top of page
Kristallkamber
Mida kujutab endast Kristallkambri seanss?

Kristallkamber on imeline kristalli-, värvi-, valgus- ja heliteraapia kooslus, kuhu on koondatud 200 000 kristalli ja püha geomeetria vägi. Kristallkambri külastus on kordumatu ja inspireeriv kogemus, mis toob Sind välja igapäevaelust, vabastab pingetest ja laeb uue energiaga. Kompleksteraapia mõjub energeetiliselt puhastavalt ja harmoniseerivalt, taastades inimkeha heaoluks vajaliku tasakaalu. Sul on vaja vaid lõõgastuda, lasta kõigel takistaval minna ja lubada kristallienergiatel teha õrnalt oma tööd!

Kui lähed kambrisse kahtluse või küsimusega, aitavad kristallid Sul vastust leida ning otsusele jõuda. Kristallide, valguse ja värvide võngetes kümmeldes taastub elujõud, selginevad mõtted, rahunevad emotsioonid. Kristallkambris tunnetad selgemalt oma tõelist olemust ja sisemist ruumi. Sinusse voolab kristallne selgus ning sügav rahu.

Rahulikus tempos vahelduva värvilise maheda valguse rütm ühendatuna kristallide leebe, ent võimsa vibratsiooniga mõjutab inimkeha raku tasandil, luues turvatunde ning avades Sind uutele võimalustele. Taustaks saab igaüks endale valida oma soovile vastava muusika (nt mantrad, gongid, loodushelid, vaalade keel, kosmilised helid).

_87A2944.JPG
_87A2945.JPG
Kristallkambri mõju

Intelligentsete elusolenditena on kristallidel võime häälestuda meie energiaväljadega. Kristallide jaoks on imelihtne mõista ja korrastada meie alateadvuse saladusi. Viimased elavad tihti “oma elu”, mõjutades tugevalt meie reaalsust, tehes seda vahel kahjuks ka ebasoovitud suunas. Meie füüsilise keha pahameel, mis võib väljenduda stressi, valu või haigusena, on sõnumitoojaks mõnest energeetilisest blokeeringust, mida kristallienergiad saavad pehmelt vabastada. Paljud kristalle armastavad inimesed on unistanud sellisest Kristallkambrist, kus kristallid on juba ehistujärgus kaasatud hea energiaga ruumi loomisse. 

Kristallkambri ülesehitus

See väliselt lihtsa geomeetriaga kümnenurkne ruum on koostatud neljateistkümnest spetsiaalselt valitud kristallidega kaetud moodulist. Kristallkamber on koduks ligikaudu 200 000  kristallile, keda on sinna asetanud ükshaaval meistri teadlik käsi. Kristallkambri seinte ja lae kaunistamiseks on valitud erinevad kristallid nii, et nad toetavad võrdselt kõiki seitset inimese põhitšakrat. Esindatud on  mäekristall,  ametüst, sodaliit, roosa kvarts, tsitriin, karneool ja suitskvarts. Läbi kõigi  kambris olevate kristallide juhitakse erineva tooniga valgust, mis kristalle läbides toimib loodusliku laserina, võimendades inimese energiakeha tasakaalustavat ja puhastavat toimet. Lisaks mõjutab kristalle läbiv värviline valgus ka põhilisi organismi elulisi parameetreid. Kristallikambrisse on ka paigaldatud interaktiivne helisüsteem, mille kaudu toimub kristalliteraapia seansi juhendamine. Tänu oma võimendavatele omadustele on Kristallikamber ideaalseks kohaks erinevate tervenduste- ja teraapiate läbiviimiseks (reiki, erinevat liiki massaažid, meditatsioonid jt.).

Teenused
kamber 3.jpg
Meditatiivne kristalli-, valguse-, värvi- ja heliteraapia eraseanss Kristallkambris (terapeudita)

Seansi juhtimine toimub spetsiaalse interaktiivse juhtimissüsteemi abil. Peale seansi käivitamist toimub kõik edasi juba automaatselt. Taustaks saab igaüks endale valida oma soovile vastava muusika (mantrad, gongid, loodushelid, vaalade keel, kosmilised helid  jms). Seanss lõppeb automaatselt vastavalt valitud seansi pikkusele. Seansile on võimalik tulla üksi või kahekesi. 

Broneeri seanss!

Elisabeth_Sau.jpg
Meditatiivne kristalli-, valguse-, värvi- ja heliteraapia eraseanss Kristallkambris terapeut Elisabethiga
 

Elisabeth Sau tegeleb shamanistliku tervendamise ja kristalliteraapiaga, eemaldab ebasoosivaid energiaid  ning balanseerib keha energiakeskusi helide, hääle, kristallide ja valguse energia kanaldamisega. Elisabethi vastuvõtuajad on E-R kell 9:00-20:00 ja Nädalavahetustel erisoovi korral.

Broneeri seanss Elisabethiga!

_87A3500.JPG
Grupiseanss Kristallkambris  (grupis maksimaalselt 8 inimest)

Seanss toimub Kristallkambris ja seansil osalejad istuvad kambri põrandal olevatel mugavatel patjadel. Grupiseanssi viib läbi osalejate poolt valitud juhendaja. Soovi korral võtke palun meiega aja ja tingimuste kokkuleppimiseks ühendust.

 

Muud üritused Kristallkambris (grupis maksimaalselt 8 inimest)

Kui teil on soov viia Kristallkambris läbi mistahes üritusi, siis võtke palun meiega aja ja tingimuste kokkuleppimiseks ühendust.

Võta meiega ühendust!

bottom of page