top of page

Juulikuu energiad 2023

Tere tulemast juulisse, kallikesed! Kuna integreerime võimsaid pööripäeva energiad ja astume uude peatükki, 2023. aasta kolmandasse kvartalisse, leiame end jälle pööramas uut lehekülge, mis on täis ootusi ja võimalusi. Panused on kõrged ja me jätkame selle massilise energeetilise nihke lainetel ratsutamist. Paljud asjad võivad tunduda segadust tekitavad ja ees olev tee võib tunduda ebakindel. Siiski on oluline uskuda, et kõik kulgeb nii, nagu peab. Usk ja südamega ühenduse loomine annavad jõu liikuda läbi selle märkimisväärse muutuse. Iga kogemus, väljakutse ja võimalus, millega me kokku puutume, on vajalik osa meie isiklikust ja kollektiivsest kasvust.


Juuli on tuntud kui seitsmes kuu. Siiski kannab juuli 2023. aasta kollektiivne numeroloogia number 5 vibratsioone, mis sümboliseerivad vabadust, uudishimu ja muutusi. Selle kuu energia hõlmab ka järgmisi magnetilisi vibratsioone:

– Kasvu ja enesekindlust – Loomingulisust, paindlikkust ja edusamme – Hinge keskmesse kehastumist – Kirge, seiklusi, uusi võimalusi ja romantikat

Mida oodata astroloogiliselt juulis 2023?

Juulis leiame end sukeldumas 5D teadvuse täieliku integratsiooni transformeerivate energiate mõjusfääri. Need energiad soosivad sügavat südame regenereerimist, julgustades meid muutusi omaks võtma ja tutvuma oma kõige autentsema minaga, hoolimata ebamugavusest, mida see võib kaasa tuua.

Kosmilised nihked suunavad meid sügavale introspektiivsusele ja tugevdatud intuitsioonile. See julgustab meid otsima tarkust, teadmisi ja juhatust usaldusväärsetest allikatest ja vanadest traditsioonidest. Austa oma sisemist tarkust ja leia hoitust rituaalidest ja praktikatest, mis ühendavad sind millegi suuremaga. Jätkata tuleks sotsiaalsete normide piiride testimist ja kujundada oma vaimne tee, mis soodustab individuaalsust, samal ajal kõigi olendite omavahelist ühendust teadvustades.

Kuu alguses valgustab Superkuu meie taevast, heites meile oma illuminatsiooni. See taevane sündmus süstib meie teekonda palju vajalikku stabiilsust ja praktilisust kaose ja ebakindluse keskel, mida oleme kogenud. Lisaks kogeme jätkuvalt märkimisväärset muutust meie karmilistes suhetes, mida juhib retrograadse Veenuse transformeeriv mõju. Selle kuu energiliste nihete keskel sosistab universum meile ning palub meil peatuda ja sukelduda oma sisemaailma maagiasse, avastada meie olemust ja õppida, kuidas seda teistega autentselt jagada. See võib olla keeruline, kuna navigeerime haavatavuse ja eneseväljenduse oskuse tõusu ja mõõna vahel. Kuid selle protsessi kaudu loome sügavamaid sidemeid, soodustame mõistmist ja külvame empaatia ja kaastunde seemneid.

Saturni retrograadne seisund Kalades jätkab meiega kaasas käimist sellel transformeerival teekonnal, meenutades meile, et peame end ankurdama oma uskumustes, teades, et see nihe suunab meid suurema eesmärgi täitumise poole. Mitte ainult tuleviku, vaid ka mineviku ja oleviku jaoks.

1 juuli: Päikse ja Merkuuri ühendus, Jupiter Sekstiilis – Valgustuse ja laienemise särav tants

Kuu algab kiire Päikse ja Merkuuri ühendusega, 9 kraadi Vähis, samal ajal kui Jupiter on sekstiilis, 1. juulil. Päikese ja Merkuuri kohtumine Vähis annab meile jõudu suhelda soojuse, empaatia ja tundlikkusega, võimaldades sügavamaid sidemeid ja mõistmist. Jupiteri toetav mõju suurendab meie optimismi, intellektuaalset võimekust ja jõudu teha tarku otsuseid. Selle harmoonilise joondumise all julgustatakse meid enesekindlalt väljendama oma mõtteid ja ideid, jäädes samal ajal avatuks teiste vaatenurkadele. See on soodne aeg loovprojektidega tegelemiseks, oluliste otsuste tegemiseks või ettevõtmisteks, millel on potentsiaal luua viljakaid tulemusi. Seega, uurige võimalusi isiklikuks ja intellektuaalseks kasvuks. Laiendage oma silmapiire, avastage uusi teemasid ja otsige kogemusi, mis avardavad teie perspektiive. Oodata võib suurenenud intuitsiooni ja avardunud psüühilisi kanaldusi.

