top of page

Aprillikuu energiad 2022

Aprillikuu algas Kuuloomisega 1. aprillil kell 9:24 Päikese ja Kuuga Jäära märgis. See Kuuloomine toob hingesügavusest nähtavale varjatud emotsioonid, haavad ja nõrkused, et saaksid need nüüd teadvustada ja tervendada. On aeg tagasi pöörduda oma autentse olemuse juurde ja loobuda mõningatest kompromissidest, mida oled võibolla juba lapsest saati mustrina korranud, et olla armastatud ja vastu võetud pere ja ühiskonna poolt.Nüüd aga tuleb prioriteediks seada oma tõelised tunded ja olemus, armastada end ise sellisena nagu sa oled ning loobuda sõltuvuslike järeleandmiste tegemistest enda kahjuks ja elamisest teiste meele järele. On aeg puhastuda nii hingeliselt kui ka kehaliselt.


Tervet aprillikuud iseloomustab uue loomingulise laine käivitumine, uus hoog, inspiratsioon ja värsked visioonid, millel on vägi nihutada teadvustasandeid nii isiklikus, kollektiivses kui ka planetaarses plaanis. Sisse voolab puhast, heledat ja värsket energiat, armastust, valgust ja senisest avaramaid ideid. Eriti võimsalt kogeme avardumist aprilli teisest nädalast alates ja seda energiat jagub terveks kuuks ning kauemakski. Kuu üldine tonaalsus on emotsionaalne, tõenäolised on igasugused Vee elemendiga seonduvad liikumised, sealhulgas ka pingete vabanemine läbi pisarate. Seega, luba endal nutta, see puhastab. Aprillis nutetakse tõenäoliselt nii kurbusest kui rõõmust, kaastundest ja hingeliigutusest kui ka kergendusest, lase kõigel voolata. Ka kõikvõimalikud veeprotseduurid on aprillis erakordselt tervistavad. Samuti tasuks aidata puhastuda oma kehal, juues iga päev piisavalt puhast vett, et mittevajaliku kehast välja viia ja rakke uue energiaga kosutada.


Täiskuu on 16. aprillil kell 21:55 Päikesega Jääras ja Kuuga Kaalude märgis. See on küllaltki pingelise energiaga Täiskuu, mis toob pinnale kõik muundamist vajava. Tähtis on püsida maandatuna ja kasutada Kaalude energiat, et luua tasakaalu reageerimise ja keskmes püsimise ning vajalike piiride seadmise ja liigse enesekaitse vahel.


20. aprillil siirdub Päike tulisest Jäärast maisesse Sõnni märki. Jääras loodud uued säravad seemned saame nüüd panna Sõnni energiates turvalisse toitvasse maaenergiasse idanema ja kasvama. Sõnn aitab luua turvalist rutiini, et töötada järjekindlalt ning metoodiliselt oma ideede elluviimse kallal. Sõnn toob päevakorda ka enese eest hoolitsemise ja rõhutab, et on vaja võtta aega ka maiste naudingute jaoks. Seltskondlikud koosviibimised koos rikkalikult kaetud laua, hea muusika ja intellektuaalsete vestlustega ning muud sarnased meelelahutused on sel ajal, vaheldumisi tõhusa, organiseeritud ja tulemusliku tööajaga, ülimalt soositud.


Aprillikuusse mahub veel teinegi Kuuloomine 30. aprillil kell 23:28, sedakorda Päikese ja Kuuga Sõnni märgis. Selle Kuuloomisega kaasneb ka osaline Päikesevarjutus, mis põhjapoolkeral nähtav ei ole. Sellega kaasnev energia avab ootamatuid võimalusi ja heidab eredat valgust seni pimeduses varjul olnule. See varjutus võib avada uksed, mille võimalikkusest me pole osanud unistadagi. See on suurepärane ja võimas aeg manifesteerimiseks, nüüd on aeg usaldada ja avada end kõigele, mida Universumil meie jaoks varuks on. Hoides oma vibratsiooni kõrgel, saab Universum vastata samaga.


Lisaks kõigele on selgetel aprilliöödel võimalik idakaares, Lüüra tähtkuju ja helendava Vega kandis, näha taevas ka langevaid tähti, 22.-23. aprillil kulmineerub Lüriidide tähesadu.


Aprill toob pingete vallandumise, ootamatuid muutusi ja liikumist helgemas suunas. Kevad edeneb ja meeledki muutuvad selgemaks, ergumaks ja rõõmsamaks. Kasuta kõiki võimalusi hingata kevadisest energiast pakatavat värsket õhku ning liikuda looduses, kus leiad kindlasti rahu ja tasakaalu selle emotsionaalselt kõrglaetud kuu jooksul, et püsida selle elumöllu keskel turvaliselt maandatuna.


Imelist aprillikuud!

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page