top of page
_87A1964.JPG

Individuaalseansid

Individuaalseansse viib läbi Elisabeth Sau aadressil Müürivahe 30, Tallinn
Tel 55985212, www.elisabethummingbird.com

Mida kujutab endast Kristallkambri seanss?

Kristallkamber on imeline kristalli-, värvi-, valgus- ja heliteraapia kooslus, kuhu on koondatud 200 000 kristalli ja püha geomeetria vägi. Kristallkambri külastus on kordumatu ja inspireeriv kogemus, mis toob Sind välja igapäevaelust, vabastab pingetest ja laeb uue energiaga. Kompleksteraapia mõjub energeetiliselt puhastavalt ja harmoniseerivalt, taastades inimkeha heaoluks vajaliku tasakaalu. Sul on vaja vaid lõõgastuda, lasta kõigel takistaval minna ja lubada kristallienergiatel teha õrnalt oma tööd!

Kui lähed kambrisse kahtluse või küsimusega, aitavad kristallid Sul vastust leida ning otsusele jõuda. Kristallide, valguse ja värvide võngetes kümmeldes taastub elujõud, selginevad mõtted, rahunevad emotsioonid. Kristallkambris tunnetad selgemalt oma tõelist olemust ja sisemist ruumi. Sinusse voolab kristallne selgus ning sügav rahu.

Rahulikus tempos vahelduva värvilise maheda valguse rütm ühendatuna kristallide leebe, ent võimsa vibratsiooniga mõjutab inimkeha raku tasandil, luues turvatunde ning avades Sind uutele võimalustele. Taustaks saab igaüks endale valida oma soovile vastava muusika (nt mantrad, gongid, loodushelid, vaalade keel, kosmilised helid).

_87A2944.JPG
_87A2945.JPG
 
Kristallkambri mõju

 

Intelligentsete elusolenditena on kristallidel võime häälestuda meie energiaväljadega. Kristallide jaoks on imelihtne mõista ja korrastada meie alateadvuse saladusi. Viimased elavad tihti “oma elu”, mõjutades tugevalt meie reaalsust, tehes seda vahel kahjuks ka ebasoovitud suunas. Meie füüsilise keha pahameel, mis võib väljenduda stressi, valu või haigusena, on sõnumitoojaks mõnest energeetilisest blokeeringust, mida kristallienergiad saavad pehmelt vabastada. Paljud kristalle armastavad inimesed on unistanud sellisest Kristallkambrist, kus kristallid on juba ehistujärgus kaasatud hea energiaga ruumi loomisse. 

Kristallkambri ülesehitus

 

See väliselt lihtsa geomeetriaga kümnenurkne ruum on koostatud neljateistkümnest spetsiaalselt valitud kristallidega kaetud moodulist. Kristallkamber on koduks ligikaudu 200 000  kristallile, keda on sinna asetanud ükshaaval meistri teadlik käsi. Kristallkambri seinte ja lae kaunistamiseks on valitud erinevad kristallid nii, et nad toetavad võrdselt kõiki seitset inimese põhitšakrat. Esindatud on  mäekristall,  ametüst, sodaliit, roosa kvarts, tsitriin, karneool ja suitskvarts. Läbi kõigi  kambris olevate kristallide juhitakse erineva tooniga valgust, mis kristalle läbides toimib loodusliku laserina, võimendades inimese energiakeha tasakaalustavat ja puhastavat toimet. Lisaks mõjutab kristalle läbiv värviline valgus ka põhilisi organismi elulisi parameetreid. Kristallikambrisse on ka paigaldatud interaktiivne helisüsteem, mille kaudu toimub kristalliteraapia seansi juhendamine. Tänu oma võimendavatele omadustele on Kristallikamber ideaalseks kohaks erinevate tervenduste- ja teraapiate läbiviimiseks (reiki, erinevat liiki massaažid, meditatsioonid jt.).

pexels-cup-of-couple-7303259.jpg

Shamanistlik tervendus

Mida kujutab endast Shamanistlik tervendusseanss Kristallkambris?

