top of page
_87A1964.JPG

Kristalli kammio

Mikä on Crystal Chamber -istunto?

Kristalli kammio on ihana kristalli-, väri-, valo- ja ääniterapiayhdistys, missä on aggregated 200 000 kristallia ja pyhän geometrian voima. Vierailu kristallikammioon on ainutlaatuinen ja inspiroiva kokemus, joka ottaa sinut pois arjesta, vapauttaa jännitteitä ja lataa uutta energiaa. Kompleksisella terapialla on energinen vaikutuspuhdistaminenjaharmonisoimalla,palauttaa ihmiskehon hyvinvoinnin kannalta välttämättömän tasapainon. Sinun tarvitsee vain rentoutua, päästää irti kaikista esteistä ja antaa kristallienergioiden tehdä työnsä lempeästi!

Jos menet kammioon epäilyksen tai kysymyksen kanssa, kristallit auttavat sinua löytämään vastauksen ja tekemään päätöksen. Hemmottelua kiteiden, valon ja värien värähtelyyn elinvoima palautuu, ajatukset selkenevät, tunteet rauhoittuvat. Kristallikammiossa tunnet todellisen olemuksesi ja sisäisen tilasi selkeämmin. Kristallin kirkkaus ja syvä rauha virtaavat sinuun.

Vaihtelevan värillisen pehmeän valon rytmi rauhallisessa tahdissa yhdistettynä kristallien lempeään mutta voimakkaaseen värähtelyyn vaikuttaa ihmiskehoon solutasolla, luo turvallisuuden tunteen ja avaa sinut uusille mahdollisuuksille. Jokainen voi valita background musiikkia toiveidesi mukaan (esim. mantrat, gongit, luonnon äänet, valaan kieli, kosmiset äänet).

_87A2944.JPG
_87A2945.JPG
 
Kristallikammioefekti

 

Älykkäinä elävinä olentoina kristalleilla on kyky virittyä energiakentillemme. Kiteiden on helppoa ymmärtää ja järjestää alitajuntamme salaisuudet. Jälkimmäiset elävät usein "omaa elämäänsä", vaikuttaen voimakkaasti todellisuutemme, valitettavasti toisinaan ei-toivottuun suuntaan.Tyytymättömyys fyysisessä kehossamme, joka voi ilmetä stressinä, kipuna tai sairautena, on jonkin energeettisen tukoksen sanansaattaja, jonka kristallienergiat voivat hellävaraisesti vapauttaa.Monet kristalleja rakastavat ihmiset ovat haaveilleet tällaisesta kristallikammiosta, jossa kiteet otetaan mukaan hyvän energian tilan luomiseen jo rakennusvaiheessa. 

Kristallikammion rakenne

 

Tämä ulkoisesti yksinkertaisen geometrian dekagonaalinen tila koostuu neljästätoista erityisesti valitusta kristalleilla päällystetystä moduulista.Kristallikammiossa on noin 200 000  kristalia, jotka on sijoitettu yksitellen mestarin tietoisen käden toimesta.Kristalikammion seiniä ja kattoa koristelemaan on valittu erilaisia kristalleja siten, että ne tukevat yhtä paljon ihmisen kaikkia seitsemää päächakraa. Edustettuina ovat  kivikristalli,  amethyst-3bcde-177, ruusukvartsi ja 6bbccde-179bbcccdd.Kaikkien   kammion kiteiden läpi ohjataan eri sävyistä valoa, joka kiteiden läpi kulkeutuessaan toimii luonnollisena laserina, joka vahvistaa ihmisen energiakehon tasapainottavaa ja puhdistavaa vaikutusta.Lisäksi kiteiden läpi kulkeva värillinen valo vaikuttaa myös organismin elintärkeisiin perusparametreihin. Kristakammioon on asennettu myös interaktiivinen äänijärjestelmä, jonka kautta kristalliterapiaistuntoja ohjataan. Voimaa antavien ominaisuuksiensa ansiosta Crystal Chamber on ihanteellinen paikka erilaisten parantavien ja terapioiden (reiki, erilaiset hieronnat, meditaatiot jne.) suorittamiseen.

pexels-cup-of-couple-7303259.jpg

Shamanistlik tervendus

Mida kujutab endast Shamanistlik tervendusseanss Kristallkambris?

