top of page

Aprillikuu energiad 2021

Käes on aprill, naljakuu ja see kuu toob esile nii mõndagi, mida olekski targem naljaga võtta, et tasakaalus püsida. Pea meeles, et energia järgneb rõõmule ja voolab alati sinnapoole, kuhu on kergem voolata. Südamest tulev huumor loob sillerdavat rõõmu ja kergust, katkestab sideme raskete ja madalate energiatega, tõstab sagedust ning puhastab teed uutele vaatenurkadele.Aprilli esimene pool on kiire ja tegusa energiaga. Seisakut ei tule, intensiivsus ei vähene. Nüüd on energiat ja tahtmist tegutseda ning tehtud saab niimõndagi, mida on seni edasi lükatud või mis on jäänud lohisema. Kui ilmsiks tuleb uut infot, on vaja sellele koheselt reageerida, aga ennast ja teisi säästval ning looval viisil, kellelegi liiga tegemata ja endale truuks jäädes. Usalda ennast, usalda oma südame häält, aga mitte hirmu sosinaid ega mõistuse kahtlusi. Sinu südamest ja hingest paremini ei tea keegi, mida sa vajad ja millal. Kuu keskpaik on rahulikum ja lõpp pakub võimalust teha kokkuvõtteid, jõuda milleski selgusele ja teha vajalikke muutusi. See on isikliku sisemise arengu kuu. Endiselt on esiplaanil tegelemine isiklike väärtuste, soovide ja vajadustega. Aeg uurida ja saada selgust, kes mina olen, mida mina tahan oma ellu, mida mina vajan oma eesmärkide täitmiseks. On aeg äratada endas looja olemus, leida ise endale sobivad isiklikud uued viisid, kuidas saavutada sõltumatus ja iseseisvus. Kus on need kohad, need teemad, kus tunned, et nüüd mulle aitab, ma murran end vabaks, nüüd ja kohe. See on suur ärkamine nõidusunest, teadvustamine, illusioonide shokeeriv purunemine. Püüa oma hingest tulevat tõde väljendada selgelt ja vägivallatult. Keskendu loomisele. Oma isikliku unelmate elu loomisele. Teadvusta, mis on see, mida sa tõesti vajad, mis on tõesti üdini sinu ja milles sa ei saa teha enam mingeid järeleandmisi. Muutustega ja vanast loobumisega võib kaasneda ka kurbus ja kaotusvalu. Nende tunnete läbi elamine aitab läbi sügava mõistmise hakata looma teistsugust tulevikku, hakata nägema suuremat pilti ja oma kohta selles. Küsi endalt, mis on minu osa selles, minu kordumatu panus tervikpilti? Mis toob minu ellu rõõmu, rahu ja harmoonia? Hakka seda kutset järgima, loobu vanaga võitlemisest. Vanad mustrid hääbuvad ise kui neid enam ei toideta. Tuuleveskitega pole mõtet võidelda.


8. aprill on Kaduneljapäev ja sobib suurepäraselt igasuguseks sisemiseks kui ka välispidiseks puhastustööks ja korra loomiseks. Siit edasi kuni Kuuloomiseni on aeg soodne tegeleda vanade seoste katkestamise ja vabaks andmisega ning minevikuga rahu sõlmida.


Kuuloomine on 12. aprill kell 5.30 Kuu ja Päike on mõlemad Jäära märgis. See loob suurepärase energia sihtide seadmiseks, visioonide loomiseks ja manifesteerimiseks ning soovitu oma elu kutsumiseks. Seisund, millele otsustad keskenduda, laieneb ja Kuuloomise energia aitab magnetina sarnast energiat su ellu tõmmata. Praegu istutatud seemned saavad erilise hoo sisse. Probleeme suhetes võib tekkida neil, kes ei ela oma väes vaid on sõltuvuses teistest, välispidisest. Samas on see aga ka hea aeg oma vägi tagasi võtta teadvustades, et see on sinu sees alati olemas ja sul pole oma väega ühenduses olles tarvidust otsida heakskiitu mujalt ega sõltuda kellestki teisest.


19. aprilli õhtul liigub Päike Jäärast Sõnni märki. See toob mõningase rahunemise ja tähelepanu ideedelt ja visioonidelt käesolevasse hetke ning maistele asjadele. Sõnni huvitab kindla ja stabiilse jalgealuse ja jätkusuutliku tulevikuvisiooni loomine. Samuti juhib Sõnn tähelepanu enese ja oma keha eest hoolitsemise vajadusele ning maiste naudingute lubamisele oma ellu. Kevade edenedes juhib Sõnn meid ühenduma maaga ja märkama, kuidas Maa meid toetab, millisel imelisel planeedil me elame ja kui palju rõõmustavat ning elu- ja kasvuenergiast pakatavat meid siin iga päev ümbritseb.


Täiskuu on 27. aprillil kell 6.31 Päikesega Sõnnis ja Kuuga Skorpioni märgis. See Täiskuu kannab endas sügavalt taastavaid ja puhastavaid energiaid. Oleme läbimas hingelist ja psüühilist puhastust. Nüüd võivad aset leida äkilised ja suured sisemised muutused, milles võid tunned end üsna ebakindlalt või ebastabiilselt. Sellest ei maksa heituda, sest see kõik on vaid sinu enda kõrgeimaks hüvanguks ja asendub peagi suurema selguse ja tänutundega. See võib olla väga emotsionaalne, aga ka ülimalt valgustav aeg. Aeg kohtuda uue, puhtama ja võimsama versiooniga iseendast. Aeg leida taas oma Vägi ja tagasi saada elurõõm ning leida uued selgemad sihid elus.


Imelist aprillikuud!

Kristallikoda

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page