top of page

Aprillikuu energiad 2023


Nagu langev täht, lükkab aprill meid särades uude astroloogilisse tsüklisse. Meil on käes tuline Jäära hooaeg – jäär on sodiaagitsükli esimene märk ja seega on ka aeg uuteks algusteks. Sel kuul võite end tunda motiveeritumalt ja energilisemalt kui kunagi varem. Märts tähistas suurt kohanemisperioodi, kuid 2023. aasta aprill on aeg edasi liikumiseks. See päikesepaigutus sümboliseerib sisemise juhi omaksvõtmist ja mõistmist, et vastutate oma saatuse ja edu eest ise. Mängu tulevad ka võimalused värskelt alustada, praegu on parim aeg alustada uue töö, projekti, suhte või hobiga. Ehkki tunnete inspiratsiooni tulevikku astumiseks, võib eesmärkide saavutamise kiireloomuline tung tõsta stressitaset, mistõttu on oluline, et te end sageli kontrolliksite.


Olulised astroloogilised kuupäevad 2023. aasta aprillis, millel silma peal hoida

6. aprill: Täiskuu Kaaludes

12. aprill: Jupiteri ja Päikese ühendus

19. aprill: Päikesevarjutus Jääras

20. aprill: Päike Sõnnis

21. aprill: Merkuuri retrograad


Muutused suhtlemises käivituvad kuu alguses, kui jutukas Merkuur liigub sensuaalsesse Sõnni. Oluline on oma sõnu sügavusega toetada, sest inimesi ei kõneta õõnsad lubadused ega põhjendamatu hooplemine. Autentsus ja tõelisus kaaluvad üle isegi kõige võluvamad isiksused, sest meie südamed ja mõistus on maa peale tagasi juhatatud. Tähenduslikud žestid, käsitsi kirjutatud märkmed ja kingitused on taas teretulnud. :) Paljudel sodiaagimärkidel võib olla lihtsam end selliste vahendite abil väljendada.


Jätkame kuud sotsiaalselt, sest 6. aprillil on täiskuu Kaaludes. Kuna seda kuud valitseb Veenus , võite eeldada, et sel päeval võivad esile kerkida märkamised ja aru saamised armastuse teemadel. Kuna aprill on enamasti tulekuu, on see täiskuu eriti oluline, sest see heidab valgust sellele, kui oluline on leida ühine keel ja teha koostööd. See õhuline täiskuu soosib meil oma vajaduste tasakaalustamist meie lähedaste, partnerite, koostööpartnerite ja sõprade vajadustega. Armastus ei ole sõda: keegi ei pea kaotama. Võit-võit-stsenaarium on olemas, kui võtame tempo maha ja vaatleme situatsiooni. Kuigi Jäära hooaeg näitab meile, kui oluline on väljendada oma autentsust, on aeg ka meelde tuletada, et tervislik isekus tugevdab meie suhteid, andes meile võimaluse austada nii ennast kui ka teisi võrdväärselt.


11. aprill, Veenus kolib Kaksikutesse, tuues meie suhetesse kergemeelset, flirtivat, mängulist, suhtlemisaldis energiat. Sellest võib kujuneda selle aasta üks õnnelikumaid päevi, kuna Jäär ja Päike joonduvad triaadis Jupiteriga – õnne ja laienemise planeediga, kuid see võib tuua kaasa ka teatud intensiivsust. Võib-olla kutsutakse meid investigeerima meie suhete varjatud dünaamikat, keskendudes suuremale kollektiivsele kontekstile. Seejärel moodustab Veenus 15. aprillil Saturniga Kalades ruudu. Olge selle transiidi ajal ettevaatlik, kuna Saturn võib Veenuse kingitustele juurdepääsu raskendada. See võib meie suhetes vallandada hirmud – kaastunne iseenda vastu ja eneseteadlikkuse tõstmine aitab leevendada ebakindlust ja aitab meil tegutseda tahtlikult, mitte impulsiivselt.

Ja siis, 12. aprillil, kui Päike liigub ühinema suure heatahtliku Jupiteriga Jääras, antakse meile suurepärane võimalus avarduda kõigist varasematest piirangutest, eriti meie enda uskumustes. Nagu alati, soovib Jupiter, et me mõtleksime suurelt! Millised võimalused peituvad meie sees? Kuidas oleme juba ületamas aegunud ideid selle kohta, kes me oleme ja milleks me võimelised oleme? Tulles tagasi tervisliku isekuse idee juurde, võib see päev meile näidata, kui oluline on enda eest seista, et olla rahul sellega, kes me oma keskmes oleme. Seiske valguse käes ja näidake end maailmale!


Päikesevarjutus Jääras saabub 19. aprillil. Esimese varjutusena mööda Jäära-Kaalude telge toob see haruldane astroloogiline sündmus igasse sodiaagimärki kirge, liikumist ja initsiatiivi. Võtke avasüli oma elus vastu värskematest värskemad algused, olgu need kas sisemised või välised. Teile võib tekkida kutse oma elu uuel viisil juhtima ja suunama.


Kohe peale varjutust, 20. aprillil liigub Päike Sõnni. Pärast meeletut teerajamist kutsutakse meid aeglustuma ja stabiliseeruma. See on suurepärane aeg uute harjumuste või rutiinide tugevdamiseks. Sõnnile meeldib kaasa rühkida ja võite leida end üllatavalt palju tööd tegemas. Samas võib samal päeval seisnev Pluuto ruut Veevalajas põhjustada paradoksi stabiilsuse vajaduse ja suurema ümberkujundamise vajaduse vahel. Olge ettevaatlik, et te ei muutuks kummaski suunas liiga kangekaelseks.

21. aprillil paikneb Merkuur samuti Sõnni märgis retrograadselt, tuues ümberhindamise perioodi sinna, kus otsite kõige rohkem mugavust, turvalisust ja stabiilsust. Sõnni mõju tähendab, et sellel retrogaadil on suurem võimalus mõjutada meie finansse ja vara, seega olge rahaga eriti ettevaatlik. Kuigi võime olla ajutiselt pettunud, võib see tagasiminek sundida meid aeglustuma ja end tõeliselt maandama, aidates meil nautida praegust hetke. See on suurepärane võimalus lõõgastuda pärast kirglikku Jäära hooaega.


Soovides teile parimat uue astroloogilise tsükli algust ja kaunist kevadet!


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page