top of page

Katrini juures holistilise regressiooniteraapia seansil


Kristallikoja ja Katrini kodulehtedega tutvudes saan teada, et Katrin tegeleb nii inimese välise kui ka sisemise ilu eest hoolitsemisega juba aastaid. Ta valdab nii iluhoolduse kui ka hingeabi tehnikaid. Selline kombinatsioon tundub mulle täiusliku ja harmoonilisena, soov Katrini teraapiast osa saada kinnitab minus kanda. Holistilisest teraapiast olen kuulnud ja oman sellest mingit üldist pilti, ent ise ma seda varem kogenud ei ole. Tean, et holistilise teraapia üks vahendeid on meelerännak ja kuna sisekosmoses rännata mulle meeldib, siis lähen Katrini vastuvõtule seda suurema huvi ja põnevusega.

Teraapiatoas on vaikne ja hubane. Ukse juures tukub oma asemel Katrini väike koerake. Nii Katrini olek, loomakese rahulik juuresolek kui ka toa atmosfäär mõjuvad rahustavalt ja õdusalt. Hakatuseks istume, joome teed ja vestleme. Räägin teemadest, mis minu elus hetkel selginemist ja lahendamist ootavad. Katrin tutvustab holistilise teraapia võimalusi oma siseelu sõlmpunkidega töötamiseks, valida on erineva pikkusega teraapiavormide vahel. Holistiline maailmakäsitlus mulle istub, ajas ja ruumis rändamine samuti.


Holistiline terapeut Katrin Kalvi

Selleks, et teraapia saaks olla maksimaalselt tõhus, on vaja usaldust ja selget eesmärki. Usaldada tuleb eelkõige iseennast, siis on võimalik usaldada ka terapeuti. Katriniga teelauas vesteldes selguvad tasapisi minu seekordse rännaku teema ja siht. Enne rännaku alustamist on vaja sõnastada küsimus, millele vastust otsima minnakse. Minu rännaku teema ja küsimus viivad mind aega enne minu seekordset kehastumist siia ilma, enne minu sündi. Olen sisemiselt tohutult põnevil. Samuti tunnen uudishimu, kuidas küll pääsetakse alateadvuse sellistesse sügavustesse...

Et rännaku ajal poleks vaja oma keha hoidmisega tegelda, võetakse meelerännak ette mugavalt teki all diivanil lebades. Kogenud terapeudi käe all ja juhatusel toimub keha lõdvestumine ja meeleseisundi muutumine uskumatult kiiresti ja ladusalt. Kehatunnetus taandub ja avanevad alateadvuse sügavused. Mu keha on lõdvestunud, mul on soe ja mugav, kogu tähelepanu koondub mu suletud silme ees lahti rulluvale „filmile”.

Katrin juhib mu rännakut vastavalt võetud sihile ja palub mul kirjeldada, mida ma näen ja tunnen. Liigun läbi erinevate paikade ja ruumide ning ühel hetkel ilmutab end mulle mu elu tõeline teejuht – minu Kõrgem Mina. Tõden, et Kõrgem Mina on end mulle ennegi ilmutanud, nii ilmsi kui ka unenägudes. Ta on mulle tuttav ja turvaline.

Usaldan end oma Kõrgema Mina juhatada ja sisenen aega ja ruumi enne oma sündi. Tegelikult ei leia ma sealt eest ei aega ega ka ruumi, on hoopis teistsugused mõõtmed ja olekud. Ometi on kõik selge ja arusaadav. Katrin suunab mind küsimustega, vastused neile ilmuvad mulle justkui telepaatilisel teel. Sisemised maastikud joonistuvad välja selgelt ja detailselt. Näen oma Hinge ette valmistumas kehastumiseks Maale. Mulle on abiks ema ja isa hinged, tunnen nende jäägitut toetust, kannatlikkust ja hoolitsust. Ema ja isa hinge jäägitut tingimusteta armastust tunnen ka füüsiliselt, see ilmutab end sooja pehme kerana mu südame kohal. See on tunne, mis puudutab mind sügavalt, lasen liigutuspisaratel voolata. Liigun edasi oma sünni ettevalmistamise tegevustega, kogu aeg tunnen end turvaliselt ja toetatuna. Kogu tegevus tundub sihipärane, mõtestatud ja tähendusrikas. Näen sünnile eelnevaid etappe, mida on teadvusel vaja kehastumiseks läbida. Kogen enda sündi teadvuse vaatevinklist. Näen oma hinge sihti ja teekonda selle elu eesmärgi poole. Kui küsin, vastab Kõrgem Mina mu küsimustele. See on minu jaoks uskumatult põnev, toetav ja oluline teave. Saan vastused mitmele seni vastust oodanud küsimusele ja palju julgustust oma intuitsiooni usaldamiseks. Tunnen pidevat jäägitut toetust ja otseühendust oma hinge ja vaimsete teejuhtidega. Olen rännaku käigus rikastunud sügavate ja avardavate taipamiste ning selginemistega. Jõudes tagasi sinna, kust rännakut alustasin, tundub sama sisemine ruum mulle palju valgema, avarama ja korrastatumana. Tulen sujuvalt tagasi tavareaalsusesse, avan silmad, liigutan oma keha. Tunnen end avara, rõõmsa ja tänulikuna.

Tuleb tunnistada, et vastust küsimusele, millega rändama läksin, ma ei saanud. Seevastu sain aga hulgaliselt vastuseid küsimustele, mis ilmusid ootamatult rändamise käigus ja mis pole mu jaoks sugugi vähem olulised. Väga meeldib mulle selle teraapiavormi juures ka see, et terapeut kirjutab kõik toimuva rännakut juhtides ja jälgides üles ning ülestähendused saab klient endaga kaasa. See annab võimaluse oma kogemused veel kord läbi käia ja soovi korral iseseisvalt edasi rännata. Mulle tundubki, et minu rännakuküsimuse vastus ilmub mulle veel iseseisva laiendatud rännaku käigus, sest tean, et ükski esitatud küsimus ei jää vastuseta. Küsimus ja vastus on nagu mündi kaks külge – kui on sõnastatud küsimus, siis on olemas ka vastus.

Minu teraapiakogemus on ääretult rahuldustpakkuv. Sain olulisi teadmisi iseenda ja oma elu kohta ning selgeid vastuseid sügavalt hinge puudutavatele küsimustele, tublisti julgustust oma intuitsiooni ja unede usaldamiseks ning kinnitust, et liigun jõudsalt oma elusihis edasi. Sain järjekordset kinnitust ka arvamisele, et alateadvuses on kõik olemas ja teadvustades on kõik võimalik. Oma teadvuse võimaluste avastamise teekond on uskumatult põnev. Kui soovid rännata oma sisemisi põnevaid radu ja avastada oma sisekosmose tõelist olemust turvalise teejuhi juhendamisel, siis on Katrini teraapia just sinu jaoks.

Lisainfo ja Katrini kontaktid leiad siit.

Külasta ka Katrini Ilu- ja Teraapiatoa Facebooki lehte!


Recent Posts

See All
bottom of page