top of page

Veebruarikuu energiad 2022

Veebruari läbivateks teemadeks on avardumine, uute ideede ja vaatenurkade ilmumine, vastutuse võtmine, julge, aus ja siiras eneseväljendus südame tasandilt lähtuvalt ning väe ja vabaduse leidmine iseenese keskmest. Veebruar õpetab meid valima mida võtta, mida jätta, mida omaks pidada ja millest otsustavalt loobuda ning annab tõuke väljuda piiravatest mustritest nii isiklikul kui ka kollektiivsel tasandil.Veebruar algab Kuuloomisega 1. veebruaril kell 7:46, nii Päikese kui ka Kuuga Veevalaja märgis. See Kuuloomine tähistab idamaade kalendri kohaselt ühtlasi ka Musta Yang Vesi-Tiigri aasta algust ning toob meile tubli sõõmu värsket ja edasiviivat energiat. Hiinas usutakse, et Külluse Kuningas ratsutab Mustal Tiigril. Tiigriaasta õnne-värvideks on sügav taevasinine, tulipunane, mündiroheline ja kuldkollane. Selle võimsa Kuuloomise ajal saame inspiratsiooni loomaks oma elus uusi algatusi. Selleks peame võib-olla astuma samme vabastamaks end mineviku „ämblikuvõrkudest”, et uuele energiale teed puhastada. Veevalaja tugev õhuenergia soosib kõike, mis loob uuendusi, uusi mõtteviise, helgeid ideid ja selget meelt. Väljakutsete või takistuste ilmnedes küsi endalt – kuidas saan ma avardada oma meelt, et näha asju uuel viisil? Kuidas saan ma vabaneda ennastpiiravatest uskumustest ja eneses kahtlemisest, et teha teed uutele võimalustele? Selle Kuuloomise energia loob selgust ja inspiratsiooni, seega ava oma süda, vaigista meel ja mõtted, usalda ning lase energiavool end kanda. Võta aega omaette vaikuses olemiseks ja lase elul end parimal viisil paika loksutada. Protsessidega, mis käivituvad Kuuloomise energiates töötame edasi terve veebruarikuu. Veebruari keskpaigast aprilli alguseni toetavad meid eriliselt soodsad kosmilised energiad, soodustades üleüldist edasiliikumist, tegutsemist ja tulemuslikku toimimist. See on haruldaselt soodne pärituule periood, mida tasub oma elus edenemiseks kindlasti teadlikult ära kasutada.


Täiskuu on 16. veebruaril kell 18:57, Päike on Veevalajas ja Kuu Lõvi märgis. Selle Täiskuu energia tuletab meile meelde vajadust leida rõõmu igas päevas, tuua oma ellu tagasi mängulisus ja nautida elu-kulgu. Keskendudes liigselt lõppeesmärgile võime kaotada silmist olevikuhetke, siin ja praegu, elu lihtsad igapäevased naudingud. See Täiskuu toob meid õrnalt tagasi praegusesse hetke ja aitab leida igas päevas sisalduvat kergust ja rõõmu. Selle asemel, et olla rahulolematu ja oodata lahendusi väljastpoolt, saame igal eluhetkel ise oma elu eest vastutada ja teha kõik endast oleneva, et tunda end just nii, nagu praegu tunda tahame. See Täiskuu suunab ka mõtlema, kuidas saaksid ise ennast tõsta ja sihtida kõrgemale. Samuti aitab see Täiskuu teadvustada ja taastada paigast läinud tasakaalu oma elus. Täiskuu toob nähtavale, kas oled kaldunud liigsesse impulsiivsusse ja tormakusse, tegutsed ja reageerid juba enne mõtlemist või hoopis oled vajunud haletsusseisundisse ja ohvrimentaliteeti, lased end liialt emotsioonidest juhtida või on sul ehk raske otsekoheselt ja otsustavalt tegutseda. Teadvustamine loob võimaluse tasakaalustamiseks ja oma hoiakute korrigeerimiseks.


18. veebruari õhtul kell 18:43 siirdub Päike õhulisest Veevalajast vesisesse Kalade märki. Kalad on sodiaagi viimane märk, seega valmistume taas kord üht ringi lõpetama, suundumaks uuele ringile uuel tasandil. Kalad, kui vaimsuse märk, juhib tähelepanu, et pole olemas algust ega lõppu ning suunab meid nihkuma kõrgematele teadvustasemetele. Veevalaja õhuline kergus asendub Kalade ebamaise eeterliku kõikeläbiva energia voogamisega, mis soodustab müstilisi kogemusi ja teadvuse avardumist, inforikkaid unenägusid ja sügavaid taipamisi.


Numeroloogia seisukohalt on huvitavad päevad 2. ja 22. veebruar, mille numbrilised väljendused koosnevad üksnes nullidest ja kahtedest. Number 2 tähistab duaalsust, teistega koos töötamist ning harmoonia loomist sise- ja välismaailmaga. Nullide lõputu võimendav loomejõud ühendatuna numbri 2 olemusega tuletab meile meelde, et me kõik oleme osa universumist ja igaühel meist on siin täita oluline roll. See on meeldetuletus, et iga minu tegu, mõte ja tunne loob lainetuse, mis kiirgub ühisvälja ja mõjutab kogu kollektiivset reaalsust.


24. veebruar, meie Eesti Vabariigi aastapäev, on ühtlasi ka Kaduneljapäev ja seega eriti hea päev korrastamaks oma suhteid ja suhtumisi oma kodumaa ja riigiga seonduvates küsimustes. Võtkem sel päeval ette koristustöö oma teadvuses, heites kõrvale kõik mittesobivad, lõhkuvad ja vägivaldsed mõttemustrid seoses oma kodu, kodumaa ja riigiga ning asendades need enda jaoks sobivate, ülesehitavate, lahendusele ja kasvule orienteeritud mustritega. Veebruari lõpu energiad sobivad ideaalselt selleks, et teadlikult luua oma ellu enam tasakaalu, harmooniat ja uusi eesmärke ning kavandada konkreetseid tegevusi oma taotluste ja kavatsuste ellu viimiseks.


Imelist veebruarikuud!

Kristallikoda

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page