top of page

Uued energiad aastal 2018


2018. aasta toob endaga palju uut, muutused hakkavad reaalset vormi võtma. Kui eelnevad kaks aastat (2016 ja 2017) on olnud suurpuhastuse ja illusioonide purunemise aastad, mis on enesega toonud mitmesuguseid kataklüsme, loobumisi ja kaotusi, siis 2018. aastal hakkame tegelema oma uue elu ja maailmapildi rajamise ja ülesehitustööga. Me õpime kuulama oma südameid ja kasutama oma mõistust oma kõrgemate hingeplaanide ellukutsumiseks nähtavasse ja käegakatsutavasse reaalsusesse. Mõistuse ülemvõim südame üle on lõppenud. Nüüd algab tasakaalustamine ja vastastikune koostöö. Suur Loomine on alanud.

Numeroloogiliselt on selle aasta number 11. See on nn. meistrinumber, mida iseloomustab sisemine kirkus, intuitsioon, vajadus kulgeda ja luua oma sisemistest vaimsetest tõdedest lähtuvalt. Selles numbris on kaasasündinud duaalsus, see tekitab sisemisi vastuolusid, mis omakorda tagab dünaamilisuse, sisemise liikuvuse ja arengu. Number 11 taandub 2-ks ja seetõttu on tal ka numbri 2 omadused: inspiratsioon, karismaatilisus ja juhivõimed. Aasta esimesed poolteist kuud kulgevad veel Punase Tuli-Kuke valitsusalas. Kukk kireb ja kutsub ärkamisele, ning loob tuliseid vastuolusid kuni 15. veebruarini, seda ikka tõe ja õiguse huvides.

15. veebruaril kell 23:05 toimub Kuuloomine ja valitsuskepi võtab aastaks enda kätte Kollane Maa-Koer.


Koer on Kukest märksa rahulikum, kaastundlikum, õiglasem ja konstruktiivsem valitseja. Mida see Koer siis oskab ja teeb? Koer on aus, ustav, südamlik, tegus ja teenistusvalmis. Talle meeldib seltskond, teha koostööd, õppida, olla kasulik ja täita oma kohust. Ta on alati valvel ja valvas ning kaitseb oma peremeest, kodu, peret ja karja ennastsalgava vaprusega. Koerale meeldib ka palju liikuda ja mängida, ta tahab tunda end nii turvaliselt kui ka vabalt. Koeral on suur, soe ja truu süda, tema tunded on sügavad ja siirad ning ta näitab neid ka välja. Seda, kuidas koera südamel läheb, võib näha tema silmadest. Lisaks suurele südamele on koeral ka tark ja arukas mõistus, mida ta ka kasutada oskab ja julgeb. Muidugi on Koeralgi ka omad varjuküljed. Kui koera süda pole õnnelik ja tema vabadust on liigselt piiratud, võib ta ühepoolselt teenistuslepingu üles öelda ja minema joosta, eelistades turvalisele kodule lindprii seisust. Koer võib ka mõttetult klähvida ja kannast naksata. Koera ei maksa niisama õrritada, see võib lõppeda tõsise rünnaku ja sügavate haavadega. Avatud südame ja puhaste kavatsustega inimesel pole siiski koera vaja karta, koer näeb inimese olemuse kohe läbi ja on ju teada, et selle peale, kes koera ei karda, ta isegi ei haugu.


