top of page

Juulikuu energiad 2020

Juuli üllatab meid niimõneski mõttes ja enamasti positiivses võtmes. See kuu pakub külluslikult mõistmise, kasvu ja arengu energiat. Tähtis on suunata oma tunnete ja kire energia (mida juulis saab olema tuntavalt palju) loomingusse ja kasvamisse.

Meil on vaja õppida järjekindlalt valima olla sobiva poolt mitte ebasobiva vastu ja seda igapäevaselt ja läbivalt. Vaid see, mis on kooskõlas ja vabas voolamises saab jääda kestma ja kannab edasi. Takistavad ja jätkusuutmatud mustrid ja programmid keevad pinnale, et saaksime nad teadvustada ja vabastada. Juba kuu esimene nädal näitab kätte teemad, millega ülejäänud kuu tegeleda tuleb ja kus muutused ning arengud toimuma hakkavad. See on vaimse edasimineku aeg ja võimalus globaalseks teadvuse taseme tõusuks. Juuli energia tugevdab ühtsuse ja ühtekuuluvuse tunnet. Terviku tunnetamine, ühtekuuluvus, iseenda terviklikkuse tunnetamine, mina osana suuremast pildist, kadumaläinud hingeosade taasleidmine, ühenduse taastamine loodusega ja oma vaimsete juurtega on juulikuu läbivad teemad. Inspiratsiooni ja selguse leidmine vaikuses ja lõdvestumise seisundis on nüüd soodustatud. Anna endale aega ja hoolitsust, luba endal puhata ja lõdvestuda. Üllatusi on juulikuul varuks algusest lõpuni.

Juuli Täiskuu on 5. juulil kell 7:44 Päikesega Vähis ja Kuuga Kaljukitse märgis. Täiskuuga kaasneb ka osaline Kuuvarjutus, mis Eestis nähtav ei ole. See Varjutusega Täiskuu toob lõpetuse Vähi-Kaljukitse telje teemadele, millega oleme tegelenud 2018. aasta juulikuust saadik. Sellega seoses on nüüd paras aeg heita pilk tagasi möödunud kahele aastale ja teha kokkuvõte - mis on muutunud mu elus töö ja kohustuste valdkonnas (Kaljukitse valitsusala) ja isiklikus ning tundeelus (Vähi valitsusala). Selle Täiskuu energia filtreerib läbi kogu su elu ja keha ning aitab alistuda ja vabastada. Oled nüüd valmis vabastama midagi oma elust, millest oled kinni hoidnud, kuid mis ei teeni sind enam. Nüüd oled valmis selle asendama millegi uuega. Lase endal Täiskuu ja Varjutuse energia ja rütmiga kaasa voolata, usalda ja kuula seda, kuidas sa end tunned. Su ainus ülesanne selles energias on õppida usaldama ja lahti laskma. Vastu võitlemata on sul sellega lihtsam toime tulla. Tugevalt on tuntav vabanemisenergia ja võib tunduda, nagu oleks raskus su õlgadelt tõstetud. Meile tuletatakse ka meelde, et enda tervise ja heaolu eest hoolitsemine peaks alati olema meie prioriteet number üks.

Koos tasuga tehtud töö eest saabub mingis aspektis nüüd ka lõplik vabanemine ja/või puhastus. Võimalik, et tunned end justkui energiast tühjana, seega ole enda vastu leebe ja veendu, et võtad aega, et puhata ja ennast laadida. Nüüd võivad unenäod olla eredamad, intuitsioon teravam, tundlikkus suurem ja taipamised selgemad. Kui need energiad tekitavad sinus ärevust, siis võta aega end maandada. Mine õue, seisa paljajalu maapinnal, võimalusel heida maapinnale pikali, uju, mine sauna, duši alla või vanni, joo vett ja hinga sügavalt. Leia tervislik, ennast ja teisi säästev viis tekkivate emotsioonide vabastamiseks ja vajadusel leia eneses jõudu ja enesekindlust, et rääkida ja oma tõde jagada.


Tsükli lõpus tunned, et on toimunud sügav puhastus. Sellele järgneb kergus ja võid isegi märgata, et tunned sügavat rahulolu. Võta aega märgata ja austada oma teekonda, elu muutusi, murrangut ja voolamist. Austa ennast sellisena nagu sa täna oled tänu läbitud kogemustele. See on aeg vaadata tagasi minevikku ja mõtiskleda enda tervendava teekonna üle. Võid nüüd saada ka uusi teadmisi, mis aitavad sul varasematest valudest või traumadest vabaneda. Teadvusta, et rõõmu ja kergust on sul võimalik valida tunda igas kogemuses, mis parasjagu käsil.

16. juuli on Kaduneljapäev ja hea aeg vabaneda kõigest, mis osutunud kasutuks ja oma aja ära elanuks nii füüsilises, vaimses kui ka emotsionaalses plaanis. Kuuloomine on 20. juulil kell 19:30 Päike ja Kuu on mõlemad Vähi märgis. Vähi Noorkuu on tundlik ja toob uut voolavat ja loomingulist energiat. Asjaolud tunduvad nüüd kergemad ja võid tunda inspiratsiooni mõne uue eesmärgi seadmiseks või mõelda, millised on sinu soovid ja suundumused teiseks poolaastaks. Väga tundlik ja intuitiivne aeg. Parim viis selle energia kasutamiseks on võtta vastutus oma elu eest, selle asemel, et oodata luba välistelt allikatelt. Küsi endalt - kuidas ma saan võtta oma elu juhtimise enda kätte ja muuta see energia enda jaoks parimaks võimalikuks tulemuseks? Kuuloomine võib tuua vastused ka juuli alguses toimunud Kuuvarjutuse energiates veel segaseks või lahenduseta jäänud küsimustele. Kõik loomingulised tegevused on eriti soodustatud, ideid tuleb palju ja mitmed neist viivad ka kaugeleulatuvate tulemusteni. Nüüd külvatud ideeseemned hakkavad idanema sügisel.

22. juulil kell 10:36 siirdub Päike Vähist Lõvi märki. Vähi vesised sügavused annavad nüüd teed Lõvi tulele, valgusele ja soojusele. Lõvi valitseb Päike, nii et see on aeg, kus me kõik saame üles astuda ja õppida, kuidas omal ainulaadsel viisil kiirata ja sädeleda. Päikest peetakse meie planeedi päästjaks ja elu sooneks. Päike hoiab sünni, soojuse, toitmise ja valguse energiat. Päike on see, mis hoiab meid elus ja kohal selles maises reaalsuses. Kui Vähk tegeles koduse, sisemise ja sügavaga, siis Lõvi valitsusajal saame nautida meeldivat seltskondlikku olemist, lõbustusi ja külluslikke ning luksuslikke elamusi nii pere keskel kui ka suuremates ringkondades. Juuli lõppedes tunneme rahulolu ja rõõmu elust ning läbitud teekonnast.

Külluslikku ja kasvurohket juulikuud!

Kristallikoda

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page