top of page

Jaanuarikuu energiad 2023

Tere tulemast aastasse 2023! On aeg pöörata lehekülg tehes taotlused uueks aastaks. Aasta esimene kuu toob häid uudiseid. Jaanuari tuleb üsna magus kuu, sest meil on kaks heatahtlikku täiskuud: 6. jaanuaril hoolitseva Vähi tähemärgis ja imeilus noorkuu 21. jaanuaril Veevalajas. Sama oluline teie jaanuarikuise rõõmsa kogemuse jaoks on see, et Marss liigub retrogaadist välja 12. jaanuaril. Tema väikevend Mercury liigub otseseks 18. jaanuaril.Jaanuar julgustab teid taas mõtisklema selle üle, kuhu te olete jõudnud ja ergutab koostama plaani, mida soovite järgmistel aastatel kogeda, ellu tuua ja korda saata. Kuigi aasta algab aeglase tempoga, võib tegelikult olla päris nauditav rohkem Yin-energiat tunnetada ja vooluga kaasa minna, selle asemel, et kohe edasi tormata. Universum ütleb, et see mida olete viimastel aastatel üles ehitanud vajab põhjalikku ülevaatamist ja enne uute tuultega kaasa minemist peate vaatama üle mineviku lahtised otsad, olukorrad ja suhted. Jaanuari energia soosib seda ning aitab anda võimalusi leida väljundeid ning vaadata üle ka oma pikaajalised eesmärgid ja ambitsioonid. Õnneks on planeedid palju paremas meeleolus kui viimastel kuudel, mis peaks andma teile võimaluse ka elu nautida. Võtke see aeglasem energia omaks ja katsuge mitte selle vastu võidelda. 2023 aasta tõotab tulla üsna meeldejääv ja soosivam aasta kui hiljutised, nii et teil on piisavalt aega, et kohalolu nautida ja eelseisvatel kuudel oma elu üles ehitada. Aga praegu naerata, emba neid keda armastad ja ole tänulik selle eest, mis sul on.


Täiskuu Vähi tähemärgis saabub 6. jaanuaril. Vähki esindab krabi. Müüt räägib, et väike Vähkkrabi kaitses oma mereloomadest sõpru vapras lahingus. Kuigi ta kaotas selle käigus oma elu, jäi tema mälestus tähtedesse, meenutades tema vaprust, lojaalsust ja valmisolekut kaitsta neid, keda ta armastas. See täiskuu on sügavalt nostalgiline aeg, kus mõtiskleme kõigele eelneval aastal toimunule. Meie tunded muutuvad tugevamaks – mitte ainult seetõttu, et on täiskuu, vaid ka seetõttu, et Vähk valitseb meie sügavat emotsionaalset stabiilsust ja turvalisust. See on ka aeg, mil tuleb silmitsi seista meie juurtega ja võib-olla tunnebe, et vajame rohkem oma pere lähedust. Me võime tunda vajadust olla kodus või veeta rahulikku aega koos nendega, keda armastame.


Tuli vajab põlemiseks hapnikku, nii et võime eeldada, et Jaanuari algus tänu särtskale Marsile Kaksikutes, tuleb avarduv, kuna Marss lisab teie ellu intellektuaalseid läbimurdeid ja kasvuvõimalusi. Ühiselt hakkame jõudma sotsiaalsemasse aega. Kogukondadega liitumine või võrgustike laiendamine on energeetiliselt soositud. Meie meeled võivad olla veidi vähem keskendunud ja rohkem hajevil, kuna oleme uudishimulikud uute ideede vastu ega taha ühe koha peal istuda. Tõenäoliselt osaleme kirglikes aruteludes ja hakkame innukalt arutlema, vestlema ja oma arvamusi kaitsma. Sellest hoolimata on meil lihtsam läbirääkimisi pidada ja oleme paindlikumad väliste vaatenurkade suhtes. Kui Kaksikud juhivad suhtlust, kirjutamist, kõne, turundust, brändingut, reklaami ja sotsiaalmeediat, säravad kõik need valdkonnad. Siiski võivad mõned takistused esineda retrogaadi ajal: võitlused selle nimel, millesse usume, ja suhtlemine teistega. Selle aja jooksul ei tohiks käivitada midagi uut ega tähtsat, sest on oht, et see ebaõnnestub. Soovituslik on mitte alustada kellegagi ametlikku suhet või abielu kuna võib kaduda teie vaheline keemia ja kirg üksteise vastu. Marsi retrograadne aeg on hea aeg aeglustuda, alistuda universumile ja näha, kuhu vool teid viib. Olge ettevaatlik, et mitte läbi põleda, kuna olete ka haigustele ja madalale immuunsusele vastuvõtlikum. Kuna see aeg toob fookusesse mineviku konfliktid, seksi, ego ja südamesoovide teemad, võib see olla suurepärane hetk tervenemiseks. Oleme Marsi retrograadses staadiumis kuni 12. jaanuarini 2022 ja võime end tunda veidi madalas energias.


