top of page

Novembrikuu energiad 2022

Kuidas sinu oktoobrikuu möödus?


Loodame, et said oktoobris teatud selguse või leidsid rohkem teadlikkust sellest, mida vajad, et tunda endaga sügavamat sidet.


Kui nüüd aga alanud novembrikuud ühe sõnaga kirjeldada, siis selleks oleks

MUUTUSED!Kuu kosmiline tippsündmus on kuuvarjutus Sõnni tähtkujus, mis annab omapärase tooni ka eeolevatele nädalatele.


Varjutused on väga muutlikud energiaportaalid. Nad kipuvad tooma lõppu, nihkeid ja kvanthüppeid uutesse olemisseisunditesse. Nad võivad paljastada tõe ja muuta suunda, milles oleme liikunud.


2022. aasta novembri energiad


November algab oktoobrikuu lõpus toimunud varjutuse varjus, novembri esimesel nädalal võime tunda veel osaliselt selle mõjusid. Kui oktoobri lõpus jäid energiad puhastamata, võid tunda, et kannad veel oktoobrikuu varjutuse enerigat ja rusutust.


Kui nii tunned, soovitame sul sel nädalal nende energiate lahendamises aega võtta. Siin on mõned viisid, kuidas astuda novembrisse värske energiaga:

  1. Rääkige oma sisemise lapsega ja andke talle teada, et olete siin, et kuulata. Kirjutage see välja või ole lihtsalt kaastundlik ja kuula, mida see osa sinust praegu vajab.

  2. Liiguta oma keha teadlikult – tantsi, tee jooga, raputa, see kõike eesmärgiga stress kehast välja lasta.

  3. Mine loodusesse ja võtke ühendust oma targa ning armastava osaga. Kujutage ette, et kogu stress lahkub sinu kehast ja liigub Maale.

  4. Tule end laadima Kristallkambrisse – 200 000 kristalli laevad sind eelolevaks kuuvarjutuseks!

8. november – Verekuuvarjutus Kuuvarjutus on novembrikuu põhisündmus, mis toimub 8. novembril kell 13:02.

Verekuuvarjutus toimub, kui on täielik täiskuuvarjutus – varjutuse täielikkus põhjustab kuu punaka varjundi, sellest ka nimi verekuu või punase kuu varjutus või ehk inglise keeles tuntud kui Blood Moon eclipse.


Sõnni tähtkuju langedes toob see kuuvarjutus kaasa transformatiivse energia laineid, mis võivad viia meid kõrgematesse teadvusseisunditesse ja meie hingeteekonna kõrgematesse tasanditesse.


Novembrikuine varjutus töötab ka sünergias mais toimunud varjutusega. Võid mõelda, mis maikuus sinu elus toimus – mis õppetunde läbisid, millised teemad või mustrid olid õhus. See ei tähenda, et samad sündmused tingimata korduksid, kuid võid märgata, et sarnased õppimiskohad tulevad taas esile.


Need õppetunnid võivad olla seotud teie hingetee ja karma saatusega. Võid mõelda kuuvarjustest ka kui kiirendajatest, mis viivad meid meie hingeteekonnal edasi. Sel põhjusel kipuvad varjutused käivitama saatuslikke või ümberkujundavaid sündmusi.


Tea, et need viivad meid alati sinna, kus me oma suurimaks kasvuks olema peame, isegi kui see ei nii ei pruugi tunduda. Usalda ja usu, et kõik, mis avaldub, on vaid sinu kõrgeimaks hüvanguks. Kõige raskemad ja keerulisemad kohad on kõige suuremad kasvatajad.


Selle intensiivse ja transformatiivse energia all on ka täiesti normaalne tunda end häirituna, tasakaalust väljas või tavapärasest pisut ärrituvamana. Ära ole selles suhtes karm – võta aega iseendale, puhasta oma energiat, maanda end looduses ja puhka palju soovid.


Kuuvarjutus tähistab ka lõppu ja võib sulgeda mõned uksed mõnes osas meie elus. Kuigi seda ust võib alguses olla raske sulgeda, võib lõpuks see viia meid kõrgemale, kui oskasime alguses arvata.


Varjutus võib tuua üles ka raha ja suhetega seotud teemad – need kaks võivad olla ka omavahel läbi põimunud! Sügavamal tasandil võib see aidata ületada mõningaid takistusi, mis on seotud väärikuse tundega, või võib see tuua esile väärilisusega seotud probleemid, mis tuleks lahendada.


