top of page

Veebruarikuu energiad 2023


Tere tulemast veebruarikuusse, armsad, küll esimene nädal on juba rutates möödumas, kuid pole veel liiga hilja, et visata pilk peale selle kuu energiatele.


See kuu toob meile värske ja noorendava energia, et luua tasakaalu- ja harmooniat. Veebruari planeetide nihked on soosivad külluse loomiseks, hingeosakeste otsinguteks ja rännakuks läbi meie eksistentsi mitmete dimensioonide.

Veebruari tuntakse küll aasta teise kuuna, aga 2023. aasta veebruari kollektiivne numeroloogia kannab aga numbrit 9, mis on imede, usu ja tarkuse vibratsiooniga number.

Number 9 energia hoiab endas ka järgmiste aspektide magnetismi ja vibratsiooni:


– Universaalne armastus

– Vaimne ärkamine

– Terviklikkus ja maagia

– Lõpule viimine, täiuslikkus ja karma

– Hinge jumalik ja igavikuline potentsiaalVeebruari energia avab uusi uksi, inspireerides meid edasi liikuma ja uusi asju ellu viima. Spirituaalne ühendustunne kasvab tohutult, kuna eelolev kuu inspireerib meid tegutsema ja oma unistusi ellu viima. See edasiliikuv voog jätkub, kuna kõik taeva planeedid on otsesed ja kuni aprilli keskpaigani ei ole ühtegi suurt planeeti retrograadis. Veevalaja hooaeg paneb meid kõiki tundma, et oleme valmis vanadest mustritest vabanema. Olenemata teie sodiaagimärgist, olete valmis looma jätkusuutlikke struktuure, harjumusi ja ühendusi, mis lükkavad teid teie mugavustsoonist välja. Me ei saa jääda paigale, me peame edasi liikuma ja arenema; me peame hüppama edasi oma teekonna järgmisse etappi. Taevased nihked, mida sel kuul kogeme, soodustavad õrnust, järelemõtlemist, maagiat, tõe otsimist ja asjade lõpule viimist. Kuigi see kuu tuleb ilmselt üsna vaikne, võite olla valmis mõningateks testideks, mis nõuavad teilt avatumat ja ausamat käitumist. Iga ärkamine soodustab teid rohkem oma hinge väljendama ning vaimsust integreerima. Me võime tajuda tulevaste kosmiliste sündmuste alateadlikku turbulentsi; aga võivad ka saabuda sõnumid, mis kutsuvad teid minevikust lahti laskma ja olema praeguses hetkes. Tõenäoliselt leiate end soovimas rohkem ühendust ja sotsialiseerumist, nii et ärge unustage sõprade ja lähedastega aja veetmist. See aitab teie akusid laadida!


Märtsist tuleb aasta üks võimsamaid ja võib-olla ka kõige pöördelisemaid kuid, nii et veebruaris kogume momentumit. Võime tajuda märtsikuu suurte kosmiliste sündmuste mürinat ja võime leida end alateadlikult või teadlikult valmistumas, sidudes kokku lahtised otsad ja tehes endale selgeks, kus me parasjagu seisame oma elus.


Heidame nüüd pilgu peale selle kuu olulisematele astroloogilistele sündmustele -


1.–28. veebruar: Retrograadis pole ühtegi planeeti

Veebruari kuu jooksul pole meil tõepoolest ühtegi suuremat planeeti retrograadselt. See loob fantastilise edasiviiva tõuke, mida saame ära kasutada oma unistuste ja eesmärkide saavutamiseks. Tugeva edasiliikuva hooga võime tunda, kuidas universum avab uksi ja aitab meil jõuda meie eluseikluse järgmisesse etappi.


5. veebruar: Lõvi täiskuu

Lõvi täiskuu pakub säravat ja julget energiat! Uraan on sel ajal aktiivne, mis võib tekitada vajadust muuta või uuendada mõnda meie eluvaldkonda. Muutus võib selle täiskuu ajal järsult tulla, kuid proovige sellega harmooniliselt kaasa veereda ja pange tähele, millised uued sädemed võivad süttida. Täiskuu on alati suurepärane aeg vabastamistööks ja see täiskuu pole erand. Kogu edasiviiva hoo juures on suurepärane aeg minevikuprobleemide mahajätmiseks ja uue ruumi loomiseks. Samuti saate töötada selle täiskuu energiaga, et tuua oma ellu värsket inspiratsiooni ja keskenduda rõõmu ja naudingu loomisele.


7. veebruar: Ootamatu toetus saabub, kui Veenus Kalades kohtub Uraaniga Sõnnis. Võite t