top of page

Novembrikuu energiad 2022

Kuidas sinu oktoobrikuu möödus?


Loodame, et said oktoobris teatud selguse või leidsid rohkem teadlikkust sellest, mida vajad, et tunda endaga sügavamat sidet.


Kui nüüd aga alanud novembrikuud ühe sõnaga kirjeldada, siis selleks oleks

MUUTUSED!Kuu kosmiline tippsündmus on kuuvarjutus Sõnni tähtkujus, mis annab omapärase tooni ka eeolevatele nädalatele.


Varjutused on väga muutlikud energiaportaalid. Nad kipuvad tooma lõppu, nihkeid ja kvanthüppeid uutesse olemisseisunditesse. Nad võivad paljastada tõe ja muuta suunda, milles oleme liikunud.


2022. aasta novembri energiad


November algab oktoobrikuu lõpus toimunud varjutuse varjus, novembri esimesel nädalal võime tunda veel osaliselt selle mõjusid. Kui oktoobri lõpus jäid energiad puhastamata, võid tunda, et kannad veel oktoobrikuu varjutuse enerigat ja rusutust.


Kui nii tunned, soovitame sul sel nädalal nende energiate lahendamises aega võtta. Siin on mõned viisid, kuidas astuda novembrisse värske energiaga:

  1. Rääkige oma sisemise lapsega ja andke talle teada, et olete siin, et kuulata. Kirjutage see välja või ole lihtsalt kaastundlik ja kuula, mida see osa sinust praegu vajab.

  2. Liiguta oma keha teadlikult – tantsi, tee jooga, raputa, see kõike eesmärgiga stress kehast välja lasta.

  3. Mine loodusesse ja võtke ühendust oma targa ning armastava osaga. Kujutage ette, et kogu stress lahkub sinu kehast ja liigub Maale.

  4. Tule end laadima Kristallkambrisse – 200 000 kristalli laevad sind eelolevaks kuuvarjutuseks!

8. november – Verekuuvarjutus Kuuvarjutus on novembrikuu põhisündmus, mis toimub 8. novembril kell 13:02.

Verekuuvarjutus toimub, kui on täielik täiskuuvarjutus – varjutuse täielikkus põhjustab kuu punaka varjundi, sellest ka nimi verekuu või punase kuu varjutus või ehk inglise keeles tuntud kui Blood Moon eclipse.


Sõnni tähtkuju langedes toob see kuuvarjutus kaasa transformatiivse energia laineid, mis võivad viia meid kõrgematesse teadvusseisunditesse ja meie hingeteekonna kõrgematesse tasanditesse.


Novembrikuine varjutus töötab ka sünergias mais toimunud varjutusega. Võid mõelda, mis maikuus sinu elus toimus – mis õppetunde läbisid, millised teemad või mustrid olid õhus. See ei tähenda, et samad sündmused tingimata korduksid, kuid võid märgata, et sarnased õppimiskohad tulevad taas esile.


Need õppetunnid võivad olla seotud teie hingetee ja karma saatusega. Võid mõelda kuuvarjustest ka kui kiirendajatest, mis viivad meid meie hingeteekonnal edasi. Sel põhjusel kipuvad varjutused käivitama saatuslikke või ümberkujundavaid sündmusi.


Tea, et need viivad meid alati sinna, kus me oma suurimaks kasvuks olema peame, isegi kui see ei nii ei pruugi tunduda. Usalda ja usu, et kõik, mis avaldub, on vaid sinu kõrgeimaks hüvanguks. Kõige raskemad ja keerulisemad kohad on kõige suuremad kasvatajad.

<