top of page

Oktoobrikuu energiad 2020

Oktoober on intensiivse energiaga kuu, mis toob nii kokkuvõtteid ja täitumusi kui ka uusi võimalusi, väljavaateid ja väljakutseid. Tempo aeglustub ja tähelepanu suundub sissepoole. Sellest tulenevalt on õhus pinget ja ärevust, aga ka äratundmisrõõmu ja sügavaid taipamisi.

Meil on aeg õppida kõige paremal, tasakaalustatumal ja edasiviivamal viisil seisma oma õiguste ja selle eest, millesse usume. Esile tõuseb teavet, millel on aeg jõuda kollektiivsesse teadvusse. Allasurutu soovib vabaneda. Võimalik, et tekib kõrgendatud pingeid, aga ka kirge. Vastuseid, mida otsid, pole välismaailmast leida, seega tuleb minna sissepoole ja kuulata omaenda sisemist häält. Oktoober on ainus kuu selles aastas, milles on kaks Täiskuud. Varjatu kerkib pinnale, et sündida uude valgusesse ja selle puhastamine ja vabastamine pole vajalik mitte ainult iseenda, vaid ka eelnevate ja järgnevate põlvede, kogu inimkonna jaoks.


Oktoobri esimene Täiskuu on 2. oktoobril kell 00:05 Päikesega Kaalude ja Kuuga Jäära märgis. Selle Täiskuu energiates võid tunda end väsinu ja ärritatuna. Lase oma emotsioonidel tuua nähtavale kõik, mis vajab teadvuse valgusesse toomist ja vabastamist. Tunne, vaatle, teadvusta. See on tugev ja soodus energia puhastumiseks, eriti kollektiivsel tasandil. Kaalude energia toob esile vajaduse ja võimaluse olla kannatlik ja mõistlik, juhtides tähelepanu aususele ja õiglusele, kunstile ja ilule ning võimele jääda keskmesse ka siis, kui puhuvad muutuste tuuled. Tulihingeline Jäär toob panusena aktiivsuse ja initsiatiivi. Peatu, loe kümneni, enne kui reageerid hämarate kirgedega kõigele, mis su au või eesmärgid proovile paneb. Hoidu draamadest, ära võta isiklikult, pea hoogu enne kui reageerid. Selle Täiskuu energiates tunned tõenäoliselt vajadust puhata ja taastuda, olgu siis emotsionaalselt, kodus, enese sees või sügaval hingetasandil. Eriliselt ravivad on nüüd muusika, luule, ravimtaimed, unistamine ja kõik veega seonduv ning kõik tegevused, mis on kooskõlas sinu tuumolemusega. Kõik eelnimetatud on Sisemise Tervendaja tööriistad. Eriti sügavalt ravib selle Täiskuu energiates Armastus.


15. oktoober on Kaduneljapäev. See on erakordselt soodus päev saata nüüd kaduva teed kõik, mis oma aja ära elanud ega vii enam edasi. Tasub teha enese sees ja enda ümber korralik inventuur ja vabastada armastaval viisil ja tänutundega teenistusest kõik mittevajalikuks osutunu. Kuuloomine toimub 16. oktoobril kell 22:31, Päike ja Kuu on mõlemad Kaaludes. Kuuloomine kutsub meid keskenduma tasakaalule. Peame lähenema oma ellu saabunud muutustele loovalt ja mõtlema uutele valikutele ja toimimise viisidele. Vanasse reaalsusesse puudub tagasitee, nii et peame paratamatult hakkama uuendusi tegema ja mõtlema, kuidas edasi liikuda. Kuuloomise energia toob meie teadvusse ka mitmeid uuenduslikke taipamisi ja pakub värskeid vaatenurki elule ja oma kohale eluvoos.


23. oktoobril liigub Päike Kaaludest Skorpioni märki. Lahkume Kaalude kergest helgest Õhumärgist ja astume Skorpioni sügavasse tumedasse Veemärki. Skorpion toob kaasa sukeldumise sügavustesse ja võimaluse sügavaks emotsionaalseks ning tunde- ja hingetasandi tervenemiseks ja taassünniks. Enne uuestisündi tuleb aga vana nahk maha ajada, fööniks saab tõusta vaid tuhast. See on intensiivne sisemise töö aeg, mil kõige eredam valgus sünnib just kõige pilkasemast pimedusest. Julge sukeldumine sügavustesse saab tasustatud võimalusega ümber sündida uueks ja veelgi täiuslikumaks versiooniks iseendast.


Oktoobris on öötaevas näha ka tähesadusid, 6.-10. oktoobrini on põhjakaares selgetel öödel vaadeldav Drakoniidide tähesadu (kõige rohkem tähti langeb 8.-9. oktoobri öödel) ja 20.-21. oktoobril on Orioniidide tähesaju kulminatsioon. Orioniide võib taevas lendamas näha üsna pikalt, 2. oktoobrist kuni 7. novembrini.


Oktoobri teine Täiskuu on 31. oktoobril kell 16:48 Päikesega Skorpionis ja Kuuga Sõnni märgis. See Täisuu suurendab vaimseid energipotentsiaale, mis on sügisele omased, oleme ju sisenemas Hingede Aega. Tunneme end rohkem ühendatuna kõrgemate sfääridega ning oleme rohkem ühenduses oma intuitsiooni ja psüühiliste võimetega. Selle Täiskuuga kaasneb ka veidi turbulentset energiat, millega kaasnevad üllatusmomedid ja võime saada ka šokeerivat või silmi avavat teavet, mis muudab meie arusaamu ja vaatepunkte.


Oluline on hoida end kõrges sageduses ja valguses. Oktoobris on hea aeg hakata igapäevaselt küünlaid põletama, teha õues lõket või kaminasse tuld. Samuti on tähtis hoida end keskmes ja maandatuna. Peame joonduma tuleviku suunas ja hoiduma mineviku harjumuste kordamisest. Samuti on tähtis hoida end ühtsuse vibratsioonis, selle asemel, et lasta end lõhestada mentaliteedil „nemad meie vastu“. 2020. aasta pakub meile võimalust õppida suhtlema, koos töötama ja looma ning kasutama sellest tulenevat lõpmatut potentsiaali. Ühenduses peitub jõud. Vahetult enne vanast karmatsüklist väljumist tunneme kaost kõige tugevamalt. Torm tugevneb ja seejärel vaibub. Ei pea minema välja, et muutusi luua, kaos teeb seda juba niigi. Su roll on suunata muutuste voogu oma sisemiste valikutega. Põimi oma valikutega iga päev ellu muudatusi, uusi teid, mida ainult sina oskad ette kujutada. Ole väga tähelepanelik selle osas, milliseid lugusid või loitse oma mõtete ja energiaga toetad, sest oktoobris kõigil tasanditel kõik võimendub. Sul on alati valikuid, olenemata sellest, mis ümberringi toimub. Eemaldu teadlikult vana illusiooni loitsude tugevdamisest oma sõnade, tähelepanu, mõtete ja eriti emotsioonidega. Tulevik kuulub Teadlikele Loojatele.


Imelist oktoobrikuud!

KristallikodaRecent Posts

See All

コメント


bottom of page