top of page

Mida kujutab endast Kristallkambri seanss?

Kristallkamber on imeline kristalli-, värvi-, valgus- ja heliteraapia kooslus, kuhu on koondatud 200 000 kristalli ja püha geomeetria vägi. Kristallkambri külastus on kordumatu ja inspireeriv kogemus, mis toob Sind välja igapäevaelust, vabastab pingetest ja laeb uue energiaga. Kompleksteraapia mõjub energeetiliselt puhastavalt ja harmoniseerivalt, taastades inimkeha heaoluks vajaliku tasakaalu. Sul on vaja vaid lõõgastuda, lasta kõigel takistaval minna ja lubada kristallienergiatel teha õrnalt oma tööd!

Kristallikamber.jpg
_MG_9719.jpg

 

Kui lähed kambrisse kahtluse või küsimusega, aitavad kristallid Sul vastust leida ning otsusele jõuda. Kristallide, valguse ja värvide võngetes kümmeldes taastub elujõud, selginevad mõtted, rahunevad emotsioonid. Kristallkambris tunnetad selgemalt oma tõelist olemust ja sisemist ruumi. Sinusse voolab kristallne selgus ning sügav rahu.

Rahulikus tempos vahelduva värvilise maheda valguse rütm ühendatuna kristallide leebe, ent võimsa vibratsiooniga mõjutab inimkeha raku tasandil, luues turvatunde ning avades Sind uutele võimalustele. Taustaks saab igaüks endale valida oma soovile vastava muusika (nt mantrad, gongid, loodushelid, vaalade keel, kosmilised helid).

Millised kinkekaardid on valikus?

Kristallkamber

Kristallkambri põhiseanss ühele

Meditatiivne kristalli-, valguse-, värvi- ja heliteraapia eraseanss Kristallkambris (terapeudita)

_MG_7713.jpg

Kristallkambri põhiseanss kahele

Meditatiivne kristalli-, valguse-, värvi- ja heliteraapia seanss kahele Kristallkambris (terapeudita)

Elisabeth_Sau.jpg

Kristallkambri seanss koos terapeudiga

Meditatiivne kristalli-, valguse-, värvi- ja heliteraapia eraseanss Kristallkambris koos terapeut Evelyniga

bottom of page