top of page

Aasta 2020 energiad

Aasta 2020 tuleb intensiivne, kohati kaootiline, täis üllatusi, tulvil tegutsemist, tuues endaga hulgaliselt nii lõppe kui ka uusi algusi. Viimastel aastatel alguse saanud protsessid saavad veelgi hoogu juurde. Illusioonid purunevad ja aina enam tõde saab nähtavaks. Vabanemine välistest ja sisemistest piirangutest ning aegunud mustritest jätkub. Tagasi vaatamiseks pole enam ei aega ega vajadust, on aeg teadvustada hetkeolukord ja otsustada, kuidas minna edasi.

Me väljume materialistlikust ajastust ja oleme jõudmas ajastusse, kus ideed, kontseptsioonid, võrgustikud ja kommunikatsioon mängivad juhtivat rolli. Käes on viimane „koristamise” etapp, kus vabastatakse vanad struktuurid ja uskumused. Esile kerkivad Galaktiline Õiglus ja Universaalsed Seadused. Nüüd on ideaalne aeg kärpida ja tagasi tõmmata seal, kus oleme algolemusest liiga kaugele läinud, keskenduda olulisele, omandada meisterlikkus valdkondades, millesse me tõeliselt usume. Märka, mis on lahkumas, tunneta oma südames, mida sa kaduva asemele vajad ning alusta selle loomisega. Aina selgemaks ja teravamaks muutuv intuitsioon aitab sind selles. Välise elu kaootilisus soodustab iseenda sügavate unikaalsete väärtuste esilekerkimist ja mida kaootilisemaks olukord muutub, seda paremini tuumolemus välja hakkab paistma. Vaja on luua uus struktuur, uue ajastu selgroog, asendada ebasobiv sobivaga. Seda saame me teha üksnes läbi iseenda.


Võta vastutus oma elu, oma mõtete ja tunnete, oma tervise eest, siis avanevad sulle ka uued võimalused. Vastutusest loobumine toob kaasa kannatused. Vaata otsa sellele, mis on. Tööta enda kallal, kuula ennast, tunneta, milliseks sa tahad oma elu luua. On aeg selgeks õppida, kuidas ennast iseseisvalt, teistest sõltumatult ja välisest hoolimata hästi tunda, kuidas luua ise oma ellu rõõmu, tänulikkust, õnnelikku ja kerget olemist. Sel aastal on oluline ka õppida endisest paremini suhtlema, ennast täpselt ja arusaadavalt väljendama. Tõenäoliselt saame 2020. aastal näha enneolematult palju avalikku protestimist vana korra ja mineviku mustrite vastu, eesmärgiks on võimu võrdne ja õiglane jagamine ühiskonnas. Hoogu kogub transformatsioonienegria. Vana peab surema, et teha ruumi uuele. Toimub tagasipöördumine puhaste universaalsete algmustrite juurde.


25. jaanuaril 2020 algab idamaade ajaarvamise kohaselt Valge Yang Metall-Roti aasta, mis avab uue 12-aastase tsükli. Rotiaasta energia soosib uusi algusi, uuenemist ja arendamist. Rotid on kiired mõtlejad, edukad, leidlikud, intelligentsed ja targad, kuid eelistavad siiski mugavat ja rahulikku elu. Eelolev aasta on suurepärane erinevate äriprojektide käivitamiseks. Rott soosib kõiki, kes tahavad ausalt palju raha teenida. See on sisemise distsipliini, hoolsuse ja kasvu aasta. Rott teab, et ainult järjekindel töö viib sihile, seepärast planeeri sel aastal oma tegemisi hoolikalt. Kõiki sel aastal algatatud tegevusi saadab edu, kui järgid oma eesmärke enesekindlalt ja kindlameelselt. Oma eesmärkide saavutamiseks pead olema järeleandmatu ega tohi end heidutada lasta ebaõnnestumistest, probleemidest ega raskustest. Kasvab kindlustunne ja teadmine, et oled ise oma elu looja ning sul on võim ja vägi olla see, kes sa tegelikult olla soovid ning teostada oma unistused. Raske töö tegemine on Roti üks peamisi omadusi. Inimesed, kes teevad oma eesmärkide nimel kõvasti tööd, saavad sel aastal kindlasti väärilise tasu. Rotiaasta on keeruline ennekõike neile, kes tahavad pettuse, ebaausate võtete või ebaseadusliku tegevuse abil oma eesmärke saavutada ja tõusta teiste arvelt. Rotile ei meeldi petmine ja oma otsekohesusest tulenevalt ei mõista ta ka varjatud huvide eesmärki.