3. juuli: Superkuu Kaljukitses - Asuge teele ambitsiooni ja sisemise jõu suunas

3. juulil asub Päike Vähis vastanduma Kuule Kaljukitses, aktiveerides täiskuu faasi, mida tuntakse ka kui Põdrakuu. See eriline täiskuu hoiab erakordset võlu, kuna see langeb kokku Superkuuga, intensiivistades selle energeetilist mõju ja vallutades meie meeled. Tähistades Kuu tsükli tippu, olulist kasvupunkti, kus meie taotlused, mis on hoolikalt istutatud noorkuu ajal, saavad leida väljenduse. Kaljukits, maa märk, tuntud oma praktilisuse ja otsusekindluse poolest, võimendab selle Super Täiskuu mõju. Selle energia mõjub kui muutuste katalüsaator, julgustades meid astuma oma väkke ja saama oma saatuse peremeesteks. See täiskuu sümboliseerib pöördepunkti, kus meid julgustatakse loobuma mugavustsoonist või sõltuvusest ja selle asemel võtma ohjad enda kätte. See Super Täiskuu kutsub meid võtma vastutust oma tegude ja otsuste eest. Sellel ajal on oluline kindlaks teha, millistes eluvaldkondades oleme ära andnud vastutuse. Kas tegemist on suhetega, karjääriga, isikliku arengu või tervisega, Superkuu Kaljukitses tuletab meile meelde, et on aeg oma vägi tagasi kutsuda. On aeg astuda välja oma mugavustsoonist, teha vajalikud muudatused ja aktiivselt püüelda soovitud elu poole.

6. ja 7. juuli: Päikse-Siriuse ühendus – Ligipääs jumalikule inspiratsioonile & kosmilisele tarkusele

Vähi tähtkujus olev Päike ühineb uue tsükli alustamiseks Siriusega, mis toob kaasa suurenenud elujõu, inspiratsiooni ja vaimse ärkamise. Kui Päike ja Sirius ühendavad oma taevalikud energiad, siis nende võimas sära imbub meie ellu, valgustab meie teed ning täidab meid eesmärgi- ja sisemise jõu tundega. See konjunktsioon kannab endas tohutut potentsiaali, avades uksed kõrgematele teadvuse ja valgustatuse tasanditele. See kutsub meid süvendama oma vaimseid praktikaid, ühenduma oma kõrgema minaga ja uurima eksistentsi müstilisi dimensioone. Ootame ajajärku täis küllust, õnnistusi ja märkimisväärseid ärkamisi. Võta see vastu tänulikkuse ja kindlusega, et väärid kõike parimat.

10. juuli: Mars siseneb Neitsi tähemärki & Merkuur siseneb Lõvi tähemärki – Dünaamilise tasakaalu leidmine strateegia & loovuse vahel

10. juulil siseneb Mars Neitsi tähemärki, millele järgneb Merkuuri sisenemine Lõvi tähemärki. Kui Mars võtab positsiooni Neitsi tähemärgis, mis on täpsusele ja detailidele orienteeritud, immutab puhastav energia meie füüsilisi kehasid ja igapäevaseid rutiine. See üleminek kutsub meid vaatlema oma harjumusi ja lisama tervislikumaid praktikaid meie igapäeva eludesse. Mars Neitsis inspireerib meid täiustama oma lähenemist füüsilisele heaolule, julgustades meid enesehooldusele, trennile ja korralikku toitumist prioriteediks seadmisele. Saame tõsta oma elujõudu ja üldist heaolu, kultiveerides suuremat teadlikkust oma füüsisele. Lisaks tähistab Merkuuri sisenemine Lõvi tähemärki mõistuse ja südame kalibreerimist. Merkuur Lõvis annab meile võimaluse kehastada kogemusi, väljendades end enesekindlalt ja autentselt. Lisaks soodustab see ühendus suuremat mõistmist, kuidas integreerida meie isiklik kasv ja muutused meie igapäevaellu, tuues meie mõtted, kavatsused ja tegevused harmoonilisse kooskõlla.

