top of page

Augustikuu energiad 2020

Käes on august–lõikuskuu, tähiste ööde, küpsuse ja õitsengu kuu. August kannab endas muutuste, transformatsiooni ja loomise energiaid. See on puhastumise ja uute alguste kuu. Nüüd on aeg loobuda vastandamisest ja leida tasakaal enda sees.

Endiselt on päevakorras vabaduse ja kontrolli teemad, millest tulenevalt on tõenäolised tekkima võimuvõitlused, vaidlused ja konfliktid, kuna aga samaaegselt on soodustatud ka puhastumine, minna laskmine, loobumine ja taastumine, siis annavad tõusetuvad teemad ja tekkivad olukorrad võimaluse leida selgus, kord ja tasakaal endas. Jätkuvalt aktiveeruvad ja teravnevad ka intuitsioon ja ülivõimed, lihtsamaks muutub visioonide integreerimine ellu. Sõltuvussuhted katkevad, võimalik, et üsna järsult, tõugates süvendama ja tervendama suhet iseendaga ning leidma tasakaalu, selgust ja rahu enda sees. Augusti energiad aktiveerivad ka südame tervenemist, vaimse tarkuse laienemist ja aitavad ärgata tõelisel sisemisel potentsiaalil. Kõige toimuva taustal on tähtis iga päev leida võimalusi lõõgastumiseks ja enda maandamiseks ning viibida võimalikult palju looduses, keset augustikuist küllust, küpsust ja õitsemist.


Augusti Täiskuu on 3. augustil kell 18:59 Päikesega Lõvi ja Kuuga Veevalaja märgis. Täiskuu Veevalajas toob sageli üllatusi, millega võib kaasneda stress või põnevus või mõlemad korraga. See on toimekas Täiskuu, mille energiates võime tunda võimendatud emotsioone. Selles energias on kõige parem minna vooluga kaasa ja proovida alistuda, mitte kontrollida. Need, kel on kõrge vererõhk või südamehaigused, võiksid olla augusti esimesel dekaadil oma tervise ja emotsioonidega ettevaatlikud. Veevalaja valitsemisalasse kuuluvad ka ootamatud kulutused ja tehnilised või arvutiprobleemid. Samuti soosib Täiskuu ootamatuid võimalusi, kingitusi või seltskondlikke sündmusi, see paneb meid nägema asju uues valguses ning tundma teisiti iseend ja maailma, milles elame, raputab ärkvele ja näitab teed uute teadmiste ja tarkuse juurde. Augusti Täiskuu energia on väga puhastav, aidates mineviku ämblikuvõrgud maha raputada, näha suuremat pilti ja laiendada oma mõtteviisi. Ükskõik, mis su elus on olnud nõrk või kaheldava väärtusega, kukub nüüd tõenäoliselt kokku. See ei tule tegelikult üllatusena, vaid pigem kinnitab lihtsalt seda, mida oled teadnud kogu aeg. On aeg lahti lasta ja see Täiskuu juhendab meid tõesti vabastama oma kiindumust ja haaret asjade suhtes, mis meid enam ei teeni, et teha ruumi millelegi paremale. Selle Täiskuu energia puhastab teed raputades olemasolevaid mustreid, veendumusi, ideid ja olusid, et näeksid, millised neist tuleb minna lasta ja millised alles jätta. See läbiraputamine aitab äratada hingeenergia ja õrnalt lahti lasta ning tuletab meelde, et lahti laskmist pole vaja karta. Millisetest mõtetest, uskumustest, inimestest, asjaoludest hoiad kinni hirmu tõttu? Kui miski tabab sind üllatusena või kui tunned, et su elu on pea peale pööratud, proovi olla kannatlik ja võtta seda vihjena sellele, kuhupoole Universum sind juhatada tahab. Soodustatud on ärkamised, läbimurded, purunemised, radikaalsed nihked või lahkumised, katkestamised, mässud, täielikud peatumised, millele järgneb otsustav suundumine kiirendusrajale. Ühel neist viisidest paneb Veevalaja Täiskuu meid end endisest paremini tundma. Mis on sinu jaoks parim? Mis paneb sind särama? Mis toob naeratuse su näole, sära silmadesse? Pühenda nüüd rohkem kvaliteetaega tegevustele ja inimestele, keda armastad, kaasa arvatud sa ise.


