top of page

Novembrikuu energiad 2020

Käes on november ja hingedeaeg. Meie esivanemad uskusid, et loor elavate ja surnute maailma vahel on nüüd kõige õhem ja seepärast on aeg suurepärane selleks, et austada surma ja taassünni tsükleid meie elus ning suhelda sealpoolsusesse siirdunud esivanemate ja lähedastega.

Nüüd on aeg suunata tähelepanu väliselt sisemisele ja kompenseerida pimedat aeg väljaspool, igapäevase küünlavalgusega oma kodus ning valgusega, mis kiirgab seestpoolt. Novembri märksõnad on muutus ja tervenemine. Transformatsioon jätkub ja selle kuu energiad loovad suurepärased tingimused vaimseks ärkamiseks ning joondumiseks oma tõelise ja kõrgeima olemusega. Novembri energiad tuletavad meile ka meelde, et kuigi me näime olevat eraldi isikud, oleme siiski kõik ühendatud ja osa suuremast tervikust. Mis toimub ühega, toimub kõigiga ja ka kõige globaalsemad muutused saavad alguse sinu enese seest.


Novembri esimestel nädalatel on tunda, et oktoobris küpsenud pinged näitavad lõpuks lahenemise märke. 12. november on Kaduneljapäev ja eriti soodus aeg kõigest ilmnenud ebakõlalisest ning oma aja äraelanust loobumiseks ja vabanemiseks. Õppetundide teadvustamine ja tänu kogetu eest aitavad oma elus lahti lasta sellest, mis sind enam ei teeni.


Kuuloomine on 15. novembril kell 7:07, mil nii Päike kui ka Kuu on Skorpioni märgis. See Kuuloomine loob selgust, puhastab teed ja valmistab meid ette detsembris avaneva kõrgsagedusliku portaali energiateks. Novembri Kuuloomise mõju all saame tunda uute alguste eelaimdust, muutuste vajadus ja vältimatu lähenemine saavad ilmselgeks. Samuti hakkame mõistma, mida on vaja teha selleks, et elus edasi liikuda uuel viisil, loobudes oma elus lõpule jõudnust, luues asemele uut ja seninägematut. Novembrikuu taevas on selgetel öödel näha ka Leoniidide tähesadu, mis jõuab haripunkti 17. ja 18. novembri öödel, mil sabatähtede langemissagedus on suurim. Tasub niisiis unistada suurelt ja kasutada sabatähtede lendu oma unistustele elujõu ja hoo lisamiseks.


21. novembri õhtul siirdub Päike Skorpionist Amburi märki. Väljume vesise Skorpioni tumedatest sügavustest ja siseneme Amburi tulisesse energiasse. Amburi energiates ollakse tegutsemises seikluslikumad ja vabamad. Võib tunduda, et tempo kiireneb või et kõik toimub korraga. Kuigi Amburi energia on rõõmus ja optimismist pakatav, tasub siiski tähele panna ka Amburi kalduvust haugata suurem pala kui ta ära suudab süüa. Novembri teine pool toob enam selgust ja soovi edasi liikuda. Tõenäoliselt tuleb ette ka illusioonide purunemist ja karme tõehetki, ent kõik see saab kompenseeritud uute perspektiivide avanemise ja tervendavate taipamistega.


Täiskuu on 30. novembril kell 11:29 Päikesega Amburis ja Kuuga Kaksikute märgis, sellega kaasneb ka osaline Kuuvarjutus, mis Eestis nähtav ei ole. See Kuuvarjutus toob muutuste tuuled ja märkamise, et su elus on midagi lõpule jõudnud. Oled jõudnud punkti, kus oled sunnitud tegema uusi valikuid ja uuel moel tegutsema hakkama. See Täiskuu heidab valgust ka uutele tõdemustele ja toob nähtavale ilmutusi, mis muudavad su lähenemisi ja teguviise. Kuigi selle Varjutusega Täiskuu energia on intensiivne, on see ka väga puhastav, taastav ja ülesehitav, viies asjad justkui automaatselt tasakaalu. Intensiivne transformatsioon loob kollektiivse stressifooni, seepärast puhka alati kui tunned selleks vajadust ja õpi pingelistes olukordades ennast säästma. Möllaku väljaspool milline kaos või torm tahes, tormi silmas on alati vaikus. Leia enda jaoks mõned sobivad viisid igal hetkel oma keskme vaikusessse jõudmiseks ning praktiseeri neid igapäevaselt. Kui pea huugab ja emotsioonid möllavad, siis too oma tähelepanu südamesse, oma kehasse ja kuula, mida su keha sulle öelda tahab, kuidas ta end tunneb. Tule oma keskmesse, hinga rahulikult ja võta aeg maha, enneta üle reageerimist ja teadvusta mis sinus toimub. Loo oma ellu iga päev kohalolu ja vaikuse hetki. Kõik toimuv loob kauaoodatud edasiviivaid muutusi. Loobu vastupanust ja mine muutustega kaasa. Oleme suurepäraste muutuste teel. Vali mõelda, tegutseda ja luua muutusi kooskõlas oma hinge ja südamega.


Imelist novembrikuud!

Kristallikoda

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page