17 juuli: Põhja- ja Lõuna-sõlmed sisenevad Jäära & Kaalude tähemärki – Uute alguste embamine ja elu harmooniline balanseerimine

See liikumine toob olulise muutuse kosmilisse maastikku. Kuusõlmed pole taevalikud kehad. Selle asemel on need võimsad energia punktid. Nad on alati vastupidised, muudavad märke iga 18-20 kuu järel ja määravad, kus päikesevarjutused toimuvad. Kuu sõlmi peetakse ka karmaenergiaga saatuse punktideks. Kui Põhja-sõlm siseneb tule märki Jäära, siis seatakse lava dünaamilisele ja nõudlikule lähenemisele meie eesmärkidele ja püüdlustele. See energia edendab juhtpositsioone, julgetid algatusi ja uuendusliku vaimu kehastumist. Võimalused professionaalseks kasvuks ja edasiminekuks võivad tekkida, premeerides neid, kes on valmis oma mugavustsoonist väljuma ja uurima avastamata territooriume. Lõuna-sõlme sisenedes Kaaludesse kutsub see meid ümber hindama ja tasakaalustama oma suhteid. See sunnib meid vaatlema oma partnerlus- ja sõprussuhteid, otsides tasakaalu ja harmooniat. Selle 18-kuulise faasi jooksul võimaldab vastastikku kasulike ühenduste loomine ja diplomaatia rakendamine isiklikku ja professionaalset kasvu. Koostööd edendades ja mõistmist soodustades saame luua harmoonilise keskkonna, mis toidab meid ja meie ümbrust. On aeg austada oma intuitiivset tarkust ja kasutada oma instinkte. Üldiselt loovad Vähi uus kuu ja Põhja- ja Lõuna-sõlmede märkide muutumine samal päeval võimsa transformatsioonienergia keerise. See kombinatsioon rõhutab meie vaimu, keha ja hinge austamise tähtsust, ühendust meie intuitsiooniga ning saatuse kutse vastuvõtmist.

20 juuli: Mars-Saturni opositsioon – Väe leidmine enda seest

Võimas joondumine toimub 20. juulil, kui sõdalane Mars Neitsis seisab vastamisi retrograadse Saturniga Kalades. Kui Mars seisab Saturnile vastu, tekib tuntav pinge Marsi jõuliste, tegevustele suunatud omaduste ja Saturni distsiplineeritud, piiravate mõjude vahel. See kosmiline tants rõhutab isikliku jõu ja väliselt kehtestatud piirangute vahelise õrna tasakaalu leidmise tähtsust. Individuaalsel tasandil tekitab see opositsioon sisemise konflikti, asetades meie progressi, saavutuste ja autonoomia soovid vastu vajadusele kannatlikkuse, püsivuse ja enesedistsipliini järele. On aeg näha oma piiranguid, hinnata oma eesmärkide teostatavust ja kalibreerida oma strateegiad vastavalt. Kollektiivsel tasandil kajastab see opositsioon sotsiaalseid ja süsteemseid väljakutseid. See paljastab lõhe isiklike ambitsioonide ja ühiskondlike struktuuride vahel, mis soodustavad või takistavad progressi. See joondamine kutsub üles kollektiivset vastupidavust, kui me silmitsi seisame olemasolevte võimutasakaalu, ebavõrdsuse ja piirangute probleemidega meie kogukondades ja institutsioonides. Koostööd tehes võime püüelda transformeeriva muutuse poole ja luua õiglasema ja võrdsema ühiskonna. Hoolimata sellest on selle energia navigeerimine tasakaalustatud perspektiivi ja mõõdetud reaktsiooniga ülioluline. Mars-Saturni opositsioon võib tekitada frustratsiooni, viivitusi või isegi konfrontatsioone. Kannatlikkus, enesekontroll ja kohanemisvõime muutuvad olulisteks voorusteks, kui me navigeerime läbi pinge isiklike soovide ja väliste piirangute vahel. Olles tähelepanelikud ja kasutades ära selle opositsiooni sisse peidetud õppetunde, võime muuta takistused sammudeks isikliku kasvu ja kollektiivse progressi poole.

