top of page

Teistmoodi kristalliteraapia - kristallivoodi


Just siis kui päike hakkab särama, valgust on väljas aina rohkem, loodus hakkab tärkama ja õhk on täis uue ootust, hakkame ennast tundma hoopis aina väsinumalt. Meid hakkab kimbutama kevadväsimus. Me oleme end talve jooksul kõikidest energiavarudest tühjaks teinud. Samuti väga suur probleem on jätkuvalt ärevushäired, depressioon ja hirmud. Kristallvoodi valgusteraapia aitab just seda aega üle elada ja vabaneda kõigist kammitsatest. Kuna enamus meie haigusi algab ikkagi meist endist - mõtetest, tunnetest, üleelamistest siis on võimalik teraapia abil kõigest negatiivsest lahti saada ja tänu sellele terveneda. Ainus imeravim siin maa peal oled just sina ise, üleäänud on abivahendid! Ole alati avatud muutustele! Kristallid, valgus ja muusika annavad kokku suurepärase lõõgastuse, et saaksid vabaneda kõigest koormavast ning paneb väga efektiivselt energiad kehas liikuma. Kogemused on igati positiivsed ja erilised, midagi karta pole vaja.


Kristallvoodi on pärit Brasiilia kristallimägedest, maailmakuulsast Casa de Dom Inácio de Loyola tervenduskeskusest. Spetsiaalselt suurest ja ülimalt puhtast kvartskristallist lõigatud kristallid koos värvide ja valgusega tasakaalustavad läbi meridiaanide energiakeskuseid ja energiavälju kehas nii füüsilisel, emotsionaalsel kui ka vaimsel tasemel. Kristallvoodi valgusteraapia sisaldab endas kolme erinevat tervendamismeetodit, milleks on muusika, valgus ja energeetiline võnge läbi kvartskristallide. Seanss algab esmalt tervendaja konsultatsiooniga. Teraapia kestvus kristalli lampide all kestab 40-60 minutit.


Kristallvoodi teraapia ajal võib langeda sügavasse meditatiivsesse või une seisundisse, näha ujuvaid värve või pilte, tunnetada emotsionaalset vabanemist või füüsilise ebamugavuse vähenemist. Üldiselt tunneb enamus rahu ja heaolu sügavat tunnet. Igal inimesel on erinevad kogemused.

Teraapia võib aidata:


toetada vabanemist negatiivsetest emotsioonidest nagu näiteks depressioon, ärevus, hirmud, unetus ja lein;

tugevdada immuunsussüsteemi;

parandada mälu ja keskendumist;

vähendada valu, krampe ja lihaste düsfunktsioone;

stimuleerida vaimse teadlikkuse arengut;

puhastada meelt, keha ja vaimu;

tasakaalustada hormonaalsüsteemi,

Need on vaid mõned näited, millest võib teraapia käigus vabaneda. Häired meie keha energiavoolus võivad põhjustada palju probleeme. Ebameeldivad kogemused ja terviseprobleemid loovad meie energiasüsteemis blokeeringud. Kristallvoodi eesmärk on eemaldada need meie energiavälja kõikidel tasanditel.

Ravil puuduvad kõrvaltoimed, kuigi mõned võivad kogeda seda, mida nimetatakse tervendavaks reaktsiooniks. Keha vastab ravi tervendavale puhastamisele. Blokeeritud ja häiritud energiakanalid kustutatakse pärast ravi lõppu, kehast vabanevad ka toksiinid. Pärast keha korrigeerimist ja bioenergeetikasüsteemi nihutamist on soovitatav juua palju vett, et toksiinidest vabaneda ja puhata.

Kristallvoodi teraapiasse on soovitatav tulla heledas riietuses ja ilma eheteta.

Lisainfo ja broneerimine SIIT!


Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page