Shamanistlikul tervendusseansil saate vabaneda välistest energiatest mis teie energiavälja on sattunud, kui olete mingil põhjusel oma keskmest välja läinud. Kui me läheme endast välja, siis me lähemegi oma astraalkehas füüsilise kehaga nihkesse ning tekivad avaused kus välised madalama vibratsiooniga energiad - Huatchad saavad meid energeetiliselt mõjutada. Kui teil on mingil põhjusel enesetunne kehv või tuju halb ja madal energiatase ja te ei oskagi täpselt öelda miks või mille tagajärjel selline seisund on tekkinud, siis shamanistlikul tervendusseansil saate muuta seda seisundit, et tulla tagasi enda keskmesse ja heaollu. Shamanistlikul tervendusseansil tegeleme lapsepõlvetraumadega, vabastame rakumällu talletunud emotsioone mis on mingil põhjusel alla surutud, muudame käitumismustreid harmoniseerides suhteid vanematega ja partneritega, toome väge tagasi eelmistest eludest ja teistelt inimestelt, kui oleme mingil põhjusel oma väe kellegile ära andnud. Toome hingetükikesi tagasi, kui oleme nad kuskile ära kaotanud. Taastame enesearmastuse ja väärtustamise alateadlikel tasanditel, aitame sõltuvustest vabaneda ning harmoniseerime inimeste vahelisi sidemeid lõigates läbi kõik ebaharmoonilised köited, et tulla tagasi suveräänsusesse enda energias. Tegeleme kaassõltuvusprobleemidega suhetes ning tervendame esivanemate liine. Kristallide abiga tekib kambris ajatu ruum ning saame rännata nii minevikus kui ka tulevikus, et muuta oma elu ajaliini positiivsemaks. 

pexels-arina-krasnikova-6998223.jpg
IMG_20221111_145203.jpg
pexels-alina-vilchenko-13041007.jpg

Body de-armouring

Mida kujutab endast Body de-armouring tervendusseanss Kristallkambris?

Body Dearmouring on teraapia kus vabastame keha energeetilise kaitserüü - traumad ja emotsioonid mis me elu jooksul oleme rakumällu talletanud, mida me ei ole täielikult läbi tunnetanud või integreerinud. See kehasse salvestatud kaitsekoorem lisab stressi meie närvisüsteemile ning hoiab keha energeetilist sagedust madalamal. See takistab meie elujõu ja seksuaalenergia voogu, meie võimet südamest ühenduda ning mõjutab meie käitumismustreid ja suhet iseenda ja teistega. Vabastades end sellest koormast muutub keha tundlikumaks ja seksuaalenergia saab vabamalt voolata, enesetunne tõuseb ning käitumismustrid võivad muutuda ning enesearmastus võib kasvada uutele tasemetele.

woman-567021.jpg
_DSC2041.JPG
rose-5974372.jpg

Tantristlik energiamassaaz

Mida kujutab endast Tantristlik energiamassaaž Kristallkambris?

Tantristlik energiamassaaz äratab ellu teie energeetilise keha ning avab kundalini energiavoolu, mis võib aidata teil rohkem seksuaalenergiat  tunnetada ning avab kanalid uuele loominguvoolule, Tantristlik energiamassaaz koosneb mitmest etapist. Kõigepealt teeme koos energia tõstmise harjutusi ning vabastame puusad pingetest. Seejärel teeme mikrokosmilise orbiidi aktivatsiooni ning äratame üles energeetilise keha. Seejärel ilma puudutuseta energia liigutamine ning kundalini energia tunnetamine. See protsess võib olla väga naudinguline kuid ka vabastada keerulistest blokeerivatest emotsioonidest ning viia teid sügavale meditatsiooni. See võib viia muutunud teadvuse seisunditesse nagu taimemeditsiin ning avada uksi uutesse sügavustesse oma keha tunnetamisel. Teraapiat tehakse mugavas kerges riietuses, nt joogariided.

katherine-hanlon-83RTpUBjyYY-unsplash.jpg
_DSC2123.JPG
christin-hume-0MoF-Fe0w0A-unsplash.jpg

AromaTouch

Mida kujutab endast AromaTouch tervendusseanss Kristallkambris?

