top of page

Elisabeth Sau

Elisabeth_Sau.jpg

- Kristalliterapeut - Shamanistlik Tervendaja - Tao-tantra praktiseerija -

- Teadlikliku seksuaalsuse juhendaja - Trummirännakute läbiviija - Väelaulude muusik -

Olen viimased 10 aastat elanud Inglismaal ja pühendunud teadliku elamise ja tervendamise teekonnale ja õppinud erinevaid teraapiavorme. Sealhulgas teinud läbi treeninguid tantra, Peruu shamanismi, Rahani tervendamise, süstemaatilise kinesioloogia, toitumise, psühholoogia, kristalliteraapia ja paljudel muudel teemadel. Töötan kundalini energiaga ja räägin teadlikust seksuaalsusest ja tantrast seminaridel. Lisaks teen ka individuaalseansse ja jagan kundalini aktiveerimise harjutusi naistele. Loon teadlikku muusikat ning kasutan tervendamises shamaanitrummi ja kanaldan ikarosi. Viin kliente trummirännakutele kohtuma oma väeloomaga ning toon hingetükikesi tagasi. Aktiveerin energiakeha ja eelmaldan huatchasid - ebasoosivad energiad, mis meie energeetilisse kehasse välismaailmast on kinnitunud. Balanseerin aurat ja lõikan läbi ebaharmoonilisi köidikuid. Kasutan kristalle, helikausse, kellasid, auraspreisid ja essenssõlisid oma teraapiasessioonidel. Nõustan teadliku elamise teemadel ja jagan soovitusi olenevalt kliendi individuaalvajadustele.

Minu vastuvõtule on oodatud nii naised, mehed, lapsed, kui ka loomad. Kui teil on olemine kurnatud või puudu energiast ja ei oska öelda miks on raske olla, siis soovitan tulla seansile ja taaskäivitame teie energeetika ja saame lahti kõikidest ebasoosivatest energiatest ja tõstame teie vibratsiooni võimsate kristallide keskel laadimisega.

Vastuvõtuajad:

E: 09:00 - 20:00

T: 09:00 - 20:00

K: 09:00 - 20:00

N: 09:00 - 20:00

R: 09:00 - 20:00

Nädalavahetusel on võimalik ka sessioon broneerida, selleks saatke email või helistage.

Kristallkambrisse Elisabethi seansile tulemiseks broneeri aeg siit. Lisainfo saamiseks kirjuta elisabethsau@gmail.com või saada sõnum numbrile 55985212. 

Whatsapp'is on võimalik ühendust võtta numbril +447759789115

bottom of page