top of page

Oktoobrikuu energiad 2021

Oktoober on kosmiliste muutuste kuu, mis toob hoogu, motivatsiooni ja soovi tegutseda. Muutusi toimub nii sisemises kui ka välises elus, nii isiklikus kui ka kollektiivses plaanis. Juba mõnda aega kestnud „kestast välja ronimise” energia on jätkuvalt aktiivne. Oktoobris lisandub tublisti liikumapanevaid impulsse ja nähtavaid tulemusi. Kuu algab Vana Kuu vaikses, sissepoole pööratud energias, enne edasiliikumist tempo aeglustub. On aeg mõtiskleda ja minevikule tagasi vaadata.


Liikvele minek toob intensiivsuse, kuna loobume olnust ja asume täielikult uutesse energiatesse. Võid end koguni läbipõlenu ja ülekoormatuna tunda, kui surud liiga kõvasti või üritad liiga palju korraga ette võtta. Võimalik, et kerkivad viha, rahutuse ja pettumuse tunded, mida kogu kuu jooksul tuleks teadvustada ja leida viisid need tunded vägivallatult vabastada. Kuu lõpp aga on avatud südamega suhtlemise ja hingesugulaste kohtumise aeg.


Kuuloomine on 6. oktoober kell 14:02, Päike ja Kuu on Kaalude märgis. Selle Kuuloomise energia soodustab oma elus tasakaalu ja harmoonia loomist. Nüüd on aeg leida kesktee, eriti vastandumistes ja konfliktsetes olukordades. Selle Kuuloomise energia on nii harmooniline, et isegi konfliktsetes situatsioonides võid avastada endas empaatia ja soovi mõista ning leida ühine keel. Nüüd tunned, et miski on jäädavalt läinud, et teha ruumi uue kasvuks. Kohe peale Kuuloomist saabubki uuega alustamiseks vajalik energia ja motivatsioon ning tunne, et oled valmis hakkama saama ka kõige keerulisemate ettevõtmistega.


Kuu keskpaik toob uue tasandi energia, loomise jõu, uued algused ja oma lõpmatu potentsiaali tunnetamise. On aeg keskenduda duaalsusest väljumisele ja liikuda üksolemise seisundisse. Selleks on vaja loobuda senistest uskumustest, heaks ja halvaks lahterdamisest ja läheneda kõigele neutraalsuse seisukohast. See võimaldab hoida avatud, uudishimulikku meelt, mis on vaba kohtumõistmisest. Kui eemaldume mustvalgest maailmapildist ning kohtumõistmise vajadusest, võime leida oma elus rahu, harmoonia ja täiuslikkuse.


Täiskuu on 20. oktoober kell 17:58, Päike on Kaaludes ja Kuu Jäära märgis. See on intensiivse energiaga Täiskuu, mis toob kindlasti muutusi ja tekitab meie eludes suure energialaine. Aktiivsed protsessid süvenevad ja jõuavad murdepunkti. On kvalitatiivse edasiliikumise aeg, oleme sunnitud tegutsema ja muudatusi tegema. Universum annab nüüd tõuke ja hoogu juurde, sundides tegutsema mingis teemas, mis on tõenäoliselt juba mõnda aega tähelepanu vajanud. Nüüd kerkib esile ebapüsiv ja jätkusuutmatu, et saada teadvustatud, puhastatud ja muundatud. Taassünnile eelneb terav selgus läbitud etapi osas ja õpitu teadvustamine. Soov ja motivatsioon edasi liikuda on tugev ja selleks on nüüd ka energiat. Kindlasti on vaja teadvustada, mis ajendab sind tegutsema, on see armastus või hirm.


23. oktoobril siirdub Päike õhulisest Kaalude märgist vesisesse Skorpioni märki. Kaalude harmoonia, õigluse ja tasakaalu otsingud asenduvad Skorpioni hingesügavuste tumedatesse soppidesse sukeldumise ja surma ning taassünni teemadega. See on vanast, väikeseks jäänud nahast välja ronimise, tuhaks põlemise ja Fööniksina uueks sündimise ja kõrgustesse lendamise aeg. Skorpoin näeb ja tunneb teravalt ja sügavalt ega jäta seda ka väljendamata.


28. oktoobril on Kaduneljapäev ja hea aeg mittevajalikuks osutunu vabastamiseks nii sisemises kui ka välises maailmas.


Oktoobris kirgastab loobuse kirev sügisrüü meie päevi, kuid lisaks sellele saab selge taevaga ööde korral näha ka tähesadusid. 8.-9. oktoobri öödel kulmineerub Drakoniidide tähesadu, mis on nähtav põhjakaares ja 21.-22. oktoobri öödel Orioniidide tähesadu, mis on nähtav idataevas. Naudi oktoobrikuu päevi ja öid ning lase aegunul minna, nii nagu puudki lasevad kergusega minna selle aasta lehtedel. Pungad on juba loodud ja niisamuti on ka sinus ootel uued horisondid ning uued väljakutsed. Usalda ennast ja oma sisetunnet ning mine julgelt muutustega kaasa.


Imelist oktoobrikuud!

Kristallikoda

Recent Posts

See All

댓글


bottom of page