top of page

Teraapilised rännakud hingeradadel Kristallkambris koos EvelynigaFoto: Kadi Puistaja

Kui sul on tõsine soov asuda oma sisemise elu teemadega tegelema, end paremini tundma ja mõistma õppida ning oma elu loojaks saada, siis saab Evelyn sind selles kindlasti tublisti aidata. Evelyni abiga on sul võimalik vabaneda ärasõnumistest, aegunud energiamustritest, piirangutest ja hirmudest, tuua tagasi hulkuvad või kaotsi läinud hingeosad ja veel palju muudki. Mida koostööaltim oled, seda tõhusamad saavad olema ka teraapia tulemused ja su elu hakkab muutuma sulle sobivama suunas.

Võtan võrrelda oma 2 viimatist teraapiaseanssi umbes 2 kuuse vahega. Seansside vahelisel ajal käis Evelyn Hawaii saartel ja uued energiad, mille ta sealt kaasa tõi, on teisel seansil ka selgesti tajutavad.

Esimene siin kirjeldatud seanss on minu teine kokkupuude Evelyniga. Evelyn võtab kliente vastu kristallkambris, abiks toorkristallid ja helikauss. Natuke juba tean, mida oodata. Viskan pehmele madratsile selili ja lasen end lõdvaks. Tunnen mind ümbritsevate tuhandete kristallide turvalist toetust. Evelyn hakkab mulle kristalle peale laduma. Kiirelt adub Evelyn minus hetkel valitseva emotsiooni, teadvuse seisundi ja energia blokeeringud. Selle korra teemaks kujuneb puuduvate hingeosade tagasitoomine. Asume tagamaid uurima - kust, miks ja millal on emotsionaalne seisund ja blokeering tulnud ja tekkinud, miks on hingeosad jäänud kuhugi minevikku kinni.

Evelyn näeb sündmusi ruumiliste ja ajaliste tõketeta ja oskab täpselt nimetada mitu aastat tagasi, mis soost ja kui vana inimesega need seotud on. Mind hämmastab kui lihtne on tema rajatud vaimset liini järgides nimetatud ajahetke ära tunda ja oma teadvus ajas tagasi viia. Mõtlen, mis mu elus nimetatud aastad tagasi toimus ja leian isikud ja olukorrad, kuhu mu energia või hingeosa kinni on jäänud, enese jaoks üsna üllatava kiiruse ja selgusega. Ema, vanaema, ülikooliaegne suur armastus, paar kunagist sõpra-tuttavat... „Muuda need emotsioonid ümber ja too oma hingeosa tagasi”, ütleb Evelyn iseenesestmõistetava lihtsusega. Pole aega hakata mõtisklema, kuidas see käib. Suunan Evelyni soovituse kohaselt olukorrale oma kolmanda silma tähelepanu ja muudan selle ümber. Oma soovi ja tahtega, andestamise, armastuse ja valgusega. Ja asi toimib. Tuleb välja, et on vaja vaid avatud südant, teadvuse valgust ja tähelepanu, ning soovi olukorda muuta. Ja mineviku emotsioon saab ümber loodud, tunded vabastatud, inimestele andestatud, hingeosad tagasi võetud ja antud. See tundub üllatavalt lihtne ja tulemust on kohe ka kehas tunda. Südames hakkab soe ja kerge. Pinges olnud lihased lõtvuvad. Mõne blokeeringu või emotsiooniga töötades on kehas tunda ka kergeid pisteid või tuima valu, kuid pinge vabanedes see kaob.

Üksteise järel loetleb Evelyn emotsioone, aastaid, paiku ja inimesi, keda ta minu siseruumis näeb. Viin oma teadvuse nimetatud aegadesse, leian inimesed ja situatsioonid, sotid saavad selgeks. Töö on intensiivne, kahtlemiseks ega kõhklemiseks pole mahti. Evelyn aitab protsessidele helikausi vibratsioonidega kaasa. Tunnen kuidas mu keha muutub kergemaks ja justkui avaramaks. Evelyn kinnitab, et nüüd on hingeosad tagasi ja vibratsioonitase kõrge. Tunnen end tervema ja terviklikumana. Teraapial on igapäevaelus tuntavad tulemused. Suhted inimesega, kellega mu suhted kõige keerulisemad ja valulikumad olid, paranevad tunduvalt. Tänasel päeval suhtleme hoopis teisel tasandil ja oluliselt pingevabamalt.


Foto: Kadi Puistaja

Teisele seansile eelneval ööl pole ma saanud piisavalt magada ja olen üsna vatises olekus. Huvitaval kombel tundub see just sobiv olek, et ligi pääseda mind väga kaua saatnud blokeeringutele. Kui Evelyn mulle kristalle peale laob, veereb osa neist mulle vasaku õla taha. „Nad on väga iseteadlikud”, ütleb Evelyn. Usaldame kristallide tarkust, küll nemad teavad, kus neid vajatakse. Seekord ootavad mind ees suured üllatused. Hoolimata mu magamatusest ja vatisest olekust või just tänu sellele, avanevad mind ilmselt juba läbi mitmete elude saatnud blokeeringud, mille lähtepõhjus on väga vanades aegades ja kauges kultuuris. Taas hämmastun kui kerge on mul Evelyni toel ja juhatusel viia oma teadvus nii kaugetesse aegadesse ja olukordadesse, neid enesele visualiseerida ja tunnetada. Mõne olukorra muutmisega näen päris kenasti vaeva, aga tulemuslikult.

Mind läbi elude saatnud ja aegajalt üles kerkinud arusaamatu ürgse kurbuse läte on leitud ja tervendatud. Kergendustunne on mõõtmatu. Selgub, et samast sajanditetagusest ajastust ja olukorrast olen võtnud kaasa tassida veel hulga alateadlikke piiranguid. Tegeleme nende olukordade tervendamisega ja ümber muutmisega. Mingit magamatuse vatisust ma enam ei tunne. Olen eneselegi üllatuseks üsna taibukas ja tegev. Evelyn näeb, et minuga on kambris kaasas terve salk kaitsjaid ja vaimseid kaaslasi. Kui mõtlema hakkan, avastan, et olen nende kohalolu tajunud igapäevaselt juba mõnda aega. Nüüd on nad aktiviseerunud ja tuntavalt kaastegevad. Tajun keskendatuse väge ja armastuse ning andestamise kõikvõimsust. Olen hämmastunud inimteadvuse võimekusest. Kõik on tehtav, kõik on muudetav, pole mingeid pealesunnitud piiranguid, ei ajas ega ruumis. Loovas teadvusseisundis toimetamine on meeliülendav kogemus.

Olen Evelyniga ühte meelt, et inimesed ei ole oma võimetest teadlikud. Tulles Evelyni juurde teraapiasse ja endaga tööd tehes on aga võimalik oma võimetest aina enam teadlikuks saada. Olen veendunud, et kõik , kes seda soovivad ja otsustavad teha, on võimelised oma elu ise tervendama. Ja sellest saab alguse ahelreaktsioon, sest me oleme kõik omavahel seotud. Kui inimene ennast tervendab, siis algab tervenemine ka tema peres ja lähikonnas. Igaüks omas tempos.

Loe Evelyni kohta lähemalt siit.

Evelyni juurde seansiaja saad broneerida siit.

Recent Posts

See All
bottom of page