top of page

Juulikuu energiad 2017


Juuli tõotab tulla huvitav ja vaheldusrikas kuu. Juuniga said nii mõnedki teemad lõplikult läbitud ja nüüd on meie ees uus horisont uute valikutega. Hoomame oma valikuvabadust nüüd paremini kui aasta esimesel poolel. Valdavaks saab aasta teises pooles konstruktiivne, avar ja südamest läbitunnetatud suhtumine iseenesesse ja enese ümber toimuvasse. Soovitakse oma ellu luua edasiviivaid, kõiki pooli rahuldavaid uusi mustreid ja leida harmoonilisi lahendusi.


Nüüd on pilk selgem ja süda rahulikum. Pingeseisud võivad küll tekkida, kuid nüüd on aina nähtavam, tuntavam ja selgem, et vanaviisi ja harjumuspäraste vahendite ja lähenemistega ei saa olukordi enam lahendada. Tuleb luua uued mustrid ja teha asju teisiti. Jätkub vanade, aegunud mustrite massiline vabanemine. Kui sellele protsessile ise usinasti kaasa aidata, võib see kulgeda ladusalt ning lasta sul tunda end kui sõiduvees. Sel juhul tunned, et kulged eluvoolus erilise pingutuseta ja kõik sujub. Kui kohtad oma teel takistusi või ummikuid, siis mõtle ja tunneta, mis on see, mis takistab ja lase sellel minna. Kriiside lahendamine lahtilaskmise teel on juulis soodustatud ja seda harjutades on võimalik selles kuus saavutada märkimisväärne meisterlikkus, mille eest enesele edaspidi ülimalt tänulik saad olema. Üldiselt tuleb juuli üsna rahuliku alatooniga. Sisemine elu on vilgas ja võibolla kohati isegi tormiline. Taipamisi ja selginemisi saab tulema ohtralt. Pilt läheb sisemisele silmale aina selgemaks. Välises ei pruugi muutused kuigivõrd veel ilmneda. Nähtavaks saavad muutused sügisel.


Juulis on paras aeg anda enesele võimalikult palju puhkust. Tegutsemisega ei maksa üle pingutada. Tee kõike mõõdukas tempos ja rahulikult. Kiirustamine ei vii kuhugi. Oota ära. Augustist alates tulevad kiiremad ajad, enne on vaja mõnusalt välja puhata ja suvist olemist nautida. Juulis katsu võimalikult palju nautida ja mõnuleda, rahulikult ja südamest. Kõik, milles on Armastust ja Valgust kasvab ja õitseb sel kuul jõudsalt. Armastuse ja Valguse seisukohalt ja valguses tuleb sel kuul lahendada ka pingeseise ja kriise. Jälgi oma mõtteid ja hoolitse selle eest, et toidaksid nendega seda, mida soovid oma elus edendada. Pimedusega võitlemise aeg on ümber, aeg on süüdata Valgus ja minna edasi valguses ja valgusekandjatena.

Juuli Täiskuu leiab aset 9. juulil kell 7:07, mil Päike on Vähi ja Kuu Kaljukitse märgis. See Täiskuu laseb sul näha vastuolulisust endas. Kõik, mis takistab voolamist tõstetakse Vähi ja Täiskuu poolt alateadvuse süvasoppidest pinnale, nähtavale. Kaljukits aitab näha end kaine, realistliku, tulevikku suunatud pilguga ja võtta vastutust enda elus toimuva eest. Pingelisest seisust hoolimata näed ennast nüüd terviklikumalt ja selgemini. Näed kitsaskohti ja takistusi, aga ka lahendusi. Näed oma hetkeseisu selge ja kaine pilguga ning tunned ka jõudu ja otsustavust end muuta ja elus uus lehekülg keerata. Seis on ühteaegu nii pingeline kui ka raviv. Väga hea aeg puhastumiseks ja lahti laskmiseks, et teha ruumi uuele. Anna enesele võimalikult palju puhkust ja võimalusi omaette olemiseks ning enesesse vaatamiseks, pigem tegutse vähem, mediteeri. Viibi võimalikult palju looduses ja võta vastu Maa-Ema toetus. Puhka oma keskme rahus ja lase kõigel piiraval lihtsalt minna.

Kuuloomine toimub 23. juulil kell 12:46, nii Päike kui ka Kuu on Lõvi märgis. See Kuuloomine aitab kasvama panna kuldset Külluse Seemet, Lõvi õnnistusest paremat on külluseseemne külvamisele raske ette kujutada. Alates Kuuloomisest hakkab kasvama kõik, milles on üllast ja puhast, kuninglikkuse, täiuslikkuse, õigluse, helduse ja avaruse energiat. Nüüd tasub panustada suurelt unistamisse. Mõtle suurelt ja unista julgelt, vähemale Lõvi õnnistust ei annakski. Oma soojuse ja valgusega soosib Lõvi kõike, mis tuleb puhtast, avatud südamest ning aitab luua südames loodule kõige kaunimat ja üllamat vormi. Lõvi energiates saad hästi hakkama, kui lood oma hinges kuldset valgust kiirgava vabaduse ja avaruse ruumi. Kõik mis sellest ruumist lähtub, saab õitsema. On aeg otsustavalt aktiveerida Jumalikkus endas. Pane tähele, mis toimub su Päikesepõimikus. Saagu see nüüd täidetud kuldse Vabaduse ja Armastuse energiaga. Tunneta oma väge ja kasuta seda kuningliku väärikusega iseenda ja üldiseks kõrgeimaks hüvanguks.

Imelist juulikuud!


Recent Posts

See All
bottom of page