top of page

Maikuu energiad 2023


Teretulemast maisesse Maisse, sünnikuu paljudele Sõnnidele, mis on ka astroloogilise kaardi kõge tantristlikum ja sensuaalseim märk. Kevade viimane kuu on käes ja tundub, et Aprilli astroloogilised vihmad on kindlasti kaasa aidanud värskete maikellukeste tärkamisele. Sest kuigi kuu algus langeb varjutuste hooajale ja Merkuuri retrogaadi keskele, on maikuus kõiki ootamas hulk vaimse kasvu lükkeid ja põnevaid uusi algusi. Tervitame mai algust kindlameelse ja sensuaalse sõnni väega, mis aitab meil tunda füüsilisi naudinguid ja meenutab meile, et pole vaja kiirustada. Siiski, mai kosmilised prognoosid muutuvad kiiresti intensiivseks - planeedid on valmis tegema mõningaid suuri liigutusi.Tauruse hooaja aeglane, kuid kindel energia on sel kuul eriti kasulik, kuna oleme Merkuuri retrogaadis, mis võib põhjustada kõikvõimalikke segadusi ja arusaamatusi. 1. mail häälestub päike Tauruses Merkuuri retrospektiivi suunas, moodustades nn 'Merkuuri cazimi'. See ühendus võib kaasa tuua selgushetke retrogaadi tekitatud segaduse keskel. Samal päeval alustab võimuiha Pluto oma aastast retrogaadi, sundides meid järgmise viie kuu jooksul elu intensiivsemad allhoovused uuesti üle vaatama.


Rääkides intensiivsusest, tõuseb esimene kuuvarjutus 2023. aastal 5. mail (nagu mäletame eelmisest blogipostitusest, et aprillis oli päikesevarjutus, mis käivitas varjutuste hooaja). See täiskuuvarjutus leiab aset Skorpionis ja see saab olema viimane varjutus, mis tabab seda sügavat veemärki kuni 2031. aastani. Tänu kuu vastandumisele üllatustega täidetud Uranusega võib see varjutus pakkuda ootamatuid lõppe ja šokeerivaid pöördeid, seega on see oluline aeg minevikus tekkinud emotsionaalse pagasi kustumiseks ja läbi tunnetamiseks. Kaevuge sügavamale ja looge parem ühendus oma vaimuga.


Planeetide energiad hakkavad tõesti muutuma, kui varjutus on möödas: armastusplaneet Veenus siseneb 7. mail tundlikku ja pehmesse Vähki, jättes maha pühendumatu flirtiva kaksikute mõju, et eelistada emotsionaalset turvalisust ja mugavust. Üks nädal hiljem, 14. mail, lõppeb Merkuuri retrogaad, lubades meie mõtetel, vestlustel ja igapäevastel toimingutel palju sujuvamalt kulgeda. Aeg rõõmustamiseks! Seejärel siseneb 16. mail Jupiter jõuka Tauruse märki esimest korda üle aastakümne. See sädelev aastapikkune läbimine toob materiaalseid õnnistusi, suurenenud naudinguvõime, tugevama soovi luksuse järele ja uuenenud usu meie väärtustesse.


Veenus, Merkuur ja Jupiter pole ainsad planeedid, mis kuu keskel suuri muutusi teevad. 20. mail siseneb ettevõtlik Marss Lõvi märki, mis võib tõsta meie enesekindluse taset, kutsuda esile juhiomadusi ja sütitada meie libiidosid. On aeg liikuma hakata! Kui Marss liigub selle tulemärgi valdusesse, seisab ta vastamisi Pluutoga, mis tõstab pinget igasuguste võitluste korral. Soov oma eesmärke vallutada on praegu suurem kui kunagi varem, kuid me ei saa lasta intensiivsusel ennast saboteerida. Kui me seda energiat targalt kanaldame, mitte ei lase sellel plahvatada, suudame saavutada tohutuid asju.


Tauruse hooaja lõpetame 20. mail uue kuuga samuti Tauruses mille energia mõjub kaunilt ja maandavalt. Positiivne ühendus julge Marssiga ja strateegiline Pluto kingivad meile piisavalt vastupidavust, et valada uutesse projektidesse ja isiklikesse eesmärkidesse. Samal ajal annab sekstiil unistava Neptuuniga meile roosad prillid, meenutades meile, et seni, kuni mõtleme praktiliselt ja töötame kõvasti, saame teoks teha oma kõige fantastilisemad soovid.


Kaksikute hooaeg algab 21. mail, süüdates meis soovi taas sotsiaalse ühenduse järele ja pannes meie uudishimulikud mõtted jooksma ülevoolavas tempos. Kui päike siseneb selle nutika õhumärgi valdusesse, moodustab ta kergust toova sekstiili Marsiga ja müstilise trio Pluutoga Veevalajas. Need positiivsed päikeseaspektid kingivad meile motivatsiooni ja kõrgema energiataseme ning annavad rikkaliku sügavuse paljudele värsketele ideedele, mis voolavad. Kuu viimase nädala jooksul seisab päike vastamisi karmi ja tõsise Saturniga, tuues isiklikud kohustused esiplaanile ja sundides meid oma kohustustega tegelema.


Kaunist sensuaalset Maikuud täis armastust, head toitu ja sensoorseid kogemusi! Sõnn oskab nautida ning soovib et see kuu tuleks ka teile sama naudingurohke. :)


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page