top of page

Karmilised suhted, suhted Hingesugulase ja Kaksikleegiga


On kolm suhtetüüpi, mida siin Maa peal kehastudes kogeda saame. Ükski neist pole teisest parem. Kõik oleneb sellest, millises eluetapis me seekordses kehastuses oleme ja millised on selleks eluks valitud õppetunnid. Mõnes elus ei pruugi me kogeda ühtki neist suhtetüüpidest ja mõnes teises elus võime kogeda kõiki kolme. Parasjagu suhtes olles ei pruugi me tajuda, milline neist suhtetüüpidest meil käsil on. See selgub sageli alles hiljem, kui õppetunnid meile kohale hakkavad jõudma.

Esimesena satutakse sagedamini karmilisse suhtesse. Sellises suhtes on meil vaja õppida midagi, mis eelmistes eludes selgeks ei saanud ja need suhted ei ole tavaliselt kergete killast, sest nende ülesandeks on muuta meie elu. Karmilise suhte puhul on iseloomulik, et kui palju me ka ei üritaks, toimima ei õnnestu sellist suhet saada. See on tingitud sellest, et sellised suhted ei peagi toimima hakkama ja me ei peagi tervet elu karmilise partneriga koos veetma. Seda võib olla raske omaks võtta, sest sageli pole see seotud armastuse ega kokkusobivusega. Miski on lihtsalt paigast ära ega hakka tööle, kuidas ka ei üritaks. Halvim, mida teha saaksime on mitte lahti lasta.

Karmilised suhted võivad olla kõrvetavad, isegi mürgised, sest nende eesmärk on muuta me elu ja siis lahkuda. Karmilised on sageli suhted, kus abiellutakse noores eas ja varsti lahutatakse, sest selle asemel, et karmilisel partneril minna lasta, hoopis abielluti temaga. Kõikide suhete üks tähtsamaid õppetunde on saada küllalt tugevaks, et suuta lahti lasta ja edasi liikuda, sest olgu suhtetüüp milline iganes, kinni ei tohiks sellesse jääda. Mõned meist võivad ühe elu jooksul kogeda mitut karmilist suhet. Järgmine aste suhetes on Hingesugulussuhe.

Suhe Hingesugulasega võib olla parim suhe me elus, lihtne ja armas ent siiski küllalt kompleksne. Hingesugulasega abiellutakse ja luuakse ühine elu sageli just sellepärast, et nendega kogetakse erilist sidet. Need on inimesed, kellega on hea koos olla ja kes puudutavad meid senisest hoopis erineval tasemel. Nii suurepärsed kui hingesugulased võivad ka tunduda, ei ole nendega koos alati kerge. Sellepärast võibki raske olla vahet teha, millise suhtetüübiga meil parasjagu tegemist on, et igal tüübil on omad väljakutsed. Ühegi suhtetüübi eesmärk pole meid lõplikult rahuldada ega lasta egol end mugavalt tunda. Siiski on hingesugulussuhte ja karmilise suhte erinevus õppetunni tüübis ja õppimise viisis. Karmiline suhe õpetab sageli seda, kuidas me näeme ümbritsevat maailma ja teisi inimesi, hingesugulane käivitab eneseväärtustamise, hirmu, ühiskondliku surve ja armastuse väärimisega seotud arengud meis. Me lihtsalt tõmbame ligi samasugust vibratsiooni, mida välja kiirgame.

Hingesugulased on need, kellega tunneme erakordset sidet, nagu oleksime neid tundnud juba enne kui kohtusime. Hingesugulussuhte üheks tunnuseks on ka see, et hingesugulane paneb meid tundma, et vaja on töötada iseenda kallal, mitte muuta patrnerit või lahendada suhteprobleeme. Mõnikord võib isegi tunduda, et ei väärita partnerit. Mõned hingesugulased tulevad meie ellu ainuüksi selleks, et näeksime iseenda väärtust, hakkaksime ennast avastama ning tegelema enese teadvustamise ning arendamisega. Hingesugulased on need, kes meist kõige enam hoolivad, erinevalt karmilistest partneritest, kelle ainsaks huviks on nende enda isik ja vajadused. Hingesugulane ei pruugi olla ainult romantiline suhtepartner, enamus hingesugulasi me elus polegi seda. Me kohtume samade hingedega mitmeid elusid järjest ja sageli tunneme sugulust nendega, kellega meid selles elus veresugulus ei seo. Nii erakordne ja silmiavav, kui suhe Hingesugulasega ka ei tundu, ei ole see võrreldav ühinemisega oma Kaksikleegiga.

Allikas: internet

Kaksikleegisuhted sisaldavad endas nii karmilise kui ka hingesugulussuhte elemente, millele lisanduvad täiesti uued aspektid, mis esitavad täiendavaid väljakutseid meie egole ja minatundele. Kaksikleegiga on meil ühendus hingetasandil ja nendega moodustavad meie hinged ühe terviku. Arvatakse, et Kaksikleegid olid algselt üks hing, aga pooldusid kehastudes kahte erinevasse kehasse. Kaksikleegid on teineteisele peegliteks, tuues teises välja kõik selle, mida teine eitada või mille eest põgeneda püüab. Seda tüüpi suhted toovad välja meie sügavaimad hirmud ja egost ajendatud ihad, kuid peale sisemiste teemade toovad nad välja ka viisi, kuidas suhestume oma ellu selle kõigis tahkudes.

Mitte kõigil ei õnnestu ühenduda oma Kaksikleegiga, aga kui see toimub, siis on tegemist “ainult korra elu jooksul, pole midagi võrreldavat, miski pole pärast seda enam sama”- tüüpi armastusega. Saab olema väljakutseid ja hirmusid, kahtlemata ka põgenemise ja tagaajamise faase, sõltuvalt kummagi isiklikust ja vaimsest arengutasemest. Sõltumata kõigist neist tõsistest väljakutsetest on lõplik taasühinemine oma kaksikleegiga siiski võimalik, olgugi, et seda arvatakse saavat võimalikuks alles nende hingede viimases kehastuses siin Maa peal.

Olenemata suhtetüübist on kõigis suhetes takistusi ja väljakutseid, mille eesmärgiks on aidata meil õppida ja areneda. Kõigi suhtetüüpide puhul on oluline meeles pidada, et kui keegi soovib lahkuda, siis tuleb tal minna lasta. Olgu tegemist karmilise suhtega, mille ainus eesmärk on tulla su ellu, et käivitada muutused, hingesugulussuhtega, mille ülesandeks on meid armastavalt juhtida enese täiuse tunnetamiseni või on tegemist meie hinge teise poolega – pole ühtegi sorti armastust, mida peaks kerjama või millest peaks meeleheitlikult kinni hoidma, hirmus seda kaotada. Suhtetüübist olenematult on armastus, mida väärime selline, mida vajame sama palju kui meie partner. Tõde on see, et kui me kedagi armastame, siis parim on lasta ta vabaks, sest teame, et kui see peab kestma, siis tuleb ta tagasi. Ja kui ka ei tule, siis oli see üks kaunemaid õppetunde me elus.

Refereeritud allikast:

themindsjournal.com/how-to-tell-if-a-relationship-is-karmic-soulmate-or-twin-flame/

autor: Kate Rose

tõlge: Kaia Kullamaa

Recent Posts

See All
bottom of page