top of page

Märtsikuu energiad 2017Kõik-kõik on uus meil märtsikuus! Kuigi vanade mustrite üleskerkimine, lahenemine ja vallandumine toimub endiselt, on inimeste südamed kerged ja rõõmu täis. Toimub häälestumine uutele energiatele, uutele sagedustele. Nüüd on juba kõigile on ilmselge, et miski me maailmas on otsustavalt muutunud ja muutumas. Kuu üldine tonaalsus on südamlikult konstruktiivne ja konstruktiivselt südamlik. Valitsevaks emotsiooniks on rõõm. Rõõm ja lootus, millel poleks nagu välist põhjendust, kuid mis ometi valgustavad inimeste südameid ja annavad tooni nii suhtlemisel kui ka muudatuste tegemisel ja otsuste langetamisel.

Valgus, Armastus ja Vabadus saab meie uueks lipukirjaks. Vähemaga ei saa enam leppida. Aina enam ja sügavamalt saame aimu iseeneste hinge sügavustest, oma sisekosmose piirideta olemusest ja oma võimetest enda elu loojatena. On aeg hakata otsustavalt uut reaalsust projekteerima ja üles ehitama. Kevade edenemine paisutab südameid ja aitab justkui mängeldes hakkama saada teel ette tulevate karide ja takistustega.

Selle kuu Täiskuu on 12. märtsil kell 16.54. Päike on sel päeval Kalade ja Kuu Neitsi märgis. Sodiaagiringis on Kalad ja Neitsi teineteise vastandid, neis on palju sarnast, aga sama palju ka erinevat. Kalade märk soosib sügavat, müstilist ja unelevat, Neitsi aga kainet ja asjalikku, mõlemas on ravitseja ainest. Seis loob võimaluse harmoonia loomiseks vastandlike energiate vahel. Ka naiseliku ja meheliku pooluse tasakaalustamiseks iseendas. On hea aeg sügavaks sisekaemuseks, soodustatud on vanade haavade teadvustamine ja lõplik tervendamine. Selle Täiskuu energiates tervendatakse ka vanad ja sügavad haavad leebelt ja südamest tuleva soojusega nagu imeväel. Sellele aitavad kaasa Tuli Kuke fööniksivõimed, mis selle Täiskuu ajal kahtlemata avalduvad. Kahaneva kuu periood, mis Täiskuule järgneb, toob kaasa imetabaseid lahenemisi, vabanemisi ja tervenemisi. Kuuloomine on 28. märtsi hommikul kell 5.57, nii Päike kui ka Kuu on Jäära tähemärgis. Jäär on sodiaagi “lapsuke”, esimene märk, uute alguste märk. Lapselikult puhta õhinaga ja täis optimismi kepsutab Jäär vastu uuendustele ja muudatustele ning kuna Jääral tegutsemise energiast puudust ei ole, siis saavad alguse paljud julged ja uuenduslikud, isegi uskumatuna tunduvad suhted ja ettevõtmised. On väga soodus aeg oma visioonidele ja unelmatele elu sisse puhuda. Muutuste keerises tasub tähelepanu pöörata iseenese ja oma keha eest hoolitsemisele, sest hoogsate muudatuste aeg võib keha jaoks olla üsna pingeline. Tasub võtta aega puhkamiseks ja mängimiseks. Kindlasti on hea mõte viibida võimalikult palju värskes õhus, eelistatavalt looduses. Kevadine energiatõus looduses on ka inimesele tubli toonikum, juba ainuüksi õhk iseenesest on paksult kevadist eluenergiat tulvil. Ka toiduvalikule võiks eraldi tähelepanu pöörata, juua rohkem puhast vett ja süüa värsket ja kerget toitu. Märts võiks olla naeratuste kuu. Naeratamise nakkavus ja tervistav mõju on isegi teaduslikult tõestatud. Helget ja naerusuist märtsikuud!


Recent Posts

See All
bottom of page