AromaTouch™ Tehnika on dōTERRA terapeutiliste eeterlike õlide peale kandmise meetod puudutuse, massaažitehnikate abil. Eriliseks teeb aroomimassaaži meetod, seda tehakse piki Hiina meditsiinist tuntud energiameridiaane ja akupressuuri punkte, mis asuvad seljal, kätel ja jalgadel. Õrn, rütmiline puudutus töötab harmooniliselt koos parima kvaliteediga terapeutiliste õlide aroomiga, mis jõuavad sügavale kudedesse ja pakuvad just sellesse piirkonda vajalikku toetust. Doterra eeterlikud õlid jõuavad 20 sekundiga igasse meie keha rakku. Sel moel saab tuge meie autonoomne närvisüsteem ning tänu sellele väheneb füüsiline ja vaimne stress ja keha tasakaal (homöostaas) taastatakse. Keha hakkab end ise tervendama ja jõuvarud taastuvad. Aromatouch tehnika on leebe, kuid ülimalt võimas looduslik tervenemise meetod, mis ühendab endas Hiina meditsiini iidsed teadmised, meridiaanide ja akupuntide ravi, erinevad massaaži tehnikad, aroomiteraapia ja aroomimassaaži ning veel palju kasulikke tehnikaid. Kombineerime kaheksat erinevat dōTERRA terapeutiliste omadustega õli kindlas järjestuses kindla süsteemi alusel. Igal õlil on selles teraapias oma ülesanne. AromaTouch™ Tehnika mõju Aromatouch teraapia on tõeliselt võimas. Tsooniteraapia õlidega on kordades võimsam kui tavaline aroomimassaaž, samas õlidel on siin oma roll maandamisel, sügavasse rahu seisundisse viimisel, immuunsuse tõstmisel, energiate liigutamisel, vaimu virgutamisel, terviklikul tervendamisel..

katherine-hanlon-g4Mq7w4ioXY-unsplash_ed
_87A1965.JPG
hd-wallpaper-4945008.jpg

Sinise Lootuse Teetseremoonia

Mida kujutab endast Sinise Lootose Teetseremoonia Kristallkambris?

Taimi on pikka aega kasutatud inimteadvuse avardumiseks ja kõrgematesse seisunditesse ühenduse loomisena. Tuntud ka kui Niiluse püha sinine liilia või valgustusaja lill, Sinist Lootost on austanud paljud iidsed kultuurid ja tsivilisatsioonid alates Vana-Egiptusest kuni iidsete kreeklaste, tiibetlaste, Aleksandria impeeriumi, maiade ja aborigeenideni ning seda on leitud isegi Rooma ajast. Sinine lootos (Nymphaea caerulea) on etnobotaaniline aare - tuhandeid aastaid kasutati seda Vana-Egiptuses osana religioossetest tseremooniatest, et jõuda teadvuse kõrgematele tasanditele ja ühenduda jumalikkusega, kosmosega ja viia hinge arenguni. Iidsetest aegadest on leotatud sinise lootose lilli veinis ja kasutatud seda sakramendina, väidetavalt nullib see alkoholi negatiivse mõju. Tal on ravimtaimena pikk ajalugu.

 

Traditsiooniliselt kasutatud uneabi, detoksifitseeriva vahendi ja afrodisiaakumina, on rikas antioksüdantide poolest ning seda kasutatakse laialdaselt isegi Ayurvedas kõhulahtisuse, palaviku, urineerimisprobleemide ja südamepekslemise leevendamiseks. Selle mõju on peen, aidates unenägudes kergemini rännata, suurendab libiidot ja aitab sukelduda intiimsuse sügavustesse ja pühasse ühendusse.

