top of page

Maikuu energiad 2021

Mai esitab väljakutseid, aga pakub ka häid võimalusi arenguks. Iseseisvus, isikupärasus ja mängulisus on väärtused, mis aitavad liikuda edasi uutesse hõredamatesse ja kergematesse energiatesse. Võimu, kontrolli ja vabaduse teemad ning iidsete kollektiivsete hingehaavade pinnale tulek ja avanemine on endiselt päevakorral. Sellest tulenevalt on päevakorral ka suhted ja suhtlemine ning suhtetasandi korrastamine nii isiklikul kui ka kollektiivsel tasandil.Mai esimeses pooles on soodustatud eneseväljendamine ja loomingulisus. Jäikade ja dogmaatiliste maailmavaadete põrkumine toob kaasa ebameeldivaid vaidlusi ja sõnelemisi, nüüd on aeg hakata otsima ja leidma võimalusi jõuda dialoogini. On vaja teadlikult valida, millist energiat sa järgid ja toidad, lammutavat või ülesehitavat. Iseseisvuse ja sõltumatuse saavutamine on edukas kui see toimub ennastsäästvalt, olles endas kohal ja kasutades oma loovat väge. Kuu keskel visioonid selginevad, arusaamad endast, elust, oma kohast maailmas muutuvad ja teisenevad. Illusioonide purunemine jätkub lausa uskumatus tempos, ent see on ikka veel alles suurte muutuste algus. Kuu lõpus tempo aeglustub, on aeg tagasi tõmbuda ja keskenduda ainult sellele, mis kuulub sinu kontrolli alla. Leia isiklikult sulle sobivad viisid igapäevaselt enda eest hoolitsemiseks, oma energiataseme uuendamiseks ja enese laadimiseks.


6. mai on Kaduneljapäev ja eriti sobiv päev loobumiseks ja korra loomiseks nii vaimses kui ka materjaalses plaanis. Soodne aeg vanast ja kasutuks muutunust vabanemiseks kestab kuni Kuuloomiseni.


Kuuloomine on 11. mail kell 21:59, Päike ja Kuu on Sõnni märgis. See on hea aeg olla omaette ja hoolitseda enda heaolu ning emotsionaalsete vajaduste eest, vaikuse ja rahu aeg. Tugevneb intuitsioon, kasvab tundlikkus. Suhtlemisel võib üles kerkida pingeid. Süüdistamise ja süü tundmise asemel väljenda ausalt oma sügavamaid tundeid ja vajadusi, see toob leevendust nii endale kui teistele. Püüa suhelda südame tasandilt, see loob enim võimalusi soodsateks arenguteks. Hea enesetunde loomiseks tule tagasi südamesse ja luba endal tunda kõiki tundeid. Jää endale truuks ja ole aus enese ning teiste vastu. Luba endal olla sina ise.


20. mai õhtul kell 22:36 liigub Päike Sõnnist Kaksikute märki. Kui Sõnn Maa märgina hoolitses kõige maise ja isiklikku heaolu puudutava eest, siis Kaksikud on Õhu märk, kerge, liikuv, mänguline ja vaheldust armastav. Nüüd on suurepärane aeg oma mõtted ja ideed paberile panna ja maailma paisata. Kaksikute aeg soosib suhtlemist, eneseväljendamist ja meeleteritamist. Vaimsel tasandil on hea aeg oma mõtetele tähelepanu pöörata, neid uurida ja analüüsida ning jälgida, et need oleksid kooskõlas laienemise, mitte piiratusega.


Täiskuu on 26. mail kell 14:14, Päikesega Kaksikutes ja Kuuga Amburi märgis. Selle Täiskuuga kaasneb ka täielik Kuuvarjutus, mis Eestis nähtav ei ole. Varjutuse energia lisab Täiskuule veelgi intensiivsust ja emotsionaalsust, aga aitab ka hüppeliselt tõusta kõrgematesse teadvuseseisunditesse. Varjutusega Täiskuu energia võib tuua nii visioone kui ka illusioone. Midagi võib su elust äkki väljuda, võibolla saad mõne olulise uudise. Miski lõpeb ja see on ainult kasuks, kuigi esialgu ei pruugi nii tunduda. Kuigi selle varjutuseaja energia võib tunduda raske, aitab see tegelikult tublisti edeneda oma hingeteel. Usalda, et kõik toimub vaid sinu enda kõrgeimaks hüvanguks, ja anna endale aega asjade lahendamiseks ning mõismisele jõudmiseks. Universumi ajastust on alati eksimatu.


Maikuu intensiivsetes energiates leiad alati toetuse ja rahu looduse keskel viibides. Looduse harmoonia ja korrapära aitavad rahustada meeli ja taastada energiat. Nüüd on päevad juba pikad ja mai oma lokkava kevadeenergia ja õiteküllusega pakub suurepärast võimalust nautida elu Maal kõigi oma meeltega. Võta endale aega, et rõõmustada olemas oleva üle ja märka olla tänulik.


Imelist maikuud !

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page