top of page

Detsembrikuu energiad 2022

Jee! Oleme koos jõudnud aasta viimasesse kuusse, detsembrisse! Käes on pühadeaeg ja järjekordne aasta on peaaegu läbi. Loodame, et olete uhked selle üle, mida viimase 12 kuu jooksul olete saavutanud, ja et austate kõiki tõuse ja mõõnasid mida see aasta on toonud ning tähistate seda, kuhu tänaseks olete jõudnud, isegi kui see pole päris see, kuhu soovite jääda. Elu on teekond, mitte sihtpaik. See on ok, kui te praegu vaadet ei naudi; asjad muutuvad, te kasvate ja liigute edasi.

Siseneme detsembrikuusse destabiliseerivast sügishooajast maha tulles, otsides hubasust ja mugavust. Te ei ole üksi, kui tunnete end ebakindlalt, seoses sellega kus te praegu elus olete ja mis teid ees ootab. Hea uudis on see, et detsember aitab meil uue usu ja optimismiga ümber orienteeruda, näidates teed uuele potentsiaalile ja võimalustele järgmisel aastal.

Detsember algab sellega, et Merkuur ja Veenus lahkuvad Amburist, kus päike püsib kuni talvise pööripäevani 21. detsembril. Soovitame Amburi hooaega ära kasutada enne, kui talvekülm tõeliselt kohale jõuab – Ambur õpetab meile usku, entusiasmi ja optimismi ning annab tuld ja särtsu intellektuaalsele ja filosoofilisele mõtisklemisele. Meid kutsutakse üles uuendama oma vaimu, nädalatel enne pimeduse võimust võtmist, hoides südames usku, et näeme kevadel taas uuenevat valgust. Võtke sel kuul endasse kõik need head vibratsioonid, ja pakkige need oma vaimsesse seljakotti, et neid külmal hooajal endaga kaasas kanda. Tuleviku reiside planeerimine on suurepärane viis selle energia suunamiseks. Kui reisite juba sel kuul, pöörake rohkem tähelepanu kõige selle kogetu hindamisele ja tänulik olemisele.

Selle kuu esimene suurem kosmiline sündmus on laupäeval, 3. detsembril, kui unistav planeet Neptuun lõpetab oma retrograadi ja pöörab otse, oma kodusesse Kalade tähtkujusse, jättes meile ainult ühe välise planeedi retrograadseks. Välisplaneedid (Päikesest kõige kaugemal olevad planeedid) ei mõjuta meid nii tugevalt, kui nad liiguvad retrogaadis, võrreldes Päikesele lähemal asuvate planeetidega. Neptuun on illusioonide, loovuse, maagia, kõrgemate unistuste ja tingimusteta armastuse planeet. Kui see liigub otse, tuletatakse meile meelde, et peame ühendust võtma oma intuitsiooniga ja usaldama ennast. Sel päeval võime tunda sügavamat vaimset sidet või suuremat loovust.

2.-5.detsembril joondub Päike Antaresega. See on aasta üks võimsamaid ja magnetilisemaid kosmilisi väravaid! Kui Päike joondub kuningliku tähe Antaresega, avab see tugevad galaktilised energiad, mis kiirgavad Maale, tõstes meie vibratsiooni ja joondades meid meie kõrgema hüvanguga. Antares on väidetavalt hingede puhkepaik, kui nad lahkuvad oma maisest kehast ja rändavad kõrgematesse sfääridesse. Selles puhkepaigas tuletatakse hingedele meelde armastust ja ilu, kes nad on ja mida elul on pakkuda. Saame ühenduse luua selle koha külastamisega või mäletamisega, et see koht on olemas, ning et me oleme tõenäoliselt seal varem käinud. Samuti saame taastada ühenduse oma hingerännakuga ja tuletada endale meelde, et meil on tõesti vedanud, et oleme siin sellel maagilisel inimeseks olemise reisil.

Kui suhtlusplaneet Merkuur siseneb teisipäeval, 6. detsembril praktilisse Kaljukitsesse, aitavad tähed meil suhelda teadlikult, selgelt ja arusaadavalt, mis on sel aastaajal kõigile kasulik. Alates aruteludest, kui palju kulutada pühadeostudele kuni selleni, kuidas, kus ja millal puhkust veeta, on detsembris palju stressi ja segadust. Kui oleme oma sõprade, pere ja partneritega otsekohesed ja ausad, on vähem tõenäoline, et tekivad arusaamatused ja lahkhelid.

Kuu esimene täiskuu on kolmapäeval, 7. detsembril Kaksikutes, täpselt kohakuti Marsiga. See täiskuu kannab endas tulist ja muutlikku energiat, olles kooskõlas Marsi retrogaadiga, mis võib vallandada meis allasurutud hirmud ja emotsioonid. See võib mõjutada meie energiataset, muutes meid väsinumaks ja loiuks. Kui tunnete, et elu on kaotanud oma mõtte, kasutage selle Täiskuu energiat oma sisemise tule taas süütamiseks. Veetke aega uurides ja mõtiskledes teemadel mis teid õnnelikuks teeb ja rõõmu pakub. Olenemata sellest, kas see on seotud teie karjääri, suhete või reisisihtkohtadega, olete tõenäoliselt olnud koormatud vajadusega valida mingi suund. See täiskuu annab teadlikkuse otsustest, mida tuleb teha, ja palub teil jätkata kaevamist ja uurimist, et jõuda nendeni.

8. detsembril ületab Veenus ülitundliku punkti, meie galaktika keskpunkti ning sügavalt kontsentreeritud energia ja paljude saladuste kodu! Veenuse aktiveerimine võib aidata meil avardada oma südamekeskust ja keskenduda kõigele sellele, mis meie elus on hea. Võime tunda end eriti külluslikult või leida uusi viise, kuidas oma hüvesid tähistada.

Reedel, 9. detsembril siseneb Veenus maandatud Kaljukitsesse, aidates meil püsida ühenduses, empaatilisena ja oma romantilistes suhtes ausana. Kui teil ei ole partnerit, võite märgata, et samad probleemid tekivad ka sõpradega. Platoonilised suhted on sel aastaajal sama tähendusrikkad (või isegi olulisemad) kui romantilised suhted.

12. detsember on kõrgsageduslik inglinumbri päev 1212, mis tähistab terviklikkust ja lõpetamist. Kui austame ja tunnustame sisemist terviklikkust ja tähistame mis tahes lõpupunkte, võime tõsta oma teadvust ja tõusta kõrgematesse teadlikkuse seisunditesse. Numbri 1212 nägemine tähendab, et olete lõpetamas õppetundi ja valmis jõudma järgmise peatüki juurde, mis on paremini kooskõlas teie hingerännakuga ja viib teid kõrgematesse olemisseisunditesse.

18.-20. detsembril on päike Galaktika Keskuses. Galaktika keskus sisaldab võimsa laenguga energiat ja palju universumi seni kasutamata saladusi. Kui Päike ületab selle kõrgelt laetud punkti, kiirgub galaktiline energia Maale ja otse meie keskmesse. Galakt