Maaelement toob endaga rahulikuma ja konstruktiivsema meeleolu kui kaks aastat valitsenud Tuli. Tuli aitas valgustada ja puhastada, nüüd on aeg lasta tolmul ja tuhal laskuda, toetada tallad tugevalt vastu maad ja hakata looma uut vundamenti oma sisemiste sügavate väärtuste kindlale pinnasele. Järgneva kahe aasta jooksul saame tunda Maa turvalist toetust. Paljud saavad ka parema kontakti meie koduplaneedi südame ja energiatega ning hakkavad nägema võimalusi ja viise, kuidas saaksime Maaga paremini koostööd teha ja siin jätkusuulikult elada. Tõenäoliselt saab 2018. aastal toimuma mitmeid maavärinaid, sest Maa läbib suuri energeetilisi muutusi. Olgugi, et maailmas saab olema nii rahutusi kui ka katastroofe, saab aina enamatele inimestele selgeks, et aeg on hakata tegema oma elus kardinaalseid muutusi. Just tegema. Ise ja kohe. Alustada sobib iseendast ja oma tervisest. Süüa teadlikumalt ja tervislikumalt ning liikuda rohkem, viibida rohkem looduses ja lubada endal puhata.

Sel aastal saavad alguse paljud konstruktiivsed projektid ja ettevõtmised, mis on ajendatud meie sügavaimatest sisemistest südame- ja hingevajadustest. Järjest kasvab meie usk iseendasse, oma intuitsiooni ja loojavõimetesse. Ideed toovad kokku mõttekaaslasi ja rahulikus koostöös sünnivad kõiki pooli rahuldavad uued ettevõtmised. Edeneb kõik, mis on kooskõlas individuaalse ja üldise kõrgeima arengutee ja hüvega. Meile saab selgeks, et muutusi pole mõtet oodata kuskilt väljastpoolt, vaid need tuleb teha ise. Meie ise olemegi need, kes loovad uued reeglid, uued piirid ja uued tingimused. Kuhu me paigutame oma tähelepanu ja energia, see kasvab. Meie kätes ja võimuses on kaugelt enam kui seni oleme teadnud või arvanud. Sellest aastast alates asume hoogsalt ja edukalt taasavastama ja arendama oma tõelist võimekust, oma tegelikke andeid. Lööme seljad sirgu, tõstame silmad, käärime käised üles ja asume tegutsema oma südame ja sisetunde järgi. On saabunud nende aeg, kes on seni tundnud, et ei sobi üldisesse süsteemi. Nemad on need, kes kannavad uue maailmakorra seemneid ja nüüd on aeg neid seemneid hakata külvama, sest pinnas on soodne ja seemned idanevad hästi. Utoopilised mõtted ja ideed osutuvad teostatavateks. Paljud, kes on tundnud end oma tunnete ja ideedega üksildaselt, avastavad, et maailm on mõttekaaslasi täis ja aeg on küps oma ideid ellu rakendama hakata. Kõik, mis tuleb südame ja hinge sügavustest, saab soodsa tuule tiibadesse.

2018. aasta toob endaga südamete avanemise ja avardumise. Paljude jaoks saab läbimurdeks iseenese armastama õppimine. Sel aastal sõlmitakse siirastel tunnetel ja vastastikusel koostööl põhinevaid suhteid ja need kestavad kaua, see kehtib nii paarisuhete kui ka töösuhtete kohta. Sel aastal sündivad lapsed on tegusad, ausad ja õnnelikud, nad kannavad Uue Ajastu ideaale ega tee järeleandmisi kõrgematele ideaalidele toetuvate väärtuste osas. Mõnes mõttes on 2018. aasta paradoksaalne – väline segadus ja kaos toob aina selgemalt esile sisemise valguse, tõe ja võimekuse ning vajaduse oma maailma ise luua ja juhtida. Selle aasta jooksul saame tunda, et meie tahe loeb, meie tõed ja ideed kannavad, meie elu oleneb meist endist ja me suudame ning oskame ellu kutsuda edasiviivaid ja konstruktiivseid muutusi. Aasta lõpus oleme isegi imestunud, kui palju oleme selle aastaga arenenud ja edasi liikunud ning mis kõik on saanud võimalikuks. Üllatusi on sel aastal varuks palju ja need on valdavalt rõõmsad ja õnnetoovad. See aasta kujuneb pöördeliseks nii mõneski mõttes.

Õnnelikku ja edukat aastat!

Kristallikoda


Recent Posts

See All
bottom of page