top of page

Detsembrikuu energiad 2020

Murranguline ja muutusterohke 2020. läheneb lõpule. Detsember paneb aastale väärika punkti, tuues kirkaid taipamisi, teravaid äratundmisi ja värskeid visioone.Kuu üldine energia on eelnevatega võrreldes mõnevõrra kergem ja toetavam. Detsember toob ka enam vaimset aktiivsust ning julgust ja selgust tegutsemiseks. Kuu viimases kolmandikus toimub tuntav energeetiline pööre, mille mõju on kaugeleulatuv, pannes aluse järgnevate aastakümnete suundumustele. Rõhuasetus nihkub omamiselt olemisele.


Kuu algus kulgeb Kahaneva Kuu energiates, endiselt kestavad puhastusprotsessid ja lahtilaskmine vanast ja aegunust ning illusioonide purunemine. Eriti soodus on oma sisemise ja välise elu korrastamisega tegeleda Kaduneljapäeval, 10. detsembril. Kaduva aja kahanev energia kestab kuni Kuuloomiseni. Aasta viimane Kuuloomine on 14. detsembril kell 18:18, Päike ja Kuu on mõlemad Amburis, samal ajal toimub ka Täielik Päikesevarjutus, mis Eestis nähtav ei ole. Selle Varjutusega Kuuloomise energia toob kaasa ilmutuslikke taipamisi ja kindla soovi suunda muuta, pöörata vanale otsustavalt selg ning asuda looma uutel alustel. Nüüd ilmub ühisteadvusse uut teavet otse Allikast, see saab julgustuseks ja kindlaks toetuspunktiks edasi liikumisel. Teadmine, mis on kooskõlas südame ja hingega juhib meid looma uut elutervemat ja terviklikumat elu ja ühiskonda. Soodustatud on tegelemine loominguga mistahes vormis.


22. detsembril on Talvine Pööripäev ja Päike siirdub Amburist Kaljukitse märki. Peale selle, et Talvine Pööripäev tähistab meie jaoks aasta pimedaimat aega ja valguse taassündi kõige pilkasema pimeduse rüpes, toimub selle Pööripäeva paiku ka suur üldine energeetiline muutus, kuna lõpeb 200-aastane Maa-energia tsükkel ja algab Õhu-energia tsükkel. See toob tuntava muutuse üleüldistes rõhuasetustes. Kui viimased paar aastasadat oleme elanud Maa-energia väärtushinnangutele toetudes, maine, materiaalne ja käegakatsutav on olnud kõige tähtsam, siis edaspidi saavad oluliseks Õhu-energia väärtused, voolavus, avatus, kooskõla, tasakaal, suhtlemine, innovaatilised tehnoloogiad ja kogukonnapõhine ühiskonnamudel. Soodustatuks saab see, mis on kasulik tervikule, oma individuaalsuse ja intuitsiooni arendamine panustab üldisesse heaolusse.


Pööripäeva paiku on aeg, mil kõik on võimalik ja uus ajastu on avanemas. Maa liigub läbi energiaportaali, mis sisaldab miljoneid uusi võimalusi meie kõigi jaoks. Keegi praegu elus olevatest inimestest pole midagi sellist oma elus kogenud ega näe ka nende protsesside kaugemaid tulemusi selles elus, kuid meil on imeline võimalus seda murrangut kogeda ja anda oma panus uue loomise protsessi. See on väga viljakas energia, mis viitab uutele algustele suures plaanis. Maa ei saa enam kunagi endiseks ja selle Maa olenditena ei jää meil muud üle, kui kohaneda ja omaks võtta see uus peatükk, mida meile nüüd pakutakse. Sel ajal tasub võtta aega vaikselt iseendaga olemiseks ja endasse vaatamiseks, viibida võimalikult palju looduses, leida aeg enda eest hoolitsemiseks, olla hetkes kohal ja Algallikaga joondatud.


Täiskuu on 30. detsembril kell 5:25 Päikesega Kaljukitses ja Kuuga Jäära märgis. Ka Täiskuu energia toob uuendusi, tervenemist ja puhastumist ning julgust pöörata uuele rajale oma elus. Julged unistajad võivad äkki leida viisi ja vahendid, mis võimaldavad neil oma unistusi teoks tegema hakata. Nüüd on tähtis jääda oma hingele ja südamele truuks ja püüda saada oma mõtted, sõnad ja teod omavahel kooskõlla, väljenda oma tõde ja tegutseda sellest lähtuvalt. Aasta lõpeb Täiskuu valguses ja kõrges energias. Vaadates tagasi möödunud aastale võime tänutundega tõdeda, et oleme tublisti muutunud ja arenenud, saanud küpsemaks, julgemaks ja tugevamaks ning oleme valmis alustama uut aastaringi oma elu teadlike loojatena.


Imelist detsembrikuud!

Kristallikoda

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page