top of page

Veebruarikuu energiad 2018


Veebruar on lühike, aga tegus kuu, mis toob endaga palju selgust, uusi energiaid ja võimalusi. Täiskuud veebruaris ei olegi. Kuuloomine 15. veebruaril kell 23:05, mil nii Päike kui ka Kuu on Veevalaja märgis, on ühtlasi ka Kollase Maa Koera aasta algus. Samal päeval toimub ka osaline Päikesevarjutus, mis Eestis nähtav ei ole.


Veebruari esimene pool kulgeb aga veel Punase Tuli Kuke energiates. Kukk annab oma parima, et inimesed ikka kindlasti ärkaksid ja märkaksid, mis nende elus ja nende ümber toimub. Võta tänutundega vastu kõik, mis ilmneb. Ebasobiva ja häiriva ilmnemist tervita samuti tänuga, sest just nii annavad endast märku olukorrad, suhted ja mustrid, mis vajavad muutmist või lahti laskmist. Koeraaasta energiates ongi lihtsam teha „käiguvahetus” konfliktilt konstruktiivsusele ja pöörata tähelepanu sellele, mida sa oma elus ja enda ümber nüüd ja kohe muuta saad. Konflikt viitab sellele, et oled oma südame ja hingega ebakõlas. Küsi endalt, mis on need tegevused ja olukorrad, mis sinus raskustunnet tekitavad? Mis sind praegu enim rõhub ja takistab? Millest soovid oma elus nüüdsest alates igaveseks vabaneda? Millises eluvaldkonnas tunned seisakut? Mis on end sinu jaoks ammendanud? Ole enese vastu aus ja vaata olukorrale näkku. Koeral on hea nina ja ta nuhib nagunii kõik välja. Tühja sellest, mida teised sinust arvavad, tee ja vali nii, et sinu südames ja hinges oleks kergus ja avarus. Elu näitab sulle sobiva suuna ise kätte just selle sisetunde järgi. Lase minna kõigel, mis sinus raskust ja rõhuvat tunnet tekitab. Lase minna nii hinnangutel kui ka piirangutel, olukordadel, suhetel, tõekspidamistel. Lase kõik vabaks.

Olgugi, et sa kohe ei näe, kuhu uued teed ja tuuled sind viivad, usalda oma südant ja intuitsiooni ning lase elul end kanda. Mine sinna, kus elu sulle uusi võimalusi pakub ja uusi uksi avab. Las suletud uksed jääda suletuks. Panusta sellesse, mis sind sütitab, vaimustab, tõmbab. Alusta oma elu ümber korraldamist oma südame ja hinge igatsustest lähtuvalt. Kõik on võimalik. „Kastist välja” mõtlemise aeg on ümber, sest sa näed nüüd vähimagi kahtluseta, et mingit kasti pole kunagi olnudki. See on eksisteerinud ainult su enda meeles, oled selle piirangu endale ise loonud ja ise saad sellest ka loobuda. „Kastid” lagunevad nii ehk teisiti, sa saad selle endale lihtsamaks teha ise oma sisemisi illusioone läbi nähes ja vabaks lastes. „Kastide” hajudes avastad end piiramatute võimaluste maailmas, kus just su enese südame ja hinge igatsused ning soovid on sulle kompassiks ja teenäitajaks. Kõik, mis su elust lahkub, teeb ruumi millelegi sobivamale ja sind paremini teenivale.


On aeg õppida ennast oma elus esikohale seadma, ennast armastama ja väärtustama, et saavutada sõltumatus ja sisemine vabadus. See on meie ühine loomise meistriklass. Rebi end lahti tuttavast, turvalisest ja harjumuspärasest, mis sind edenemast takistab ning hüppa pea ees muutuste lainetesse! Pane maha oma rasked kandamid ja hulla uutes voolavates energiates nagu laps (või koer!), kes naudib suvesooje mere vahutavaid laineid. Kergus ja rõõm kannavad sind edasi uute horisontide poole. Imelist veebruarikuud!

Kristallikoda


Recent Posts

See All
bottom of page