23 juuli: Päike siseneb Lõvisse & Veenuse tagasipööre – Südameasjade ümberhindamine & kirgede taaselustamine

Päike jätab hüvasti vesise Vähiga ning siseneb tulisesse Lõvisse. Lõvi hooaja elujõulisuses leiame tänulikkuse, mis kiirgab meie avanenud südamest. Päikese kohalolu Lõvis valgustab meie teed, juhendades meid nägema uut visiooni ja navigeerima elu uue kire ja eesmärgiga. Meid julgustatakse omaks võtma oma sisemist valgust, nägema oma kaasasündinud väärtuseid ja särama edasi kindlameelse enesekindlusega. Kuid samal päeval alustab Veenus oma tagurpidi liikumise teekonda Lõvis, lisades Lõvi hooaja energiale peene kihi introspektsiooni ja ümberhindamisi. Veenuse retrograad Lõvis kutsub meid ümber hindama südameasju, suhteid ja enesehinnangut. See julgustab meid mõtlema meie soovide, väärtuste ja selle üle, kuidas me väljendame armastust ja kiindumust. Sel perioodil on oluline olla ettevaatlik ja eneseteadlik. Veenuse tagasipöörde ajal kutsutakse meid südamesse sukelduma, hindama ümber meie suhteid ja tuvastama valdkondi, mis vajavad tervendamist ja kasvu. See on aeg introspektsiooniks ja uue ühenduse loomiseks meie autentsete soovidega. Veenuse tagasipöörde ajal Leos saame töötada selle nimel, et viia meie suhted ja isiklikud väärtused kooskõlla meie kõrgemate minatega. Navigeerides nende energiate vahel eneseteadlikkuse ja introspektsiooniga, saate kasutada Lõvi hooaja ja Veenuse tagasipöörde õnnistusi, sillutades teed isiklikuks kasvuks, eneseväljenduseks ja sügavamateks sidemeteks teistega.

27 juuli: Merkuuri ja Veenuse ühendus – Oluliste ühenduste loomine

27. juulil ühineb Merkuur Veenusega, mis on sel ajal retrograadis Lõvis, aktiveerides südame ja mõistuse sügava ühinemise. Selle transiidi ajal kogeme tõenäoliselt soovi eneseväljenduse järele meie professionaalsetes püüdlustes. Meie suutlikkus efektiivselt ja kõnekalt suhelda paraneb, võimaldades meil oma ideid kirglikult ja autentselt edastada. See on aeg teha tööd kunstilise hooga ja innovatiivse mõtlemisega, haarates teisi oma unikaalse visiooni ja stiiliga. Lisaks julgustab see kombinatsioon meid mõtisklema meie väärtuste üle ja kuidas need sobivad meie professionaalsete püüdlustega. On aeg ümber hinnata meie ambitsioone, tagades seda, et need oleks kooskõlas meie tõeliste kirgede ja põhimõtetega. See on sobiv hetk taas külastada ja taaselustada karjääri eesmärke, süstides neisse uuenenud mõtteviisi ja autentsust. Siiski on oluline läheneda sellele transiidile teadlikult ja ettevaatlikult, kuna Veenuse retrograadne liikumine tähistab introspektsiooni ja ümberhindamise perioodi. Võime külastada uuesti mineviku lahendamata probleeme meie professionaalsetes võrgustikes. On oluline olla kannatlik ja diplomaatiline kui käsitleda kõiki võimalikke konflikte või väljakutseid, mis selle ajal ilmnevad.

