top of page

Evelyn Luikmel: Mustrite muutmisest

Mida parem koostöö on terapeudi ja kliendi vahel, seda kiirem ja parem on lahendus. Tervendaja võib küll inimesel mingiks ajaks probleemi „maha võtta“, aga kui inimene selle probleemi uuesti oma mõtetega loob, võib see uuesti aktiveeruda. Muster jääb ju samaks ja seetõttu tuleb tegeleda selle mustriga, mis inimesele seda negatiivset enesetunnet või muud probleemi loob.

Inimesed ütlevad, et see on tõsine vaimne töö, mida nad siin teevad. Mida rohkem inimene selles töös osaleb, seda parem ja püsivam on tulemus ehk et mida rohkem ta endale teadvustab, kuidas ja mida ta mõtleb, mida ta tunneb ja kust need mustrid tulevad. Mina saan aidata inimestel mustreid esile tuua. Muster tuleb inimesel aktiivseks ja ma näen seda. Ütlen inimesele, et mina seda praegu tunnen ja tavaliselt inimene kinnitab seda. Vahel mõni inimene ütleb, et tema ei tunne seda, aga mõne minuti pärast tuleb see muster ikkagi nii sügavalt ja tugevalt esile, et ta peab tunnistama, et tegelikult see muster tõesti on tal sees – varem oli see lihtsalt alateadvuses ja ta ei olnud sellega ühenduses. Tegelikult oli see ka varem aktiivne. Kui ma hakkan inimesele ütlema, mis ajajärgust see probleem võib tal olla ja võin ka konkreetseid kuupäevi nimetada, hakkavad tal mingid seosed meenuma. Kui see seos tuleb esile, on vahel seda väga pikalt sees olnud probleemi või mustrit võimalik kiiresti ära lahendada. Vahel võtab see tunduvalt rohkem aega, näiteks kui seda mustrit on rohkem ja selle taga ei olnud konkreetne sündmus, vaid see on tekkinud hoopis pikema aja jooksul või on kellegi teise mustri peegeldus. Põhimõtteliselt ma toongi mustri esile, aitan seda võimendada ja selgitan inimesele, mismoodi seda lahti lasta ja lahendada. Osa inimesi ei ole väga koostööaltid, aga neilgi võib minna enesetunne paremaks, sest tervendajal on võimalik energeetika harmooniasse viia. Kuid tasub meeles pidada, et kui inimene oma mõttemustrit ei muuda, võib ta mingi aja jooksul probleemi endale uuesti luua. See on ka õppetund, mis kestab seni, kuni inimene õpib ja saab aru, mis muster see on, millega ta endale negatiivset kogemust loob. Kõik algab mustri teadvustamisest. Kui inimene saab aru, mis hetkel tal see tekib, siis kõige lihtsam tehnika on tõsta silmad sel hetkel üles ja lasta see lahti, tulla sellest mõttekonstruktsioonist välja ja vabastada sealt see energia. Ka siin on raskemaid ja kergemaid situatsioone. Sageli on mustrid komplekssed ja reageeringud automaatsed. Siis on inimesel sellest raskem aru saada, sest ta on nii harjunud alateadlikult niimoodi käituma. Sellisel juhul võib kuluda kauem aega, et mustrit esile tuua ja ära lahendada.


Mõttekonstruktsiooni puhul õpetangi inimestele ennekõike mustrite teadvustamist ja lahtilaskmist. Aga kui on juba füüsilised probleemid, siis on vaja ka füüsiliselt reageerida. Üks asi on läbi mõtte energiat sinna saata, aga tegelikult tuleb mõelda, kas need on füüsilised tegevused või ikkagi mingid psühhosomaatilised põhjused, kuidas inimene seda valu varasemalt on loonud. 90% juhtudel on ikkagi enne hingevalu ja siis tuleb füüsiline valu. See protsent võib olla isegi suurem. Mõnikord, isegi üsna tihti aitab füüsilise valu puhul ka käe peale panemine. Kui inimesel hakkab valgus liikuma ning bioenergeetika harmoniseerub ja puhastub, võib ta olla võimeline ka oma käega endal valu ära võtma – mitte küll kõikidel juhtudel, aga kergematel küll. Mustrite muutmisega on võimalik mõjutada ka keerulisemate haiguste kulgu, sama kehtib ka krooniliste haiguste puhul. Viha, pettumus, rahulolematus ja süütunne on põhilised emotsioonid, millega inimesed selliseid raskemaid haiguseid loovad. Armastuse puudus ja üksildustunne samuti. Piisab sellestki, kui need emotsioonid istuvad alateadvuses, sest sellisel juhul loob inimene ikka igapäevaselt neid mustreid.


Põhiliselt kasutan teraapiaseanssidel ise kanaldatud tehnikaid, sest need on pidevas muutumises. Kõik õpitud tehnikad on ju samuti olnud kellegi teise kanaldatud. Parem on olla online’is. Inimestel on võimalik ka ise endale tehnikaid kanaldada, kui nad usuvad endasse. Kõigepealt peavad nad siiski oma energeetika sedavõrd ära puhastama, et nad saavad enda kõiketeadmis- ja isetervenduskanalile ligi. Igaühel on personaalsed tehnikad täiesti olemas, kuid küsimus on suures osas eneseusalduses. Kristallidest toetab siinkohal mäekristall, mistõttu kasutan neid ka seanssidel. Kristallid nagu ka Kristallkamber võimendavad ja toovad mustreid esile ning helikauss on võimeline need destruktiivsed mustrid laiali lööma ja siis uuesti harmooniliselt kokku panema.


 

Evelyn on valgustervendaja, kes töötab valguskanalis, põhiliselt tervendab ta kristallikambris koos mäekristallide ja tiibeti helikausiga. Ta tegeleb emotsionaalkeha puhastuse ja valguskeha aktiveerimisega ning kanaldab igale inimesele just sel hetkel sobiva teraapiavormi. Evelyni kohta saad lähemalt lugeda siit. Tema seansile aja broneerimiseks vajuta siia.

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page