top of page

Maikuu energiad 2017


Maikuu toob endaga tuntavad ja nähtavad uuendused. See ilmneb üleüldise ja isikliku teadvuse nihkena, mis toob endaga uute horisontide avanemise, uued viisid elu endas ja enda ümber näha, tunnetada ja mõista. Kõik meis avardub. Nii nagu looduses puhkevad pungad ja õied, avardub ka meie sisemus.

Tähtsaimaks on muidugi südame ruumi avardumine. Äkitselt hoomame hoopis uusi võimalusi, avastame värskeid mõttesuundi ning kogeme teravnenud meeli ja kasvavat tundlikkust. Meie tõeline olemus saab meile aina selgemaks, arusaamine oma väest ja selle kasutamise võimlustest kasvab märgatavalt. Mai märksõnadeks on loovus, rõõm ja koostöö. Meist igaühe sisemus hakkab intensiivselt otsima parimat võimalikku viisi eneseteostuseks, mis ühtlasi teeniks ka inimkonna huve tervikuna. Selles sihis liikudes tehakse üllatavaid muudatusi, leitakse endas uinunud võimeid ja tahke ning uusi mõttekaaslasi ja liitlasi. Nüüd on aeg unistada suurelt, mõelda enda jaoks kõige olulisemast ja mitte leppida vähema kui täiuslikuga. On aeg hakata elust rõõmu ja mõnu tundma. On aeg taibata ja tajuda, et elust saab rõõmu tunda ka senisest üsna erinevatel viisidel, paikades ja tegevustes. Võib otsustada rõõmustada elu üle sellisena nagu ta parasjagu on, loobudes rahulolematusest ja usaldades omaenese loojaolemust. Mida pole, seda saab endale luua ja mis ei rahulda, selle saab ümber luua. Igaüks meist on looja, alati, iga hingetõmbe, südametukse ja mõttega. Kõik, mis on su kõrgeima potentsiaaliga kooskõlas ja teenib ka üldist kõrgemat hüve, saab mais mõnusa tuule alla. Silmnähtavad ja käegakatsutavad tulemused ilmnevad juba sügisel.Mai Täiskuu on 11. mail kell 0:42. Päike on sel päeval Sõnni ja Kuu Skorpioni märgis. See on taas suurepärane aeg uuestisünniks, tänavune Tuli Kukk näitab taas oma fööniksivõimeid. On soodus aeg sügavateks muudatusteks. Täiskuu toob selgust ja valgust sinna, kuhu seni veel pole valgus ulatunud, tuues esile kõik, mis veel muutmist ja lahti laskmist vajab. Tuline Kukk käsikäes Skorpioniga hoolitsevad selle eest, et puhastumine oleks sügav ja uuenemine kiire ning põhjalik. Sõnn omalt poolt annab kindla toetuspinna, maanduse ja tasakaalu. Seda täiskuud on eriti sobilik tähistada lõkke ääres, olgu siis üksi või koos sõpradega. Kõik, millel veel aeg on lahkuda, saab lahkuma. Paremat viisi vanast vabanemiseks ja uuele ruumi tegemiseks kui Täiskuu ja lõkketule abiga annab otsida.

Kuuloomine toimub 25. mail kell 22:44, nii Päike kui ka Kuu on Kaksikute tähemärgis. Vaata kasvõi seda kellaaega :) kõik käib paaris, suhted on olulised. Kõik on liikvel, kõik on võimalik. Kaksikud on mängulised ja täis üllatusi. Julged ja isegi hulljulged unistused ja plaanid ei pruugigi enam nii utoopilised tunduda... Tõmba julgelt kopsud sulnist kevadõhku täis ja anna oma südame tõelistest ja sügavaimatest unistustest Universumile teada. Kasvama hakkav Kuu aitab su unistustel kergete ja õhulistena uutesse kõrgustesse tõusta. Et mitte päriselt õhupallina minema lennata, on soovitatav viibida võimalikult palju looduses, tuul juustes, näpud mullas ja nautida igal võimalusel kõikvõimalikke veemõnusid, tegeleda jooga ja mistahes muu meeldiva ja kehalist koormust pakkuva tegevusega.

Imelist kevadkuud!


Recent Posts

See All
bottom of page