Kui sul peaks tekkima kuuvarjutuse ajal mõni keeruline olukord, võta hetk, keskendu ja mõtle, kus ebaväärikuse tunne võib blokeerida või probleeme tekitada.


Vaata, kuidas oma elus saad väljendada oma väärtust ning teha selgeks, mida nii-öelda "väärt" olemine sinu jaoks tähendab (sest tõde on see, et sa oled kõike väärt, mida südamest soovid), ja seejärel liigu edasi selle tundega.


16. november – Veenus liigub Amburisse


Veenus on viimased paar nädalat rännanud Päikese kõrval Skorpionis, sisendades oma energiat sügavale meie olemusse. Sel ajal, kui Veenus rändas läbi Skorpioni, aitas ta meil süveneda ja avastada, mida me oma elus tõeliselt väärtustame ja igatseme. Meil võis tekkida sügavam arusaam sellest, kuidas armastus meie jaoks väljendub ja kuidas me vajame, et armastus meie jaoks ilmutaks.


Veenus Amburis on Veenuse kui Armastuse planeedi jaoks palju kergem sodiaak. See aitab meil taas tuua ellu rohkem kergust ja rõõmu, keskenduda oma (sõprus)suhetele ja luua äratada ellu sotsiaalne elu.


19. november – Retrograadne Mars Neptuuniga ruudus


Marss on 2023. aasta jaanuarini retrograadis ehk saadab meid selle energiaga aasta lõpuni. 19. novembril on retrograadne Marss Neptuuniga ruudus ehk 90-kraadise nurga all. See võib tekitada seisvat energiat, mis võib tekitada meid segaseid tundeid, kuidas edasi liikuda. Edasine teekond ei pruugi olla selge, kuid see on okei. Usalda.


Marsi retrograadne aeg on aeg võtta asju aeglaselt, võtta aega pausiks ja mitte kiirustada otsuste tegemisega. Neptuun hägustab asju ka ainult siis, kui ta püüab panna meid minema ja mõtlema pigem südamega kui peaga. Kui pead tegema otsuseid, usalda oma intuitsiooni.


22. november- Päike Amburis


22. novembril liigub päike Amburisse. Amburi energia inspireerib meid nautima kogu teekonda, mitte keskenduma ainult lõpptulemusele. Kui Päike liigub Skorpionist Amburi tulemärki, võime tunda ka kergust või inspiratsiooni uute asjade õppimiseks.


23. november – noorkuu Amburis


Algab uus kuutsükkel ja tunneme, kuidas varjutuse energiad hajuvad. Kõik, mida päikesevarjutused teie elus segama pidid, on tõenäoliselt täidetud ja nüüd on aeg hakata mõtlema järgmisele peatükile.


Noorkuu Amburis kannab endas ilusat kerget energiat, mis on pärast kogu kuu esimese poole intensiivsust teretulnud kergendus. Selle noorkuu ümber on fantastiline energia manifesteerimiseks, külluse ligitõmbamiseks ja positiivsele poolele keskendumiseks.


See on tõesti armas noorkuu, nii et kasuta seda maksimaalselt, seades kavatsusi, puhastades oma ruume ja energiat ning mõeldes viisidele, kuidas oma ellu inspiratsiooni tuua.


23. november – Jupiter liigub Kaladesse


Jupiter on olnud alates 28. juulist olnud retrograadis Jäära 8 kraadi juures, mida tuntakse ka kui kristallkuuli kraadina. 23. novembril liigub Jupiter otse Kaladesse.


Jupiter on meie päikesesüsteemi suurim planeet, nii et selle liikumisi on alati tunda! Kuna Jupiter on reisinud retrograadselt, on ta jõudnud Jäärast tagasi Kaladesse. See on viimane kord, kui Jupiter järgmise 12 aasta jooksul Kalades aega veedab.


Kui Jupiter lõpetab oma teekonna, võime hakata tundma mis tahes õppetundide kulminatsiooni.


Soovitame novembris mitte olla ülivalvas ja liialt muretseda, vaid pigem olla uudishimulik, märgata enda tundeid ja energiaid ning usaldada.


Ilusat novembrikuud! 🌝


Oled alati oodatud Kristallkambrisse end 200 000 kristalli embusesesse tervendama ja laadima!


Recent Posts

See All
bottom of page