top of page

Augustikuu energiad 2023

Tere tulemast kaunisse augustikuusse, armsad! Selle kuu valgus on võimas, kuna jätkame oma teekonda aasta teise osa sügavustesse. Augusti energia kannab endas uuenduse ja transformatsiooni noote, pakkudes värske alguse võimalust neile, kes on valmis seda omaks võtma.


Kui oled kahtlemas oma valikutes või ei tea kuhu edasi liikuda, siis august julgustab sind minevikuga sidemeid läbi lõikama. Sind kutsutakse vabanema kõigist kahtlustest ja astuma võimaluste maailma. Ja kui valgus intensiivistub, illumineerib see eluvaldkondi, mis võivad vajada tähelepanu ja kohandamist - kutsudes meid hindama oma praegust olukorda ja tegema teadlikke otsuseid radadel, mida soovime käia.August on tuntud kui kaheksas kuu kuid augusti 2023. aasta kollektiivne numeroloogia kannab number 6 vibratsiooni, armastuse, rahu, ilu ja harmoonia osas.


Kuu energias on järgmised magnetilised vibratsioonid:

Loomine

Eneseteadlikkus

Kaitse

Romantika

Tingimusteta armastus


Mida oodata astroloogiliselt sel kuul:


August toob meile palju turbulentsi ruutude kujul ning Merkuuri retrograad, mis on tuntud kui suhtluse ja tehnoloogia häirija, julgustab meid aeglustuma, hindama oma plaane ümber ja peegeldama oma tegusid. On aeg täpsustada oma sihti ja veenduda, et see vastavab meie autentsele minale.


Peale selle süvendavad selle kuu jooksul toimuvad lisaretrograadid augusti introspektiivset olemust. Need energiad kutsuvad meid sukelduma oma alateadvusesse ja vaatlema lahendamata probleeme või mustreid, mis vajavad läbi töötamist ja transformatsiooni. Nad pakuvad võimalust sisemiseks tööks ja eneseanalüüsiks, avades lõpuks tee kasvu ja enesearengu jaoks. Kuu lõpus rikastab meid üks super-täiskuu.


Energiate navigeerimine praeguses hetkes võib tunduda intensiivne. Siiski on oluline mõista, et need intensiivistunud energiad teenivad suuremat eesmärki - täiendada meie teadvust ja toetada meie vaimset evolutsiooni. Universum pakub rohkem võimalusi vabaneda vanadest kihtidest, uskumustest ja mustritest, mis ei teeni enam meie kõrgeimat hüvangut.


Millised on peamised liikumised augustis?


August 9: Veenuse-Uraani ruut

Ettearvamatuse embamine


6ndal augustil põrkuvad omavahel Veenus, mis on praegu retrograadis, ja Uraan, juhendades meid vaatlema meie suhete ja väärtuste sügavusi, tuues esile peidetud dünaamikaid ja ootamatuid nihkeid. Uraani ruut Sõnnis lisab sellele üleminekule üllatusmomendi ja häirib seda.

Uraan, tuntud kui suur äratundja, soovib meid vabastada vananenud struktuuridest ja tuua esile vajalikke muutusi. Selle mõjul võime kogeda ootamatuid nihkeid meie suhetes või suuremat iseseisvuse ja vabaduse iha, kui me murrame läbi vanast programmeeringust. On kriitiline suhtuda sellesse perioodi avatud mõtteviisiga ja valmisolekuga omaks võtta ettearvamatust.


Veenuse ja Uraani transformeeriva energia kaudu võime selle ülemineku läbida armu ja julgusega, võimaldades autentsete ühenduste ilmnemist ning sügavamat mõistmist meie vajadustest ja soovidest.


August 13: Päikese-Veenuse ühendus

Hinge ühendustega joondumine


13. augustil, kui Päike asub kuninglikus Lõvi tähemärgis, joondub see Lõvis oleva Veenusega, mis on praegu retrograadis. See taevalik kohtumine täidab õhu dünaamilise ja kirgliku energiaga, kutsudes esile südame olulised küsimused. Nende liit kutsub meid ümber hindama oma väärtusi, suhteid ja soove. See pakub introspektsiooni ja eneseavastamist, sundides meid süvenema oma emotsioonidesse ja hindama oma soovide autentsust.

Peale hiljutist kohtumist Uraaniga toob Veenus kaasa uue ja innovaatilise energia, mida täidab uuendatud eesmärk ja autentsus. Kasuta seda perioodi, et otsida sügavamat mõistmist oma vajadustest ja soovidest ning täida oma loovaid püüdlusi armastusega.


August 15: Päikese-Uraani ruut

Muutustega toimetulek


Kui Päike põrkub 15. augustil Uraaniga, soovitame valmistuda elektriliseks energiaks, mis lubab põnevust, muutust ja ootamatuid nihkeid erinevates eluvaldkondades.