29. juuli: Pluuto & Kuu sõlmed – Kosmiliste ristteede navigeerimine

29. juulil paistab taevas võimas energiakombinatsioon, kui võimas Pluuto, mis on retrograadses seisus kindlameelses Kaljukitses, on leidmas end vastakuti Põhja- ja Lõuna-sõlmedega. See planeetide jõujaam põimub ja moodustab dünaamilise ruudu julge Põhja-sõlmega tulises Jääras, samal ajal kui ta võitleb lummava Lõuna-sõlmega, mis asub harmoonilises Kaalude energias. Pluuto kohalolu Kaljukitses kutsub esile sügava suhete dünaamikate jälgimise, ärgitades mõtisklema oluliste ühenduste loomise ja uute lepingute sõlmimise üle. Pluuto ja Põhja-sõlme suhe Jääras rõhutab vajadust omaks võtta julget, iseseisvat lähenemisviisi, mis on kooskõlas teie kirgede ja eesmärkidega. See inspireerib kollektiivi kehastama kaasasündinud juhtimiskvaliteete ja püüdlema isikliku kasvu poole valitud kutsealadel, eesmärgiga luua ainulaadne tee, mis resoneerib ehesusega. Samuti kutsub Lõuna-sõlme kohalolu Kaaludes meid loobuma aegunud käitumismustritest ja hindama ümber harmoonia ja tasakaalu rolli koduses sfääris. See kutsub üles teadlikult vabastama vanad harjumused ja uskumussüsteemid, mis võivad takistada isiklikku edasiminekut, võimaldades inimestel luua stabiilsuse ja emotsionaalse tasakaalu aluse.

Kuidas kasutada juuli kosmilist energiat viljakalt?

Juuli kosmiline energia avab pühad väravad meie kõige tõelisemale minale ja kõrgemale plaanile. Siin on mõned vaimselt tugevdavad viisid selle energia produktiivseks kasutamiseks:

Eneseanalüüs: Võta aega, et mõelda oma senisele teekonnale. Hinda oma saavutusi, väljakutseid ja tervenemise kohti. Kasuta seda perioodi, et selgeks teha oma eesmärgid ja viia oma tegevused kooskõlla oma autentse minaga. Kirjuta need üles ja vala neisse positiivset energiat. Ole spetsiifiline selle kohta pealt, mida sa soovid saavutada ja millised on sinu sammud sinna jõudmiseks.

Kasvata mõtteviisi, et areneda: Võta omaks mõtteviis, mis näeb väljakutseid õppimise ja kasvu võimalustena. Püsi avatud uutele perspektiividele, ideedele ja võimalustele.

Loo tegevuskava: Jaota oma eesmärgid teostatavateks sammudeks. Loo teekonna kaart, mis kirjeldab ülesandeid, verstaposte ja ajakavasid. Prioritiseeri oma tegevused ja keskendu korraga ühele ülesandele, et säilitada selgus ja hoog.

Integreeri endasse järjepidevus ja distsipliin: Pühendu järjepidevale pingutusele ja distsiplineeritud tegevusele. Sea sisse igapäevased rutiinid ja rituaalid, mis toetavad sinu eesmärke. Püsi pühendununa, isegi kui silmitsi takistuste või häirivate teguritega.

Hoolda oma mõistust, keha ja hinge: Hoolitse oma tervikliku heaolu eest. Prioritiseeri enesehooldust, trenni ja tervislikku toitumist. Tee tegevusi, mis pakuvad sulle rõõmu ja laadivad sinu vaimu. Tervislik ja tasakaalustatud olek suurendab edukust ja mõtte selgust.

Otsi tuge ja koostööd: Ümbritse end mõttekaaslastega, kes toetavad sinu püüdlusi. Otsi mentoreid, koolitajaid või eakaaslasi, kes saavad pakkuda juhendamist ja inspiratsiooni. Tee teistega koostööd, et võimendada oma jõupingutusi ja leida uusi võimalusi.

Tähista edusamme ja praktiseeri tänulikkust: Tunnusta ja tähistada igat sammu edasi, olenemata sellest, kui väike see on. Avalda tänulikkust tehtud edusammude ja teel õpitud õppetundide eest. Tänulikkus kasvatab positiivset mõtteviisi ja toob sinu ellu rohkem õnnistusi.

Kokkuvõttes pakub juuli energia sügavat võimalust taasühendada meie kõige ehedama minaga. Koorides ära ühiskondlike ootuste ja välise mõjutuste kihid, avastame me uuesti oma unikaalse olemuse ja manifesteerime elu, mis on kooskõlas meie kõrgeima plaaniga.

Kutsume oma eludesse rohkem haavatavust ja laseme lahti hirmudest ja hinnangutest. Kaunist juulikuu jätku!


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page