top of page

Mida toob aasta 2022?

2022 on märkimisväärsete muutuste ja visioonide, intensiivsete emotsioonide ja suurte otsuste aasta, mis toob jõudsat kasvu nii kollektiivsel kui ka isiklikul tasandil. Aasta algab Kahaneva Kuu energias ent kohe teisel jaanuaril toimub esimene Kuuloomine ja hakkavad puhuma uued tuuled. Energiavoog pöördub, saabub aeg lubada endal unistada ja unistusi ka teoks teha. Kuigi aasta tõotab tulla rahutu, mitmete tõusude ja mõõnadega, avaneb ühtlasi ka fantastilisi võimalusi uute tasandite saavutamiseks ja uue külluse loomiseks. Neile, kes on valmis oma elu muutma, pakub see aasta selleks ohtralt võimalusi.

2022. aasta toob palju voolavat energiat, mis juhib leidma aeglasemat, rahulikumat ja tasakaalustatumat eluviisi. See pole mitte ainult tervenemise, vaid ka vaimse ärkamise aasta, tuues leevendust teemadele, mis viimase kahe aasta jooksul on ilmnenud. On aeg olnu ja olevaga rahu sõlmida ning edasi liikuda. Edu saadab neid, kes ei põgene vaid vaatavad tõele näkku ja püsivad maandatuna. Sel aastal tuleb harjutada tähelepanelikkust, võtta kuulda oma intuitsiooni ja mitte uskuda kõike, mida kuuled ja näed. Ületamatuna tunduvad takistused, mis pole lasknud saavutada soovitut, lammutatakse 2022 aasta energiate poolt halastamatult. See on suurepärane aasta tundeinimestele, loojatele ja visionäridele.


Numeroloogiliselt on 2022 aasta number 6, mille energia toob endaga tervenemise, organiseerimise ja rahulolu leidmise teemad. 6 on seotud eelmise elu või esivanemate haavade puhastamise ja tervenemisega. Selle aasta õppetunniks on vabaneda korduvatest piiravatest või kahjustavatest mustritest. Number 6 energia soosib töötamist enda kallal, et vabastada end ise endale seatud raamide ja piirangute ahelatest ning õppida iseseisvalt tõstma end kõrgematesse sagedustesse. 6 seostub ka kindla vundamendi rajamisega.


1. veebruaril algab idamaade kalendri kohaselt Yang Vesi Tiigri aasta, kõikvõimalike äärmuste aasta. Tiiger, keda Hiinas nimetatakse Loomade Kuningaks, naudib tavaliselt tähelepanu keskpunktis olemist. Tiiger on tuntud oma jõu, julguse ja kalduvuse poolest teha kõike suures plaanis. Tiiger on sündinud juhtima ja teised austavad teda, ta on kuninglik, muljetavaldav ja metsik olend. Tiiger on ka jõu, kurjuse väljaajamise ja vapruse sümbol. Vesi Tiiger hiilgab terve ja kõrge enesehinnanguga ning suurepärase õppimisvõimega. Tiigrile on omane püüe endast paljudeks aastateks midagi olulist maha jätta. Siiski on sellel uskumatult elurõõmsal olevusel ka mõned puudused, nagu kalduvus impulsiivsusele, mässumeelsus ja äkkviha. Kui Tiiger jonnib, saavad tema viha tunda ka süütud kõrvalseisjad. Seetõttu võib Tiigri aastal kujuneda ka üsna plahvatuslikke olukordi.


Must või Sinine Vesi Tiiger toetab neid, kes on vaprad ja kannatlikud. Impulsiivseid kodanikke pannakse aga mitmeti proovile ja neile sajab väljakutseid kapaga paremalt ja vasakult. Tiiger tegutseb kiiresti, seega ole 2022. aastal valmis selleks, et olukorrad võivad muutuda ootamatult ja äkiliselt. Selle tulemusel võivad lahvatada pinged ja draamad, kuid ka hullud unistused võivad ootamatult saada reaalsuseks. See kehtib nii isiklike suhete ja karjääri kui ka suuremas plaanis poliitiliste rahutuste või sotsiaalse revolutsiooni kohta. Kuigi Tiigri aasta võib tuua suuri õnnistusi ja mõned võivad kogeda imelist õnne, võivad teised samas ka kergesti kõrvetada saada. Tiigri aastal võib olla tõeliseks väljakutseks leida kuldne kesktee. Õnn saadab Tiigri aastal neid, kes oskavad oma energiat kontrollida, panustavad seda arengusse ega andu kiusatustele. Tiiger ei talu midagi võltsi ning oma aja ära elanud suhted peavad nüüd lõppema, et mõlemal partneril oleks võimalus leida uus armastus. Esikohal on Tiigri aastal ausus ning oskus teineteist raskustes toetada. Vesi Tiigri aastal sündinud lapsed saavad annina kaasa tarkuse, hea huumorimeele, kohanemisvõime ja suhtlemisoskuse. Tavaliselt on neil õnne ka rahaasjades, Tiigri enesekindlus ja julgus riskide võtmisel viib nad võidule.


Vesi on võimas loodusjõud, mille olemuseks on tuua vältimatult muutusi ja liikumist. See on tugevaim element, isegi tugevam kui tuli, sest võib ületada kõik takistused oma teel kaotamata oma olemust. Vesi on seotud tunnete ja tundeeluga ning enesele kindlaks jäämisega. Vee energia peab voolama. Vesi sümboliseerib ka küllust ja heaolu, toetab tervist ja elujõudu ning võimendab Tiigri omadusi. Vesi Tiiger on diskreetne ega soovi liigselt silma paista, aga usaldab alati oma vaistu. See võib kujuneda väga tugevate, isegi pööraste emotsioonide aastaks, mis toob võimsaid vabanemisi ja tervenemist just tundetasandi sügavuste puhastamise kaudu. Mõnikord võivad aga emotsionaalsed äärmused tuua kaose, Vee-elemendiga kaasnevad negatiivsed omadused võivad olla hirm ja otsustusvõimetus. Julgetele riskijatele toob selle aasta energia aga kasu nii finantsilises kui ka romantilises plaanis.


Aasta algus, jaanuar, veebruar ja märts on soodus aeg vahetada töökohta ja alustada uute projektidega. 2022 esimese poolaasta läbivad teemad on suhted, armastus ja raha. Aprill, mai ja november on eriti soodsad armuelu edendamiseks, kaaslase leidmiseks ja olemasolevate suhete arendamiseks. Aprill on täidetud erilise romantika ja maagiaga. Juuni, juuli ja august pakuvad soodsaid võimalusi kõikvõimaliku loomingu täiustamiseks, abiellumiseks, maja ehitamiseks või kosutavaks puhkuseks.


Aasta teine pool võib tunduda elektriliselt laetum ja hajusam. See on aeg, mil võime tunda suuremat soovi raputada endalt kõik piiravad uskumused või hoiakud ning liikuda suurema vabaduse ja sõltumatuse poole. Kindel on see, et 2022 toob olulisi muutusi ja arenguid ning juhib meid tagasi oma autentse väe ja olemuse juurde, eemaldab mitmeid blokeeringuid ja viib meid nii indiviidide kui ka kollektiivina arenguteel tublisti edasi.


Rahulikku pühadeaega ja õnnerikast uut aastat !

KristallikodaRecent Posts

See All

Kommentare


bottom of page