Päikese ja Uraani vaheline ruut tekitab pingeid, mis julgustavad meid murdma vabaks rutiinidest ja vanast programmeerimisest. Olge valmis üllatusteks ja ootamatuteks võimalusteks, mis võivad teie igapäevast rutiini, suhteid või karjääriteekonda raputada. Kuigi see energia võib tunduda kaootiline, pakub see väärtuslikku võimalust uurida uusi horisonte ja nihutada piire selle osas, mis on võimalik. On oluline jääda kohanduvaks ja hoida avatud mõtteviisi.


Usalda, et Universumil on sinu jaoks midagi erakordset varuks. Kasuta seda võimsat energiat, et avada oma sisemine geenius, väljendada oma individuaalsust ja rajada uusi teid.


August 16: Uus Kuu Lõvis

Kutsu oma vägi tagasi

Tuline ja kirglik Uus Kuu Lõvis saabub kuu keskpaigas, juhendades meid oma kõige autentsema mina poole läbi meie sisemise lapse mängulisuse. See Uus Kuu toob kaasa elava energia puhangu, mis aitab meil särada eredalt ja omaks võtta enda kõige autentsem versioon. Võib olla keeruline seda versiooni kehastada, kuid julge Lõvi täidab taeva enesekindluse ja armastusega.

Sel ajal julgustatakse meid osalema tegevustes, mis süütavad meis kire, olgu see siis kunst, tants, kirjandus või mis tahes eneseväljendusvorm, mis toob teile rõõmu. See on soodne aeg seada eesmärgid, mis on seotud enesekindluse, enesearmastusega ning lasta lahti enesekahtlustest ja astuda oma väkke.


Kuid see Uus Kuu Lõvis põrkub Jupiteri ja Uraaniga, lisades ekstra sädeme. Põrge Jupiteriga võib tuua kaasa laienemise tunde ja vajaduse tasakaalu järele suurte visioonide ja praktiliste sammude vahel. Samal ajal võib ruut Uraaniga tekitada ettearvamatuse tunde, julgustades meid omaks võtma muutusi ja oma autentsust, isegi kui seisame silmitsi ootamatuga.


Heledal küljel moodustab see Uus Kuu harmoonilise kolmnurga Chironiga ja Põhja Sõlmega, pakkudes tervenemise ja kasvuvõimalusi. Chironi kohalolu julgustab meid omaks võtma oma haavu ja kasutama neid väe ja tarkuse allikana. Põhja Sõlm juhendab meid meie hinge tee poole, pakkudes võimalust joonduda oma tõelise eesmärgiga.


Nüüd, liigu oma südameruumi, hinga sügavalt ja alistu jumalikule voolule, usaldades, et Universumil on kõrgem plaan sinu teekonnal ja kõik lahtub täiuslikus harmoonias ja ajastuses. Las täiskuu transformeeriv jõud valgustab sinu teed ja juhendab sind uuele mõistmise heites valgust su hinge teele.Aeg on nüüd täielikult oma tõeliseks minaks kehastuda ja lasta oma valgusel särada kõigile nähtavalt.


22. august: Veenuse-Jupiteri ruut

Tervenemine armastuse ja laienemise väel


Pärast kohtumist Päikese ja Uraaniga asub Veenus 22. augustil ruutu võimsa Jupiteriga ja võime oodata tormilist üllatuste, transformeerivate muutuste ja armastuse tantsu. Selle Veenuse-Uraani ruudu ajal ole avatud ootamatutele kohtumistele ja üllatustele. Ole avatud ootamatutele keerdkäikudele suhetes karjääris ja rahavoolus. Päike ja Uraan kutsuvad meid murdma välja seisakutest ja looma meie ühendustes uue autentsuse taseme. See on kutse revolutsioneerida meie armastuse keelt.


August 27: Päikese-Saturni opositsioon

Sisemise autoriteedi tasakaalustamine


Kas olete valmis dünaamiliseks kosmiliseks etenduseks, kui Päike Neitsis vastandub Saturnile Kalades? See kosmiline köievedu genereerib struktuuri ja laienemise, vastutuse ja vabaduse vahelise konflikti. Selle Päikese-Saturni opositsiooni ajal on oluline kultiveerida kannatlikkust, sihikindlust ja kindlat plaani.

Kasuta Neitsi analüütilist energiat, et hinnata ümber oma eesmärke ja kohustusi, tunnustades samal ajal vajadust olla paindlik ja kohanev. Olge avatud Saturni õppetundidele, teades, et struktuuri pühendumise ja oma tegevuse kohandamisega pikaajalisele nägemusele, saate ületada takistusi ja saavutada püsiva edu.


August 28: Uraan liigub retrograadi

Taasühendamine kõrgema teadvusega


Uraan, innovatsiooni ja muutuste planeet, alustab tagurpidi tantsu taevas 28. augustil, märkides sügavat ärkamisperioodi kõrgema teadvuse, eneseavastuse ja seisvate mustrite vabastamisese läbi. Uraani retrograadne liikumine juurdab uue teadlikkuse meie rakkudesse ja planeedile, suurendades samal ajal meie võimet mõelda oma südamega.