2020. aasta sobib hästi igasugusteks ettevõtmisteks ja muudatusteks - teise linna kolimiseks, põhitegevuse muutmiseks, oma ettevõtte avamiseks jne. Metalli element on kõva ja vastupidav, nii et püsivad inimesed saavad sellega hakkama. Ja ehkki uus tee on keeruline, saavad tulemused kindlasti olema meeldivad. Tahte, vaimu ja iseloomu tugevus aitab toime tulla eluraskuste ja probleemidega ning ületada kõik teel ilmnevad takistused. Rott kasutab selleks alati oma intellekti ja kavalust, otsib ja leiab lahendused ilma konflikti minemata. Rotti iseloomustab ka kerge kohanemine mis tahes tingimustega. Ükskõik kui raske sel loomal ka pole, leiab ta ikkagi viisi, kuidas ellu jääda ja hiljem ka raskustega kohaneda. Kuid rott ise ei otsi kunagi raskusi ja eelistab elada maksimaalselt mugavat elu.


2020. aasta energia loob suurepärased võimalused, et alustada elu nullist, luua uued suhted, hakata tegutsema uuel erialal, astuda otsustav samm uue tipu vallutamise poole. Oma teravat intuitsiooni kasutades aitab Rott leida hingesugulasi ja seltskonda oma ettevõtmiste teostamiseks. Valge värv seab suuna - püüa luua oma äri avatult ja ausalt. Sel juhul lähevad su asjad hästi isegi vaatamata üldisele pessimistlikule foonile, kriisile ja ebastabiilsusele. Pea meeles aasta elementi - metalli. Näita üles tahet, usku endasse ja oma edusse, ära loobu ega anna alla, siis avanevad sulle ootamatult võimalused ka ummikseisust ja keerulisest olukorrast väljumiseks. Rott soosib ka looduse ja ökoloogia eest hoolitsemist, seega jälgi, et su ettevõtmised oleksid looduse- ja keskkonnasõbralikud. Keset kõike seda intensiivset möllu ja tegutsemist tasubki käia ennast regulaarselt looduse rüpes taastamas ja maandamas. Looduse harmoniseeriv ja tasakaalustav mõju ning füüsiline ja energeeriline toetus saab järjest olulisemaks. Ühendus koduplaneedi energiatega taastub ja aina enam inimesi avastab endas looduse kutse ning huvi keskkonnahoiu teemade vastu.


Saabuv aasta kätkeb endas hulgaliselt nii väljakutseid kui ka võimalusi, uusi perspektiive ja ootamatuid suunamuutusi, seda nii isiklikus kui ka suuremas plaanis, nii suhetes kui ka töö ja ühistegevuse valdkonnas. Pidevalt tuleb teha valikuid, mida võtta, mida jätta, vilumus ja meisterlikkus aga kasvavad vaid tehes ja praktiseerides. Selle aasta kohta kehtib ütlemine, et julge pealehakkamine on juba pool võitu. Niimõnedki meist leiavad endas tänavu üllatavad jõuvarud, sihid saavad selgemaks, ilmuvad uued ideed, mõttekaaslased ja koostööpartnerid. Nii sisemised kui ka välised struktuurid teevad läbi ulatuslikud ümberkorraldused ja kõige selle tulemusena saame eluga edasi minna endisest edukamalt, targemate ja tugevamatena ning selgete ja jätkusuutlike sihtidega silme eest. Kõige tähtsam on tänavu meeles pidada, et igaüks meist on ise oma saatuse sepp ja oma õnne valaja. Iseendale ja oma sisemistele väärtustele truuks jäädes, neid väljendades ja neist lähtuvalt tegutsedes saadab meid tänavu ka edu.


Imelist pühadeaega ja õnnelikku uut aastat!

Sinu Kristallikoda

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page