top of page

Märtsikuu energiad 2022

Märts toob värsket kevadist energiat, soosib pealehakkamist ning eneses selguse loomist ja oma sügavamate taipamiste baasilt tegutsemist. Märtsikuu julge, kiire ja edasiviiv energia aitab meil hirmudest üle saada ja tegutseda selle nimel, mida tegelikult teha tahame. Jäta vabandused kõrvale ja kasuta seda energiat selguse loomiseks ning oma hingetee väärtustega kooskõlas edasi liikumiseks.Kuu esimesel poolel domineerivad suuresti veel mineviku peegeldused ent märtsi teise poole energiad võimaldavad mineviku seljataha jätta, eriti puudutab see suhtetasandit. Kevadisest Pööripäevast alates saabub toetav energia uute projektide alustamiseks ja soikujäänud asjadega ühele poole saamiseks. Võimalik, et üldine eituste ja pettekujutelmade haare siiski isegi suureneb, ent seegi ei saa enam kaua kesta ja järkjärgult saab aina enamatele selgeks, et oma fantaasia mugavustsoonides ekslemise aeg on ümber saamas. Selle asemel, et korrata vanu lugusid sellest, kuidas asjad olema peaksid, vanasti olid või võiksid olla, on aeg ärgata nägema seda, mis ON ja hakata mõtlema, mida just mina nüüd kohe saaksin edasiviiva muutuse loomiseks teha. Vastasseis on sageli vajalik selleks, et avastada endas sügavamad tasandid ning purustada blokid ja tõkked endas, mis takistavad tõeliselt edasi liikumast.


Kuuloomine 2.märtsil kell 19:35, Päikese ja ka Kuuga on Kalades, seab meid silmitsi pimedusega. Suhete või võimuvõitluse teemad tõusevad nähtavale. Ent see pimedus on ka puhkepaik uutele energiatele, mis on peagi lahti rullumas. Just pimeduses valmistub seeme tärkamiseks. Pimedus toob esile loova naiseliku energia, mis elab meis kõigis. Pimeduses on loominguline energia kõrgeim. Pimeduses tunneme end sageli ka piisavalt turvaliselt, et olla tõeliseks Mina Ise ja vabastada oma sügavaimad emotsioonid. Just pimeduses suudame lahti harutada kõik, mis on vajalik iseenda ümberkujundamiseks. Selle Kuuloomise energiates võime tunda end pisut emotsionaalsemana ja tundlikumana kui tavaliselt. Kuuloomise energia suunab nägema ka asjade heledamat külge ning keskenduma meeldivamatele emotsioonidele. Lubades endal pimeduses istuda, võime leida oma sisemise väe. Nagu seemegi, võime ka meie alustada oma kasvu pimeduses ja areneda valgusesse, kasvades uueks ja kauniks eluvormiks. Selle Kuuloomise ajal on ka lihtsam enesele ja teistele andestada, näidata kaastunnet oma mineviku vastu ja võtta kaasa ainult need osad oma minevikust, mida soovid näha ka enda tulevikus.


Täiskuu on 18.märtsil kell 9:18 Päikesega Kalades ja Kuuga Neitsi märgis.

Selle Täiskuu tugevate vabastavate energiate all võidakse meid suunata liigselt enesekriitilisest mõtlemisest ja perfektsionismi ideest lahti laskma. Võimalik, et teadvus kõigub selguse ja hägususe skaalal ühest servast teise, kord saad selge kontakti vaimsete teadmistega ent samas võib pilt ka hägustada ja tõe nägemist raskendada. Täiskuu valguses peame meeles hoidma, et mitte kõik pole kuld, mis hiilgab. Usalda oma intuitsiooni, see on su parim teejuht. Täiskuu tähistab vabanemispunkti, seega on see suurepärane võimalus puhastada end kõigest, mida sa enam uude aastasse kanda ei soovi.


20. märtsil on Kevadine Pööripäev, Päike siirdub Kaladest Jäära märki ja algab uus astroloogiline aastaring. Pööripäeval on päev ja öö täpselt ühepikkused ja siit edasi hakkavad päevad kasvama pikemateks kui ööd ja meie ellu tulvab taas rohkem valgust ja soojust. Kalade vesine, hõljuv ja eeterlik dimensioonidevaheline energia asendub Jäära optimistliku, rõõmsa ja energilise tuleenergiaga. Jäär, kui sodiaagiringi esimene märk, on täis pealehakkamist ja sümboliseerib uusi alguseid, see toob endaga lapselikku, julget ja rõõmsat tegutsemise energiat.


Kuu viimane päev, 31. märts on Kaduneljapäev, mil sobib panna punkt märtsikuus läbitud teekonnale ja anda vabaks kõik, mida enam edaspidi oma ellu ei soovita, seda nii vaimse kui füüsilises plaanis. Anna ebasobiv vabaks ja keskendu sobivale ja soovitule. Tõsta esile see hea, mis olemas on ja toida sobivat oma tänu, tähelepanu ja energiaga, et see saaks veelgi kasvada.


Imelist märtsikuud!

Kristallikoda

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page