Samuti tunnetame kuu alguses tormi Merkuuri retrograadist Kaljukitses, mis algas detsembri lõpus. See tõi kaasa igasuguseid segadusi, möödarääkimisi ja väljakutseid, eriti mis puudutab ameti- või finantsküsimusi, aga ka autoriteedi ja ülemustega. Merkuur ärkab ja muutub otseseks 18. Jaanuaril.


Võimas Jupiter kui suur õnneplaneet ning imede ja arengu tooja hõljub läbi Jäära tulise taeva 20. detsembrist 2022 kuni 16. maini 2023. Jääras olles võimendab Jupiter meie sisemist tuld, julgust ja kirge. Saame innustust teostada oma suurimad soovid, et näidata maailmale oma tõelist väge. Meie individuaalne enesekindlus suureneb, andes meile motivatsiooni luua oma unistuste elu. Võimaluste avaldumine, äsja leitud uuele territooriumile sisenemine ja uuenduste omaksvõtmine toovad õnne ja küllust. Meie usk iseendasse suureneb, tuues meile jõudu, et iseend ja oma tulevikku uuesti luua, selle asemel, et mugavustsooni lõksus seiskuda. Juhtimisomadus suureneb, eriti nende inimeste jaoks, kellel on selleks loomulikud võimed – ja me näeme, et esile kerkivad mitmed uued juhid ja suunamudijad. Professionaalid meelelahutuses ja äris lummavad maailma nii oma tulise temperamendi kui ka julgete tegude ja sõnadega. Globaalses perspektiivis on Jääramärgi valitsetud tööstusharude ja projektide ümber tõus – "olla esimene turundaja", "olla see, kes teeb läbimurde" jne. Järgnevates tööstusharudes võime näha buumi: sport, teemapargid, relvatööstus, metall, autod, näol kasutatavad ilutooted ja rekonstrueerimine ning muu ettevõtlik või põnevust otsiv tööstus. Hästi läheb ka eneseabi- ja heaoluettevõtetel, mis keskenduvad "juhiks olemisele“ ja "oma väesse astumisele“. Kasutage selle energia kõrgemat sagedust, et saada oma saatuse juhiks.


Meie armastuse ja ilu jumalanna planeet Veenus liigub Veevalajasse 2-26. jaanuaril. Sel ajal ihkame oma suhetes rohkem vabadust ja soovi väljendada oma armastust ainulaadsetel ja ekstsentrilistel viisidel. Me kipume olema armastuse suhtes üsna optimistlikud ja avatud jagama seda laialt. Vallalised – olenemata nende sodiaagimärgist – võivad äkitselt tunda külgetõmmet nende tavapärasest “tüübist” väljaspool olevate inimeste vastu, kes on eksootilised, ekstsentrilised või väga iseseisvad. Üldiselt peaksime tundma end sotsiaalsemalt ja rohkem suhtlusaldis.

Kuu lõpus ujub Veenus Kalade merre. See võib tuua tohutuid õnnistusi taevast ja esile tõuseb meie loominguline, romantiline ja emotsionaalne olemus. Me muutume eriti kaastundlikuks nende vastu, kellest hoolime, ja oleme rohkem valmis aitama teisi abivajajaid. See on tõeliselt suurepärane aeg vallalistele või neile, kes on pühendunud – seega seadke prioriteediks romantika, sensuaalsus ja nauding. Maagia tuleb teie ellu, kui avate oma südame.


20. jaanuaril marsib Päike edasi Veevalajasse. Noorkuu Veevalajas ilmub 21. jaanuaril 2023. See võimas valgusti peaks avama teie elus uue ukse. Võite tunda, et üks valdkond teie elus on sel ajal eriliselt valgustatud ja noorkuu saabudes tuleb teie teele uus võimalus või sõnum. See noorkuu julgustab teid omaks võtma oma iseseisva suveräänse olemuse. Olulised kuupäevad, mida 2023. aasta jaanuaris armastuse puhul meeles pidada, on 2, 4, 5, 8, 9, 13, 24 ja 29. Edu planeerimiseks on olulised hetked 7, 24 ja 29. Kuid päevad, mis võivad olla natuke keerulisemad on 1, 14, 18 ja 22.


Soovime teile kõigile sooja aasta algust ning et kõik teie soovid täituksid sel aastal! <3


Recent Posts

See All

コメント


bottom of page