top of page

Juunikuu energiad 2018


Juba ongi käes juuni – aasta keskpaik ja kõige valgem aeg. Juuni energiad toovad meie ellu nähtavad ja tuntavad muutused. Viimasel ajal on muutumist, liikumist, ümberstruktureerimist ja -kalibreerimist olnud palju ja see jätkub tõusvas tempos. Juunis hakkame aga nägema ja kogema ka juba muundumise reaalsemaid ja püsivamaid märke.


Juuni algus kulgeb Kahaneva Kuu energiates. Paljud tunnevad kuu algupoolel teatud laadi sisemist tühjust, mis haigutab seal, kus varem olid kindlad ja fikseeritud mustrid, arusaamad ja soovid. Avanevad ja tervenevad kõige vanemad ja sügavamad hingehaavad. Nüüd tunneme eneses ootamatult vaikust ja tühjust. See tühi, puhas ruum, mis kohati võib tunduda lausa vaakumina, on aga tegelikult aktiivne ja ootel. Kui leiad end selles vaikuse seisundis, siis luba sel olla ja puhka, aktiivsemad ajad on ees. Juunikuu edenedes hakkab vaikus ja tühjus täituma uue selguse ja struktuuriga. Avastame, et meie mõtted ja soovid manifesteeruvad nüüd kiiremini kui kunagi varem ja see toob esile vajaduse olla oma mõtetes ja soovides täpne ning oma tõelisele sügavamale olemusele ja väärtustele truu. Meile avanevad seninägematud võimalused, enese keskme rahus ja vaikuses saame teha end parimal võimalikul moel teenivaid valikuid. Oluline on ennast tingimusteta jaatada ja väärtustada just sellisena nagu sa hetkel oled, ainulaadse ja armastava loovteadvusena. Mõistuse ja südame hääl saavutavad juunis tasakaalu, see soodustab näiliste vastandite ühinemist ja harmoonilist koostööd. Kõige tähtsam on alati ja igas olukorras lähtuda Armastusest.

Kuuloomine on 13. juunil kell 21:42, nii Päike kui ka Kuu on Kaksikute märgis. Kaksikute tuules on kerge olla hetkes, liikuda ja muuta suunda, lasta lahti vanast ja katsetada uusi lähenemisi. Nüüd on hea aeg suhtlemiseks ja uute sidemete sõlmimiseks. See on aeg, mil meie arusaam iseenda ja maailma tõelisest olemusest avardub ja omandab uued mõõtmed. Avastame end uutmoodi olevustena, meie ees avanevad uued ja senitundmatud horisondid. Tunne võib olla lausa ebamaine, sest lisaks tunneme endas veel ka kõrgema armastuse ülendavaid vooge. Siit edasi tunneme ja teame, et kõik on võimalik. 21. juunil on Suvine Pööripäev, Päike siirdub Vähi märki ja algab Suvi. Nüüd on käes aasta valgeim aeg, pikimad päevad ja lühimad ööd. Päike peatub kolmeks päevaks ja alates Jaanipäevast hakkavad päevad minuthaaval taas lühemaks jääma ning ööd selle võrra pikenema. Vähk paneb rõhku tunnetele ja aitab edeneda kõigel, mis tuleb südamest ja on südamega kooskõlas. Vähi jaoks on sisemine palju tähtsam ja tõelisem kui väline. Samuti on Vähile oluline voolamine, harmoonia ja ausus. Vähk on ka emalikkuse ja tingimusteta armastuse märk. Vähk aitab eneses korda ja harmooniat luua ning leida kooskõla „suurema pildiga”. Nende omaduste toel on nüüd hea aeg ületada sisemisi tõkkeid sujuvalt, armastavalt ja ennast säästvalt ning aidata seda teha ka teistel. Nüüd on kergem tunnetada voolamist ja saavutada harmoonia endas ja ümbritsevas elus. Võta oma tunded omaks ja lase neil voolata, südamest ja läbi armastuse filtri. Kuula oma intuitsiooni. Ole kannatlik nii enda kui ka teistega. Pööripäeva- ja jaanilõkked aidaku meil vabastada aegunud ja mittevajalikke energiaid ning puhastada meid vastu võtmaks uusi, edasiviivaid vibratsioone. Kandku pööriaja maagia meid jõudsalt edasi oma tõelise potentsiaali ellurakendamise radadel.


Juuni Täiskuu on 28. juunil kell 6:53, Päikesega Vähi ja Kuuga Kaljukitse märgis. See Täiskuu toimib justkui telg teadvuse ja alateadvuse vahel, luues võimaluse hüppeliseks arenguks ja sageduse tõusuks. Nüüd annavad endast märku kõige sügavamad tunded ja taipamised. Alateadvusest vabaneb läbi äratundmise ja teadvustamise suur hulk sinna kinni jäänud mustreid ja programme. Selle Täiskuu ajal on lihtsam märgata hirmudel põhinevaid mustreid, mis on seni halvanud meie tundeelu ja takistanud suhtlemist iseenda sügavama olemuse, oma Kõrgema Mina ja teiste teadvustega. Nüüd on aeg ja võimalus neist piiravatest mustritest vabaneda ja need ennast toetavateks ümber luua. Jätkub vana maailmapildi lagunemine ja uue moodustumine, toimumas on palju.

Jälgi, et jooksid palju puhast vett, kuula oma keha ja toitu oma intuitsiooni kohaselt, see aitab sul energiat säästa ja end paremini tunda. Jälgi, et oleksid maandatud, viibi võimalikult palju looduses ja naudi suvemõnusid. Tunneta maad oma jalge all, meie suurepärast puhast õhku, puhast voolavat vett ja tulekuumust, olgu siis Päikese või jaanilõkke kujul. Kasuta teadlikult kõiki oma meeli, et elus olemisest sügavalt rõõmu tunda. Ava end vastu võtmaks Maa toetust ja universaalset tingimusteta armastust, mis meid kõiki siin planeedil läbi meie südamete ühendab. On aeg ankurduda uutesse sagedustesse ja luua uutel põhimõtetel toimivaid kogukondi. Muudatused saavad alguse igaühe seest, aga laiemas plaanis saame neid ellu viia vaid koos. On aeg näidata oma tõelisi tundeid ja olemust ning tervitada koostöövõimalusi resoneeruvate teadvustega, et tuua ellu tõelisi, reaalseid muutusi.

Imelist juunikuud!

Kristallikoda


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page