top of page

Kogemuslugu: Liisuga valgustervenduse rännakul


Olles kristallkambris juba üht-teist põnevat kogenud, lähen Liisu vastuvõtule avatud meelega ja täis uudishimu. Kõigepealt viskan kristallkambris mõnusalt madratsile selili ja Liis paneb oma intuitsiooni kohaselt mulle kristallid peale. Arutame, mis teemat võiksime hakata lahendama, mis teemad on üles kerkinud, kus on tunda ebakõlasid.


Kurdan Liisule, et mu paremas jalas ei liigu energia hästi, pisut ülalpool hüppeliigest tunnen energiavoolus takistust, mis aeg-ajalt näitab end ka füüsilisel kujul. Liis vaatab ja tõdeb, et paremas jalas on tõesti takistus, ja maaühendus on puudulik. Tervendamiseks kasutame valgust. Liisu juhendamisel kujustan helendava valguskera enda kohale õhku, see laskub aina allapoole ja jääb peatuma otse mu pea kohal. Lasen valguskerast välja voolaval valgusel siseneda endasse pealaest, kroontšakrast. Sealt hakkab see minus allapoole ja laiali valguma. Oma teel pühib valgus pehmelt minema kõik ebakõlad ja takistused mu kehas, muudab kõik harmooniaks ja armastuseks. Näen oma meeles valgust sulnilt mu kehasse voolamas ja mind täitmas, see on huvitav tunne. Soojus ja omalaadne sädelev surin täidavad vaikselt ja pehmelt edasi voolates kogu mu keha. Tunnen, kuidas pinged lahustuvad, keha on lõõgastunud, kerge ja rõõmus. Tunnen, kuidas valgus töötab leebelt, kuid järjelkindlalt seal, kus on vaja tervendamist, kus on pingeid või disharmooniat, mida lahustada, seni kuni kogu mu keha tundub ühtlase sooja ja helendava valguse voona. Nüüd kujutlen valgust oma taldadest väljumas ja suundumas Maa südame poole. Maa südameni jõudes ühendan valguse oma kehas Maa südame valgusega ja tõmban Maa jõudu oma kuldseid valgusjuuri pidi üles oma kehasse. Kehas on suurepärane, värske ja avar tunne. Tunnen, kuidas valgus minus liigub alt üles ja ülalt alla, suletud silme ees näen oma keha seestpoolt, täidetuna kauni ja harmoonilise, heleda, maheda, kullakarvalise valgusega. See on õnnis tunne. Naeratus valgub iseenesest mu suule. Saadan valgust nii mineviku kui ka tuleviku suunas. Täidan valgusega üksteise järel kõik oma energiakehad, kuni näen end helendava olendina keset mahedalt kiirgavat munakujulist valgusvormi.


Takistuse põhjust mu paremas jalas näeb Liis minu kehastuses neli elu tagasi, kui olin jahimees. Panin palju püüniseid, läksin oma ahnuse ja jahikirega üle piiri ja leidsingi lõpu iseenda pandud püünises, kuhu paremat jalga pidi kinni jäin. Kui end Liisu loodud ühendusega kaasa sirutan, näen jahimeest, kes ma olen olnud, üsna selgelt. Liisu soovitusel võtan küti õppetunni teadmiseks ja suhtlen temaga. Suunan valguse oma kütiks olemise kogemusse, võtan õppetunni teadmiseks ja teen kütiga rahu. Valgustan oma kogemuse ära ja lasen selle vabaks, enam ei tassi ma selle jälge kaasas. Liis näeb, et energeetiline pilt on muutunud, jälg ei ole enam rõhuv ega negatiivne, selles kinni olnud energia on vabanenud. Sama tunnen ka oma kehas. Tunnetan selgelt oma kuldseid juuri ja maaühendust, ning seda, kuidas mu paremas jalas voolab energia nüüd takistusteta.

Siiski tuvastab Liis veel ühe blokeeringu. Suundume uurima, mis takistab külluse vaba voolamist. Liis juhib mind pimedasse salakambrisse, kuhu valgus pole veel jõudnud, kuna see on end osavasti valguse eest ära peitnud. Salakambris on aardekirst. Liisu soovitusel saadan kambrisse valgust ja valgustan kirstu, et näha, milline see on. Näen rohelist puidust meremehe kirstu moodi aardelaegast. Teen kaane lahti. Vaatan sisse. Kirstu sisu üritab end minu eest endiselt varjata. Tundub, nagu oleks laeka sisu kaetud mitme justkui ämblikuvõrgulaadsest materjalist udulooriga. Tuleb välja, et olen oma sisemised aarded kunagi ise enese eest ära peitnud, sest on olnud aegu, mil pole olnud turvaline tegelda sellega, mis mind tõeliselt huvitab. Aga nüüd on tulnud aeg need loorid eemaldada.


Üksteise järel võtan loorid oma aarde pealt ära... ja näen kirstutäit mitmevärvilisi säravaid tahutud kristalle! Võtan ühe kristalli ja panen endale südamesse. See tõuseb kohe mulle pähe, üsna pea keskpunkti, umbes käbinäärme kohale, kolmanda silma taha. Võtan kirstust veel kaks kristalli ja panen omale südamesse, need veerevad kohe mu kätesse ning võtavad oma kohad sisse mu peopesades. Järgmised kaks veerevad kõhtu, niuete kanti, kaks tükki suunduvad jalataldadesse. Edasi veerevad väikesemad kristallid kirstust ise mu kehasse ja võtavad kohad sisse. Tunnen, kuidas mu sees moodustub süsteemne kristallstruktuur, iga kristall teab oma ülesannet ja kohta tervikus. Tunnen, kuidas kristallid minu sees tööle hakkavad ja mu energeetikat ümber korraldama asuvad. Mu keha lainetab, suriseb, elab... Tunnen, kuidas kristallid aktiveerivad mu kehas jõude seisnud ja oma aega oodanud energiad ja anded. Tunne on, nagu pöörataks jõge teises suunas voolama. Ümberkorraldamine on intensiivne.

Näen enda sees valgust, sädelevat kristallide süsteemi ja tunnen samal ajal ka oma kuldsest valgusest juurestikku. Luban nüüdsest kõigil oma annetel avalduda, sest on saabunud aeg seda turvaliselt teha. Mu sisemus on avar, elav ja valgust täis. Tunnen, et mu sees avanevad uued horisondid, seninägematud sisemaailmad ootavad (taas)avastamist... Tasapisi toon oma tähelepanu taas olevikuhetke, siin-ja-praegu olemisse ja kui olen kohale jõudnud, teen silmad lahti. Surin ja elusädelus mu kehas kestab edasi. Veel tunde. Päevi. Miski mu sees on jäädavalt muutunud. Kristallid teevad oma tööd. Tunnen neid pidevalt. Olen lõputult tänulik turvalisele teejuhile sügava rännaku eest. Oli turvaline rännata kristallkambri toetavas, turvalises ruumis, usaldades valguse teenistuses olevat teejuhti, kes aitas mul leida endas peidetud aardeid ja valgustada pimedaid soppe ning vabastada seisma jäänud energiaid. Suur tänu, Liis!

Liisu kohta saad lähemalt lugeda siit. Kristallkambrisse Liisu juurde aja broneerimiseks vajuta siia ja kirjuta lisainfo lahtrisse "Liis". Oled armastusega oodatud!


Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page