 

Sinine lootos võib olla teatud määral hallutsinogeenne, kui seda tarbida suurtes kogustes või hüperkontsentreeritud kujul. Sellel taimel näib olevat loomulik intelligentsus ja see toimib adaptogeenina, aidates kõiki sellega, mida nad vajavad – mõne arvates on see kergelt ergutav, teisele aga rahustava toimega. See oskab leida üles koha mis vajab tervendamist ja suunab energia sinna, balanseerides keha ning tuua meid kohale iseendasse.

 

Sinist lootost saab kasutada selgete unenägude nägemiseks, see võib aidata teie alateadvusel sõnumeid edastada ja mõista ning luua ühenduse vaimujuhtidega.

 

Sinise lootose potentsiaalsed raviomadused

See on kerge rahusti

Sinine lootoseõis sisaldab alkaloide, tanniine, fenoolhappeid ja flavonoide. Taimes sisalduvad alkaloidid apomorfiin ja nutsiferiin aitavad vabastada dopamiini ja serotoniini, et mõjutada teie meeleolu ja tekitada kerget psühhoaktiivset toimet, mis võib esile kutsuda kerge eufooria. Ta rahustada ja aitab meil hästi magada. Tass sinilootoseõie teed aitab alandada stressitaset ning olla vähem murelik ja ärev. Lootoseõisi kasutatakse idameditsiinis emotsionaalsete häirete rahustamiseks. Apomorfiini on seostatud ka ärevuse taseme vähendamisega.

 

Võib vähendada vananemise märke

Sinine lootoseõis sisaldab antioksüdante, mis võivad aidata võidelda vabade radikaalidega ja aeglustada varajasi vananemisilminguid. Uuringud on näidanud, et sinise lootoseõie ekstrakt võib aknet oluliselt vähendada.

 

Võib vähendada menstruaaltsükli häireid

Ayurvedas ja Siddhas (iidsetes India meditsiinisüsteemides) kasutatakse sageli menstruaaltsükli häirete raviks India siniliiliat (Nymphaea stellata), mis on lähedalt seotud taim.

Sinise lootoseõie tee võib leevendada krampe ja stabiliseerida ka menstruaaltsüklit.

 

Diabeedivastased omadused

Tassi sinise lootoseõie tee joomine võib aidata diabeeti ennetada või edasi lükata, kuna see vähendab kolesterooli taset kehas ja sisaldab komponente, mis aitavad reguleerida insuliini sekretsiooni, nagu nutsiferiin ja nymphayol. Kuid seda taime ei tohiks tarbida patsiendid, kes võtavad diabeedivastaseid ravimeid, kuna veresuhkru tase võib langeda ohtlikule tasemele. Sel juhul on soovitatav kõigepealt konsulteerida arstiga.

 

Lucid Dreaming

Vaimsete praktikana tarbitakse sageli sinise lootoseõie teed, et esile kutsuda või intensiivistada selgeid unenägusid.

PXL_20221201_094548362.jpg
oriento-gy_DN08336U-unsplash_edited.jpg
thoa-ngo-EJW8vDTAV58-unsplash.jpg

Rohkem infot

PXL_20221201_094548362.jpg
Ryhmätunti Crystal Chamberissa  (enintään 8 henkilöä ryhmässä)

Istunto tapahtuu kristallikammiossa ja istunnon osallistujat istuvat mukavilla tyynyillä kammion lattialla. Ryhmätunnin johtaa osallistujien valitsema ohjaaja. Jos halutaan and_dbad5cf58d_ota yhteyttä meihin3bba aika.

 

Muut tapahtumat Crystal Chamberissa (enintään 8 henkilöä ryhmässä)

Jos haluat pitää mitä tahansa tapahtumia Crystal Chamberissa, ota yhteyttä meihin sopiaksesi ajankohdasta ja ehdoista.

Ota meihin yhteyttä!

bottom of page