top of page

Veebruarikuu energiad 2020

Veebruar kulgeb ümberkorralduste, vanast loobumise ja uue avastamise tähe all. Illusoorse ja tõelise lahknemise käigus pole miski nii nagu näib. Jaanuaris hääbuma kippunud entusiasm ja motivatsioon naasevad ning saavad uue suuna.

See on suurepärane kuu uute suhete algatamiseks ja organisatsioonide või gruppidega liitumiseks eesmärgiga luua uuendusi nii isiklikus kui ka üldises plaanis. Kasvab rahulolematus sellega, mis takistab isiklikku või kollektiivset vaba eneseväljendust. Konfliktid aga toovad alateadvusest nähtavale selle, mida pole veel täielikult teadvustatud. See on võimalus taibata, kus oleme lasknud end eksitada illusioonil, valeinformatsioonil või petlikul lootusel ning nüüd oma suhtumised ümber hinnata. Täiskuu on pühapäeval, 9. veebruaril kell 9:30 Päikesega Veevalaja ja Kuuga Lõvi märgis. Täiskuu pakub meile võimaluse taibata kes me oleme ja mida me soovime luua, Lõvi ja Veevalaja, olles vastandmärgid, aitavad meil saada tasakaalustatumat pilti iseendast. Täiskuu loob ka soodsad tingimused oluliseks isiklikuks läbimurdeks ja/või elustiili muutmiseks. Lõvi hoolitseb selle eest, et saaksid hoitud sellised väärtused nagu küllus, üllad põhimõtted, heasüdamlikkus ja õiglus ning Veevalaja pakub värskeid visioone ja uusi lähenemisi. Nüüd saavad alguse protsessid, mis loovad kaugeleulatuvate tagajärgedega muutusi. Oleme alles nii paljude ees ootavate sündmuste alguses! Nüüd on õhus energiad, mis pakuvad värskeid stiimuleid, mis võib luua kiirenduse või käivitada midagi uut, eriti seoses finantside või isiklike soovide ja vajadustega. Aeg on sobiv loomiseks, parandamiseks ja parendamiseks. Usalda oma südant, intuitsiooni ja sisetunnet ning hakka liikuma, piisab ühest sammust korraga. Täiskuu energiates on oluline lubada endal lõdvestuda ja puhata ning hoolitseda enda eest parimal võimalikul viisil.


19. veebruaril kell 6:56 siirdub Päike Kalade märki. See ergutab loomingulist potentsiaali, soodustab intuitiivsust ja avab unistamise uusi mõõtmeid. Nüüd tasub lasta oma unistustel vabalt voolata ja jälgida, kuhu nad suunduvad ning teadvustada, mis käivitab loomingulisuse. Ilmselt on just see suund, kus peituvad parimad tulevikuväljavaated. Kalade energia aitab näha oma hinge sügavustesse ja saada ühendus sügavamate tunnetega. Kõik tegevused, mis on seotud veega omavad nüüd eriti suurt mõju ja tähendust. Olgu selleks siis vee joomine, ujumine, mere või veekogu ääres viibimine, purskkaevu vulina kuulamine või akvaariumikalade vaatlemine – kõik see on nüüd eriti kasulik nii kehale kui meelele, võib kujuneda ebaharilikult meditatiivseks ja tuua kaasa sügavutiminevaid taipamisi. Veebruari teises pooles on rohkem soovi unistada ja ollakse ka hajameelsemad, mistõttu tasub tähtsaid asju üle kontrollida ja vajadusel üles kirjutada, sest on kalduvus unustamisele. Suhtlemisel on soovitatav veenduda, et kuulsite ikka õigesti, mitte teha oletusi. See on suurepärane aeg loominguliseks tööks ja romantikaks, võib tekkida soov tagasi tõmbuda või põgeneda igapäevase reaalsuse surve alt.

Kuuloomine on 23. veebruaril kell 17:33, mil nii Päike kui ka Kuu on Kalades. Nüüd on soodne aeg hakata ehitama midagi uut ja sisukamat, oma algolemuse ja südamega enam harmoonias olevat. Ära raiska aega, hakka tegutsema. On suurepärane aeg katsetada, astuda välja oma mugavustsoonist, laiendada oma reaalsus tundmatutesse valdkondadesse, kujutledes ja kujundades uut tulevikku ja luua sõprussidemeid, mis aitaksid neid uusi plaane realiseerida. Aktiveeritud kujutlusvõime võib pakkuda meile suurepäraseid visioone. Uute tulevikuplaanideni jõudmine eeldab olemasolevate piiravate suhete, sotsiaalsete rollide, uskumuste ja programmide kustutamist. Vanadelt radadelt maha astumine võib esile kutsuda varjatud hirme ja ebakindlust, mis kaasneb mugavustsoonist väljumisega, pakkudes samal ajal vabanemise, põnevuse ja uuenemise tunnet. Hirmudesse kinnijäämise asemel on parem mõtiskleda ja mõelda sellest, kuhu tahad edasi liikuda. Kasvava Kuu ajal, alates Kuuloomisest, on soodne aeg mõttekaaslastega kogunemiseks ja sõprussidemete loomiseks, et külvata seemneid tulevasteks ühisettevõtmisteks. See on aeg koos unistada, koos planeerida ja uusi võimalusi uurida. Järk-järgult muutub valik ja edasine suund selgemaks ja tähelepanu siirdub tühikute täitmisele, et jõuda arengutes järgmisesse faasi ja edasi teostumise poole.

Et ajad on pingelised ja teoksil on palju, siis jälgi, et võtaksid endale aega lõõgastumiseks ja enese eest hoolitsemiseks, hellita end oma lemmiktoitude, harrastuste, kultuuri ja meelelahutustega. Leia igapäevaselt võimalusi lõdvestada nii oma keha kui ka meelt. Võta aega, et olla omaette, liigu võimalikult palju looduses. Kevad pole enam kaugel, päike käib juba kõrgemalt, juba on looduses niimõndagi rõõmustavat ja meeliülendavat märgata. Ilusat veebruarikuud!

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page