top of page

Augustikuu energiad 2017


August, lõikuskuu, on meil Eestis kõige külluslikum kuu, tänavune on seda aga kõrgemas oktaavis. Augustis saame nautida elu justkui Paradiisiaias – millestki ei ole puudust. On sooja päikesepaistet, tuult ja merevett, on värve ja lõhnu, nii õisi kui ka vilju, ritsikasirinat ja tähesadusid. Looduses on õitsengu, külluse ja küpsemise kõrghetk. See on aeg, mil täiel rinnal ja avatud südamega nautida elu ja olemist. Sume ja kuldne kulgemise aeg.


Suvisel pööripäeval, 23. juunil, toimus Universumi energiates n.ö „käiguvahetus” ja algas üleminekuperiood, mille tähe all möödus ka kogu juulikuu. Juuli lõpuks jõudis Universum justkui väljahingamise lõpetamise faasi ja koos Galaktilise Uue Aasta saabumisega algas „hingamispausi” staadium – vaikne, seisev hetk väljahingamise ja sissehingamise vahel. Seda on tunda ka veel augusti alguses. Miski ei liigu. Ei õhk, rahad ega ettevõtmised, aga tunne on hea ja rahulik. Augusti Täiskuu poole liikudes hakkavad uued energiad aga „tuure üles võtma” ja tasapisi, ent kindlalt liikuma uute kõrguste ja sügavuste suunas. Algab küllusliku ja õilsa uue reaalsuse loomise aeg. On aeg tunnetada jumalikkust endas, kuulata oma südant, intuitsiooni ja Kõrgema Mina juhatust ning tegutseda sellele vastavalt.

Augustis toimuvad Täiskuu ja Kuuloomine mõlemad Lõvi märgis ja seotuna varjutustega, mis loob erilised tingimused Kuldse oleviku ja tuleviku loomiseks eneses ja seeläbi ka üldises plaanis. Augustis avanevad ka Maagilised Lõviväravad ja südame- ja hingevalgusest helendavad, valgusest kroonidega Hinged astuvad sellest läbi, kauaoodatud uude loomisruumi. Nüüd on meil au Lõvile omastes väärikuse, vabaduse ja armastuse energiates uut reaalsust looma hakata. Need, kes oma Väe on juba tagasi saanud, hakkavad kohe looma. Rahulikult, väärikalt ja õilsatel eesmärkidel, mis on üldise Kõrgema Hüvega kooskõlas. Kel oma Väe kasutamise teel veel mõni tõrge või takistus ületada, teevad seda. Enese vastu aus olles see õnnestub. August saab selles mõttes otsustavaks, et edasi lähevad uutes ja vanades energiates liikujate teed paratamatult lahku. Meie eludest lahkuvad meile sobimatute võnkesagedustega inimesed, tegevused, töökohad, olukorrad, sidemed ja asemele tulevad uued. Suund on edasi. Mahajääjaid ei ole enam võimalik kaasa tassida. Vastavalt võnkesagedustele hakkame aina enam elama justkui paralleeluniversumites. Uue loojaid häirib ja puudutab vana ja aegunu aina vähem. Uus saab aina enam väge ja hoogu ning läheb vääramatult oma rada pidi edasi. Kogu august kulgeb justkui taustal kõlava vaikse ja võiduka külluseoodi saatel, mis täidab õiglased ja vabad südamed rõõmu ja kergusega ning annab avaruse ja õigel teel olemise tunde. Töö iseenda kallal ja sisemise harmoonia saavutamise eesmärgiga on tulemusrikas ja saab Kuldse Lõvi poolt kuninglikult tasustatud.


Augusti Täiskuu toimub 7. augustil kell 21:11, mil Päike on Lõvi ja Kuu Veevalaja märgis ning samal ajal toimub ka osaline Kuuvarjutus. Vastandmärgid Lõvi-Veevalaja koos varjutusega toovad tähelepanu fookusesse suhetega seotud teemad su elus. Suhete jätkusuutlikkus ja edasine perspektiivikus tuuakse selgelt ja üheselt nähtavale. Nüüd saab selgeks, milliste suhetega saab ja on mõtet jätkata ning millised on vaja katkestada ja vabaks lasta. Millest iganes oma elus soovid vabaneda – nüüd on selleks soodus aeg. Lase Täiskuul oma hinge ja südant valgustada ning avalda talle oma sügavaimad salasoovid. Kuu aitab su unistustel täituda. Anna Kuule teada ka kõigest, millest oled valmis lahti laskma ja Kuu, võimendatuna varjutusest, aitab sul aegunust vabaneda ja luua tühja ja puhast ruumi, kuhu uus saab tulla. Võimalusel tee Täiskuu õhtul või ööl lõket või mediteeri küünla valgel. Tuli aitab sul vanast vabaneda ja puhastuda.

Teisipäeval, 8. augustil avanevad Kosmilised Lõviväravad, otseühendus Kuldajastu energiatega jääb avatuks kuni 21. augusti Kuuloomiseni. See on väga soodus aeg harmoonia, külluse ja edu kasvatamiseks isiklikus ja ka üldises plaanis. Mis toimub ühega, toimub kõigiga, kes samadel sagedustel vibreerivad. See on supersoodus aeg energeetiliseks arenguhüppeks! Nii mõnigi meist selle ka sooritab. Palju saab selgemaks.

Kuuloomine toimub 21. augustil kell 21:30, mil nii Päike kui ka Kuu on Lõvi märgis ja samal ajal toimub ka täielik Päikesevarjutus, mis Eestis nähtav ei ole. Juulikuu Kuuloomine toimus samuti Lõvi Päikese ja Kuuga. Seega kaks korda järjest on Kuuloomise ajal nii Päike kui ka Kuu Lõvi märgis. See on ootamatute muudatuste aeg. Kõrgem teadvustasand teeb end kuuldavaks, nähtavaks, tajutavaks ja sealt tulev teave ei kuulu vaidlustamisele. Nii mõnedki illusioonid saavad lõplikult põrmustatud ja tõde tuleb ilmsiks. Võta see omaks ja liigu edasi. Iga lõpp on millegi uue algus. Loomingulise energia voog on väga võimas, liigu sellega kaasa. Ava oma süda, usalda elu ja lase end kanda sinna, kuhu vaja – uute alguste lävele, uue reaalsuse sünnihetke. Selle reaalsuse loome me endale ise. Koos ja igaüks eraldi, kõrgema juhatuse ja oma südametarkuse toel. Jah, me suudame, oskame ja teame. Valgustatud südamete ühendatud väest pole siin ilmas suuremat.

Augustis hoolitse enda eest hästi. Puhka, mängi, lõbutse ja naudi elu. Anna oma kehale seda, mida ta vajab. Eriti puudutab see puhkust ja und. Võimalikud on suurenenud unevajaduse perioodid. Maga rahuga, sügise edenedes pole selleks enam aega ;) Joo palju vett, hinga sügavalt ja teadlikult, vaata õhtuti tähistaevast, naudi ritsikate siristamist ja lase oma sisemusest pinnale kerkida kõige julgematel unistustel. Elu armastab sind!

Imelist augustikuud!

Kristallikoda


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page