Kui sul on küsimusi, otsid uut tarkust või soovid oma meelt uutesse kõrgustesse sirutada, siis jõuadki selle Täiskuu valguses edasi. Ava end sellele energiale ja lase infol sisse voolata. Seda ärkamist ja aktiveerivat energiat toetab, võimendab ja pikendab ka Lõviväravate portaali avanemine, mis on täisavatuses 8. augustil, kuid selle mõju on tunda augusti algusest keskpaigani. Lõviväravate portaal on seotud Maa, Päikese ja Siriuse igaaastase augustikuise joondumisega. Kui Päike vastutab meie planeedil füüsiliste kehade elu eest, eriti siis, kui ta asub oma kodumärgis Lõvis, siis Sirius vastutab meie vaimsete kehade ja elu valgustamise eest. Muistsed rahvad pidasid Siriust väga tähtsaks, kuna nende arvates oli see täht värav taevasse ja kõrgsageduslike olendite kodu. Nad uskusid, et Siriuse energia kannab endas väga arenenud tarkust, millega Maa elanikud saavad kontakti Lõviväravate kaudu. See portaal tähistab südamete aktiveerimise, kolmandate silmade ärkamise ja kosmiliste allalaadimiste aega. Meil kõigil on vägi neid allalaadimisi vastu võtta, nii et mine välja kuuvalgusesse, vaata, kuidas kuldne Kuu ja särav Sirius taevas säravad ja palu saata sulle vajalik info ja sõnumid otse oma olemusse.


13. august on Kaduneljapäev ja soodne aeg tegeleda koristamise ja korra loomisega igal tasemel. Vanast loobumine ja energeetiline ning materjaalne korrastamine on soodustatud Vana Kuu kaduvas energias veel kuni Kuuloomiseni. Kuuloomine on 19. augustil kell 5:41, mil nii Päike kui ka Kuu on mõlemad Lõvi märgis. Nüüd on aeg mõelda tuleviku peale, mõelda ja unistada suurelt ning hakata järgmiste aastate osas plaane tegema. See on suurepärane Kuuloomine julgete ja vaprate kavatsuste seadmiseks. Toetav energia on ka selleks, et teha julge ja usaldav hüpe tundmatusse oma südamehäält ja kõhutunnet usaldades, kui eesmärgiks on kasutada oma andeid isiklikuks ja üldiseks Kõrgemaks Hüvanguks. Isegi ebasoodsad olud ei saa nüüd takistada kontakti leidmast oma isikliku väe ja kõrgema potentsiaaliga. Selle Kuuloomise energia on väga loominguline ja kerge, tõeliselt kena Kuuloomine, mis toob tervistavat ja värsket elujõudu ning energiat. Võib-olla tunned kutset oma tõde jagada või sõna võtta ja võib-olla just seda tehes võidki avastada uue isikliku väe.


22. augustil liigub Päike Lõvist Neitsi märki. Iseseisv ja tugev Neitsi aitab ühenduda jumaliku naisenergiaga ja meenutada, kui võimas see on. Jumalik naiseenergia elab igaühes meist, soost sõltumata ja on osa selle planeedi elujõust. Jumalik naisenergia on pehme ja voolav, kuid ka tugev ja äge. Jumaliku naisenergia esindaja Neitsi võib vabalt teha nii, nagu tahab, millal ja kui tahab. Neitsi ei vaja tervikuks saamiseks partnerit, sest on juba terve ja täielik sellisena, nagu ta on. Neitsi tuletab meile meelde, et oma sisemist kompassi kuulates on meil alati jõudu ja teadmisi, et tulla toime mis tahes väljakutsetega, mida eluteel kohtame. Neitsi võib olla äge, kuid tema süda on avatud ja teda juhib alati Armastuse jõud.


Kõigele sellele augustikuisele toredusele lisaks on kuni 24. augustini selgetel öödel võimalik taevas näha Perseiidide tähesadu, 10.-13. augusti öödel võib hea õnne korral näha koguni kuni 150 sabatähte tunnis. Laskem siis liigsetest raskustest vabanenuna oma julgetel unistustel ja sügavatel soovidel Kasvava Kuu ja tähesaju energiast kantuna kõrge kaarega lennata ja nautigem augustikuud kogu südamest, avatud meelte ja täie rinnaga.

Avardavat ja äratavat augustikuud!

Kristallikoda

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page