Shamanistlikul tervendusseansil saate vabaneda välistest energiatest mis teie energiavälja on sattunud, kui olete mingil põhjusel oma keskmest välja läinud. Kui me läheme endast välja, siis me lähemegi oma astraalkehas füüsilise kehaga nihkesse ning tekivad avaused kus välised madalama vibratsiooniga energiad - Huatchad saavad meid energeetiliselt mõjutada. Kui teil on mingil põhjusel enesetunne kehv või tuju halb ja madal energiatase ja te ei oskagi täpselt öelda miks või mille tagajärjel selline seisund on tekkinud, siis shamanistlikul tervendusseansil saate muuta seda seisundit, et tulla tagasi enda keskmesse ja heaollu. Shamanistlikul tervendusseansil tegeleme lapsepõlvetraumadega, vabastame rakumällu talletunud emotsioone mis on mingil põhjusel alla surutud, muudame käitumismustreid harmoniseerides suhteid vanematega ja partneritega, toome väge tagasi eelmistest eludest ja teistelt inimestelt, kui oleme mingil põhjusel oma väe kellegile ära andnud. Toome hingetükikesi tagasi, kui oleme nad kuskile ära kaotanud. Taastame enesearmastuse ja väärtustamise alateadlikel tasanditel, aitame sõltuvustest vabaneda ning harmoniseerime inimeste vahelisi sidemeid lõigates läbi kõik ebaharmoonilised köited, et tulla tagasi suveräänsusesse enda energias. Tegeleme kaassõltuvusprobleemidega suhetes ning tervendame esivanemate liine. Kristallide abiga tekib kambris ajatu ruum ning saame rännata nii minevikus kui ka tulevikus, et muuta oma elu ajaliini positiivsemaks. 

pexels-arina-krasnikova-6998223.jpg
IMG_20221111_145203.jpg
pexels-alina-vilchenko-13041007.jpg

Body de-armouring

Mida kujutab endast Body de-armouring tervendusseanss Kristallkambris?

Body Dearmouring on teraapia kus vabastame keha energeetilise kaitserüü - traumad ja emotsioonid mis me elu jooksul oleme rakumällu talletanud, mida me ei ole täielikult läbi tunnetanud või integreerinud. See kehasse salvestatud kaitsekoorem lisab stressi meie närvisüsteemile ning hoiab keha energeetilist sagedust madalamal. See takistab meie elujõu ja seksuaalenergia voogu, meie võimet südamest ühenduda ning mõjutab meie käitumismustreid ja suhet iseenda ja teistega. Vabastades end sellest koormast muutub keha tundlikumaks ja seksuaalenergia saab vabamalt voolata, enesetunne tõuseb ning käitumismustrid võivad muutuda ning enesearmastus võib kasvada uutele tasemetele.

woman-567021.jpg
_DSC2041.JPG
rose-5974372.jpg

Tantristlik energiamassaaz

Mida kujutab endast Tantristlik energiamassaaž Kristallkambris?

Tantristlik energiamassaaz äratab ellu teie energeetilise keha ning avab kundalini energiavoolu, mis võib aidata teil rohkem seksuaalenergiat  tunnetada ning avab kanalid uuele loominguvoolule, Tantristlik energiamassaaz koosneb mitmest etapist. Kõigepealt teeme koos energia tõstmise harjutusi ning vabastame puusad pingetest. Seejärel teeme mikrokosmilise orbiidi aktivatsiooni ning äratame üles energeetilise keha. Seejärel ilma puudutuseta energia liigutamine ning kundalini energia tunnetamine. See protsess võib olla väga naudinguline kuid ka vabastada keerulistest blokeerivatest emotsioonidest ning viia teid sügavale meditatsiooni. See võib viia muutunud teadvuse seisunditesse nagu taimemeditsiin ning avada uksi uutesse sügavustesse oma keha tunnetamisel. Teraapiat tehakse mugavas kerges riietuses, nt joogariided.

katherine-hanlon-83RTpUBjyYY-unsplash.jpg
_DSC2123.JPG
christin-hume-0MoF-Fe0w0A-unsplash.jpg

AromaTouch

Mida kujutab endast AromaTouch tervendusseanss Kristallkambris?

