top of page

Märgid sellest, et oled edasijõudnud edeneja Valgustumise teel

Paari viimase kuu jooksul on nii mõnigi meist märganud eneses energeetilisi muutuseid. Meie kehad kohanevad Maa muutunud energeetika ja sagedusega. Emotsionaalselt ja vaimselt tundlikumad inimesed on viimasel ajal tundnud muutusi läbi oma keha. Eriti puudutab see neid, kes võnguvad kooskõlas Looduse ja Maaga, nemad tunnevad muutusi energiates otsekohe.

Millised on ärkamise kõige ilmsemad tunnused?

Energeetilise nihke või isegi Ülestõusmise kõige ilmsemateks sümptomiteks on iiveldus, depressioon, pearinglus, kohatine mälukaotus ja mõnikord rohkem märgatavad tunnused nagu pinin kõrvades ehk tinnitus või ootamatu lühiajaline intensiivne higistamine. Need on üsna tavalised tundemärgid inimeste puhul, kes on ülestõusmise teel ja kaasnevad tõusva liikumisega läbi järjestikuste energiatasemete. Kuidas on aga lood nendega, kel need verstapostid juba seljataga?

Kõrgema valgustumise teel edasijõudnute sümptomid

Nagu selgub, on kõrgema energiatasemega tundlikel inimesetel veelgi märgatavamad ülestõusmise sümptomid. Mõnele meist tulevad need ilmselt vägagi tuttavad ette:

∞ loidus, inertsus, ükskõiksus

∞ motivatsiooni täielik puudumine, vaatamata märkimisväärsele töökoormusele

∞ söögiisu tohutu kõikumine ühest äärmusest teise

∞ ebamugavustunne soolestikus ja kõhu korinad

∞ pikemad unetuse perioodid, mis vahelduvad äärmise unisuse ja tohutu unevajaduse perioodidega

∞ rahutus ja ebamäärane ärevus, mõnel juhul isegi nõgestõbi

∞ kerged peavalud, ka neil, kel pole varem kunagi peavalusid olnud

∞ ootamatud kuumahood ja öine higistamine

∞ äkilised energialangused ja meeleolu kõikumine

Mis toimub?

Lineaarse aja mõiste on otseselt seotud meie ülestõusmisprotsessiga. On teada, et ülestõusmine on järkjärguline protsess. Eeltoodud ebamugavad ja mõnikord piinlikud sümptomid on otseselt seotud viha ja ärevusega, mis vanade mustrite vabanedes esile kerkib. Päikesepõimik on see koht kehas, mis nende emotsioonidega tegeleb. Keha puhastab ennast nii energeetiliselt kui ka keemiliselt ning need sümptomid on selle tunnuseks.

Iga edasiviiva otsusega, mille teeme oma ülestõusmise teel, vabaneme aeglaselt negatiivsetest emotsionaalsetest ummistustest, energilistest blokeeringutest, mõtetest ja negatiivselt mõjutavast teabest, isegi toidust, mis kannab rohkem energiaid kui annab.

Kui me pole harjunud sellega, mis meis toimub, võib see olla kahekordselt keeruline. Abi otsida on alati hea mõte, seda eriti arvestades, et asja saab kergesti parandada. Näiteks teatud väiksemate füüsiliste vaevuste puhul, mida saab reguleerida toidulisandite manustamisega. Me teame, kuidas meie keha toitu töötleb ja kui me seda ei tea, peaksime õppima. Kui meie teadlikkus tõuseb ja kogeme ülestõusumist, kaasneb sellega ka soov ja vajadus hakata tervislikumalt toituma. Tegelikult on seos lihtne. Loomuldasa ihkame toitu, mis sisaldab mikroelemente, mida meie keha vajab või millest on puudus. Iga päev toidule lisaks vitamiinipreparaatide neelamine ei ole lihtsalt sobiv ega jätkusuutlik lähenemine. Peame jälgima, millal muutume näljaseks ja tähele panema ka oma jõudlust. Isiklikud dieedid võivad lähtuvalt isiklikest vajadustest olla lõpmata erinevad. Kõik oleneb vibratsioonist. Kui toitume teadlikult ja kuulame oma keha, aitab see kohaneda muudatustega DNA-tasemel.

Foto: Mirjam Veisner

Jätkuvate muudatustega Maa ja oma keha energeetikas aitavad meil kohaneda ka kristallid

Kristallikoja Kristallkambri tuhanded kristallid kannavad Maa-Ema armastavat, toetavat, kaitsvat, toitvat ja ravivat energiat ning Taeva Universaalset Kosmilise Valguse ja Armastuse energiat, et aidata meie kehal, vaimul ja hingel leida ja säilitada tasakaalu, selgust ja tervist käesoleval pingelisel muutumiste ja arenemise ajajärgul.

Meie tundlikkus tõuseb ja seepärast tunneme ka kristallide toetust ja abi nüüd tugevamalt ja selgemini kui varem. Võid aegajalt leida end küll suurest sisemisest kaosest, ent ka tervenemine ja selgusehetked on intensiivsemad ja sügavamad.

Kristallkambrisse aja broneerimiseks vajuta siia!

Refereeritud allikast: https://www.lifecoachcode.com/2017/06/09/9-signs-of-advanced-awakening/

Tõlkis: Kaia Kullamaa

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page