Järgmise viie kuu jooksul võite oodata peegeldusperioodi, mis aitab meil töödelda ja liikuda läbi oluliste muutuste, mis on meie elus viimastel kuudel toimunud, ning vajalikke muudatusi edasiliikumiseks.


30 august: Super Täiskuu Kalades

Allumine Jumalikule Voolule


Valmistuge tõeliselt maagiliseks lõpuks, kui Super Täiskuu armulikult taevast Kalade märgis särab, heites oma ebamaine kuma meile kõigile. See Super Täiskuu toob kaasa südame sügava illumineerimise, avades ja puhastades meie kanaleid, et avaldada meie ühendus allikaga. Valmistuge maagiliseks vaatemänguks, mis keskendub vaimsusele, empaatiale, alistumisele ja vabastamisele.

Kui Super Täiskuu valgustab unistavat Kalade märki, kutsub see meid ületama materiaalse maailma piire ja sukelduma sügavale hinge dimensiooni. See kuukera toimib püha peeglina, näidates meie südamete varjatud nurki ja juhendades meid sügava ühtekuuluvustunde poole. See müstiline veemärk pakub evolutsioonilist energiat, julgustades meid vabastama seda, mis ei teeni meie kõrgemat head. Seega, vabastage emotsionaalne pagas, vanad mustrid ja piiravad uskumused. Keskenduge uute võimaluste ja vaimse kasvu ruumi loomisele.


Lisaks on oluline olla valvel pettuste, valede, manipulatsiooni ja sõltuvust tekitavate käitumismustrite koha pealt. Selle kuu faasi tugevad energiad võimendavad meie tundlikkust, muutes hädavajalikuks püsida tõe ja autentsusega kooskõlas. Teadlikult negatiivsete mõjude või enesehävituslike mustrite vabastamisega saame täielikult ära kasutada selle täiskuu potentsiaali.


Selle Super Kuu teemad:

Teravnenud intuitsioon

Vaimne ärkamine

Emotsionaalne vabanemine

Kaastundlikud ühendused

Loominguline inspiratsioon

Allumine

Minna laskmine

Tervendamine ja andestamine

Hooliv enesearmastus


Kuidas kasutada augusti kosmilist energiat produktiivselt:

Augusti müstiline udusus kutsub meid navigeerima peenel piiril olemasoleva ja uuenduslikkuse vahel. Siin on mõned vaimselt väestavad viisid selle energia produktiivseks kasutuseks:


Kultiveerige enesehooldust: Prioritiseerige enesehoolduspraktikaid, mis toidavad teie meelt, keha ja vaimu.

Võtke aega meditatsiooniks, treeninguks ja puhkuseks, et säilitada sisemine tasakaal ja vastupidavus.

Soosige avatud suhtlust: Arvestades, et Merkuur on augustis osa ajast retrograadses liikumises, olge oma suhtluses eriti tähelepanelik.

Harjutage aktiivset kuulamist, väljendage end selgelt ja püüdke mõista enne vastamist.

Võtke omaks paindlikkus: Ruudud ja vastasseisud võivad tuua ootamatuid muutuseid.

Püsige paindlik ja kohanege uute olukordadega.

Haarake kinni võimalustest, mis sünnivad nendest muutustest, ja lähenege neile avatud meelega.

Otsige harmooniat suhetes: Olge kannatlik ja mõistev oma suhtluses teistega.

Harjutage aktiivset kaastunnet ja püüdke leida ühine keel, isegi erimeelsuste või konfliktide korral.

Püsige maandatuna: Ühenduge Maaga, et end kosmilise turbulentsi keskel maandada.

Veetke aega looduses, harjutage maandamisharjutusi või kaasake oma igapäevasesse rutiini maandavaid kristalle.

Seadke piirid: Austage oma vajadusi ja piire, eriti keerukates suhetes.

Suhelge enesekindlalt ja lugupidavalt, et säilitada terved ühendused ja kaitske oma energiat.

Harjutage eneserefleksiooni: Kasutage selle kuutsükli introspektiivset energiat, et sukelduda sügavamale oma sisemaailma.

Tegelege päevikupidamise, meditatsiooni või teraapiaga, et saada ülevaadet mustritest ja isikliku kasvu valdkondadest.

Integreerige transformatsioon: Mäletage, et augustikuu planeedimuutused toovad kasvu ja transformatsiooni võimalusi.

Võtke omaks õppetunnid, mida nad pakuvad, ja usaldage, et võite nende väljakutsete kaudu tugevamaks ja targemaks saada.


Kokkuvõtteks kutsub augusti energia meid vaatlema oma olemuse sügavusi ja astuma julgelt oma tõelisse autentsusse. See enese aktsepteerimise teekond nõuab meilt tervisele kahjulike mustrite ja uskumuste tuvastamist ja muutmist, mis enam ei teeni meie kõrgemaid hüvanguid, luues ruumi uutele kogemustele ja võimalustele.


Niisiis, kehastuge täielikult oma autentseks minaks ja vaadelge, kuidas teie ümber olev maailm muutub ja peegeldab teie sisemist transformatsiooni. <3


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page