top of page

Oktoobrikuu energiad 2017


Oktoobrikuu läbivaks teemaks on suhted. Selle kuu peamiseks õppetunniks on viia oma suhted uutele tasanditele, sealjuures iseenesele truuks jäädes ja ilma ennast kaotamata. Kuu esimesel poolel on aeg korrastada, uuendada, tasakaalustada ja harmoniseerida suhted oma elus.


Kõigepealt tuleb tegeleda sisemiste suhetega iseenda sees – kuidas sa suhtud iseendasse, kas saad enesega hästi läbi, meeldid endale, on sul terve enesehinnang, armastad sa end. Tasakaalu ja harmoonia leidmine iseendas loob eeldused ka sügavateks ja harmoonilisteks suheteks teistega. Jälgi kuidas on lood teiste ja iseenda huvide teenimisega sinu sees. Sead sa oma huvid esikohale või tegutsed ja otsustad pigem teiste soovide ja arvamuste kohaselt? Mida sa tegelikult tahad ja vajad? Kuu esimeses pooles saame õppida enese väärtustamist, mees- ja naisenergia tasakaalustamist eneses, oma tõe järgi elamist ja oma keskmes püsimist. Täiskuu toob selles osas selgust.

Oktoobri Täiskuu on 5. oktoobril kell 21:40. Päike on Kaalude ja Kuu Jäära tähemärgis. Taas kord aitab Täiskuu meil näha enese varjatud poolt. Kuuvalgus toob meie hinges nähtavale selle, mis meie sees takistab tõeliselt sügavate suhete loomist. Täiskuu ergutab loovust ja kirge kõiges, tuues samas teravalt esile ka loovuse ja kire puudumise tõttu hääbumisele määratud suhted. See puudutab igasuguseid suhteid laiemalt, olgu siis tegu perekondlike, romantiliste või töösuhetega. Tundeelu on oktoobri esimesel poolel sügav ja intensiivne. Soovitakse sügavalt tunda ja puudutatud saada ning oma tunnete sügavust ka väljendada. Kuna see Täiskuu toob välja ka varjatud sisemised reservid, on nüüd kergem välja pääseda seisakust ja liikuda edasi, teha süvatasandil vajalikke muudatusi ja parandada vigu. On kergem lõpule viia pooleliolevaid töid ja astuda välja ammendunud suhetest, aga ka parandada kiiva kiskunud suhteid, milles on veel piisavalt varjatud kirge ja energiat kestmiseks. Vana ja aegunu lahkumisest tekkinud kaos ja tühi ruum täitub sujuvalt ja järjekindlalt uute struktuuridega. Algatatud, võimendatud ja väestatud saavad suhted, millel on potentsiaali, sügavust ja intensiivsust, et kesta kaua.


Kuuloomine on 19. oktoobril kell 22:12. Nii Päike kui ka Kuu on Kaalude tähemärgis. Kaalud taotlevad harmooniat, tasakaalu ja ilu kõiges. See kuuloomine soodustab häid suhteid ja leppimisi. Oluline on ka iseenesele ja oma tõele truuks jäämine, vabadus ja sõltumatus. Tasakaalu saavutamise huvides võib ette tulla ka ootamatuid pöördeid ja muudatusi. Kõik muudatused on aga su enda kõrgemaks hüvanguks ning pikaajaliste kestvate suhete loomise huvides. Suhtlemine ja infovahetus kulgeb nüüd sujuvamalt, tasakaalukamalt ja kõiki pooli rahuldaval moel, kergem on leida ühist keelt ja vastastikust mõistmist.

23. oktoobril siirdub Päike Skorpioni märki, mis toob kaasa fookuse nihkumise sügavuste ja varjukülgede valgustamisele. Ihates tõelisi ja sügavaid suhteid, aitab Skorpion ka sisemisi varjukülgi ja hingehaavu tervendada. Skorpion Fööniksi kujul pakub võimalust ümbersünniks. Kuu lõpu energiad kannustavad teadvustama oma väärtust ja vajadusi ning neist tulenevalt ka tegutsema. Kuula oma südame häält ja jää sellele truuks kõigis suhetes ja olukordades. Tee seda, mida südames õigeks pead. Julge väljendada oma tõde. Leia tasakaal endas, siis saad ka teistega tasakaalukalt ja harmooniliselt suhestuda. Nii mõnigi kirglik ja sügav suhe saab oktoobris alguse ja omab potentsiaali kesta pikalt. Paljud suhted saavad ka tervendatud ja antud. Kõhklevas seisus olnud suhted võivad võtta otsustava pöörde ja kireleegid löövad taas lõõmama. Oktoober ei jäta külmaks kedagi.

Jälgi tasakaalustatust oma elus ja hoolitse enese eest hästi. Paku oma kehale piisavalt puhast vett ja kosutavat toitu ning puhkust. Söö kodumaiseid sügisvilju ja liigu võimalikult palju looduses. Naudi lõkke-,kamina- või küünlaleeke. Hinga piisavalt värsket õhku. Võta aega iseendale. Puhka, mõtiskle, mõnule. Tunne elust rõõmu ja voola uute rütmide ja muutustega kaasa. Võta vastu kogu Armastus, mida elul sulle pakkuda on.

Imelist oktoobrikuud!

Kristallikoda


Recent Posts

See All

Comments


bottom of page