgema Hüvega. Vanad mustrid asenduvad uute ja sobivatega, ilmuvad seni kujuteldamatud lahendused ja uued suunad. Selles muutuste ja muundumiste ajas on kõige tähtsam jääda enda keskmesse, püsida armastuses ja südame rahus, alistuda muutustele ja usaldada elu. Kõik vajalik saabub su ellu sobival ajal. Universumi ajastus on eksimatu. On aeg leebelt ja samas otsustavalt jääda oma südame tõe juurde ja jagada seda ka teistega.

Me liigume eraldatusest ja vastuolulisusest ühtsuse ja ühendatuse kogemusse. Meie teadvused on aina enam valmis loobuma võitlusest ja võistlemisest ning ühinema koostöös ja loomises, millest võidavad kõik. See, mida oma tähelepanuga toidame, saab kasvama. Elu sügavamate seadustega kooskõlas elamine ja ühiseid huve teeniv loomine saab meie eludes järjest olulisemaks.

Imelist oktoobrikuud!

Kristallikoda


Recent Posts

See All
bottom of page