AromaTouch™ Tehnika on dōTERRA terapeutiliste eeterlike õlide peale kandmise meetod puudutuse, massaažitehnikate abil. Eriliseks teeb aroomimassaaži meetod, seda tehakse piki Hiina meditsiinist tuntud energiameridiaane ja akupressuuri punkte, mis asuvad seljal, kätel ja jalgadel. Õrn, rütmiline puudutus töötab harmooniliselt koos parima kvaliteediga terapeutiliste õlide aroomiga, mis jõuavad sügavale kudedesse ja pakuvad just sellesse piirkonda vajalikku toetust. Doterra eeterlikud õlid jõuavad 20 sekundiga igasse meie keha rakku. Sel moel saab tuge meie autonoomne närvisüsteem ning tänu sellele väheneb füüsiline ja vaimne stress ja keha tasakaal (homöostaas) taastatakse. Keha hakkab end ise tervendama ja jõuvarud taastuvad. Aromatouch tehnika on leebe, kuid ülimalt võimas looduslik tervenemise meetod, mis ühendab endas Hiina meditsiini iidsed teadmised, meridiaanide ja akupuntide ravi, erinevad massaaži tehnikad, aroomiteraapia ja aroomimassaaži ning veel palju kasulikke tehnikaid. Kombineerime kaheksat erinevat dōTERRA terapeutiliste omadustega õli kindlas järjestuses kindla süsteemi alusel. Igal õlil on selles teraapias oma ülesanne. AromaTouch™ Tehnika mõju Aromatouch teraapia on tõeliselt võimas. Tsooniteraapia õlidega on kordades võimsam kui tavaline aroomimassaaž, samas õlidel on siin oma roll maandamisel, sügavasse rahu seisundisse viimisel, immuunsuse tõstmisel, energiate liigutamisel, vaimu virgutamisel, terviklikul tervendamisel..

katherine-hanlon-g4Mq7w4ioXY-unsplash_ed
_87A1965.JPG
hd-wallpaper-4945008.jpg

Sinise Lootuse Teetseremoonia

Mida kujutab endast Sinise Lootose Teetseremoonia Kristallkambris?

Taimi on pikka aega kasutatud inimteadvuse avardumiseks ja kõrgematesse seisunditesse ühenduse loomisena. Tuntud ka kui Niiluse püha sinine liilia või valgustusaja lill, Sinist Lootost on austanud paljud iidsed kultuurid ja tsivilisatsioonid alates Vana-Egiptusest kuni iidsete kreeklaste, tiibetlaste, Aleksandria impeeriumi, maiade ja aborigeenideni ning seda on leitud isegi Rooma ajast. Sinine lootos (Nymphaea caerulea) on etnobotaaniline aare - tuhandeid aastaid kasutati seda Vana-Egiptuses osana religioossetest tseremooniatest, et jõuda teadvuse kõrgematele tasanditele ja ühenduda jumalikkusega, kosmosega ja viia hinge arenguni. Iidsetest aegadest on leotatud sinise lootose lilli veinis ja kasutatud seda sakramendina, väidetavalt nullib see alkoholi negatiivse mõju. Tal on ravimtaimena pikk ajalugu.

 

Traditsiooniliselt kasutatud uneabi, detoksifitseeriva vahendi ja afrodisiaakumina, on rikas antioksüdantide poolest ning seda kasutatakse laialdaselt isegi Ayurvedas kõhulahtisuse, palaviku, urineerimisprobleemide ja südamepekslemise leevendamiseks. Selle mõju on peen, aidates unenägudes kergemini rännata, suurendab libiidot ja aitab sukelduda intiimsuse sügavustesse ja pühasse ühendusse.

 

Sinine lootos võib olla teatud määral hallutsinogeenne, kui seda tarbida suurtes kogustes või hüperkontsentreeritud kujul. Sellel taimel näib olevat loomulik intelligentsus ja see toimib adaptogeenina, aidates kõiki sellega, mida nad vajavad – mõne arvates on see kergelt ergutav, teisele aga rahustava toimega. See oskab leida üles koha mis vajab tervendamist ja suunab energia sinna, balanseerides keha ning tuua meid kohale iseendasse.

 

Sinist lootost saab kasutada selgete unenägude nägemiseks, see võib aidata teie alateadvusel sõnumeid edastada ja mõista ning luua ühenduse vaimujuhtidega.

 

Sinise lootose potentsiaalsed raviomadused

See on kerge rahusti

Sinine lootoseõis sisaldab alkaloide, tanniine, fenoolhappeid ja flavonoide. Taimes sisalduvad alkaloidid apomorfiin ja nutsiferiin aitavad vabastada dopamiini ja serotoniini, et mõjutada teie meeleolu ja tekitada kerget psühhoaktiivset toimet, mis võib esile kutsuda kerge eufooria. Ta rahustada ja aitab meil hästi magada. Tass sinilootoseõie teed aitab alandada stressitaset ning olla vähem murelik ja ärev. Lootoseõisi kasutatakse idameditsiinis emotsionaalsete häirete rahustamiseks. Apomorfiini on seostatud ka ärevuse taseme vähendamisega.

 

Võib vähendada vananemise märke

Sinine lootoseõis sisaldab antioksüdante, mis võivad aidata võidelda vabade radikaalidega ja aeglustada varajasi vananemisilminguid. Uuringud on näidanud, et sinise lootoseõie ekstrakt võib aknet oluliselt vähendada.

 

Võib vähendada menstruaaltsükli häireid

Ayurvedas ja Siddhas (iidsetes India meditsiinisüsteemides) kasutatakse sageli menstruaaltsükli häirete raviks India siniliiliat (Nymphaea stellata), mis on lähedalt seotud taim.

Sinise lootoseõie tee võib leevendada krampe ja stabiliseerida ka menstruaaltsüklit.

 

Diabeedivastased omadused

Tassi sinise lootoseõie tee joomine võib aidata diabeeti ennetada või edasi lükata, kuna see vähendab kolesterooli taset kehas ja sisaldab komponente, mis aitavad reguleerida insuliini sekretsiooni, nagu nutsiferiin ja nymphayol. Kuid seda taime ei tohiks tarbida patsiendid, kes võtavad diabeedivastaseid ravimeid, kuna veresuhkru tase võib langeda ohtlikule tasemele. Sel juhul on soovitatav kõigepealt konsulteerida arstiga.

 

Lucid Dreaming

Vaimsete praktikana tarbitakse sageli sinise lootoseõie teed, et esile kutsuda või intensiivistada selgeid unenägusid.

PXL_20221201_094548362.jpg
oriento-gy_DN08336U-unsplash_edited.jpg
thoa-ngo-EJW8vDTAV58-unsplash.jpg

Rohkem infot

PXL_20221201_094548362.jpg
Sinise Lootose Tseremooniad, Wäelaulud ja grupiseansid Kristallkambris
 
Kristallkambris hoiame erinevaid huvitavaid grupiüritusi sealhulgas lauluringid, heli ja trummirännakud ning tseremooniad. Infot erinevate eesolevate grupiürituste kohta saate meie instagramist või facebookist ürituste alt.

Instagram  |  Facebook

 

Muud üritused Kristallkambris

Kui teil on soov viia Kristallkambris läbi mistahes üritusi, siis võtke palun meiega aja ja tingimuste kokkuleppimiseks ühendust.

Võta meiega ühendust!

bottom of page