top of page

Juulikuu energiad 2021

Juulist alates kasvab märgatavalt loomingulise ja uuendusliku energia sissevool ja see jätkub kuni aasta lõpuni. Juuli algab Kahaneva Kuu aeglases, pisut allasurutud meeleolus. Tähelepanu on pigem sissepoole ja möödunule pööratud, hirmudega seonduval, lõpetamisel ja lõpule viimisel. 6. juuli paiku saabub selginemine ja vabanemise laine ning hulk aegunud blokeeringuid kaob. Algab midagi hoopis uut.Tähelepanu tuleb tagasi olevikuhetke, niimõndagi saab selgeks ja asetub oma kohale. Kuu keskel hakkavad asjad sujuma, õhus on rohkem optimismi ja tunne oma veel tundmatu tulevase teekonna suhtes on kindlam ning toetatum. Kuu keskpaik on emotsionaalne aeg, tunda on uute õnnelike alguste ja õnnestumiste magusat hõngu, mis täidab südame rõõmu ja tänutundega ning õhutab loomingulisust ja uut moodi tegutsemise indu. Kuu edenedes lisandub nii südamest lähtuvat selgust ja rõõmu kui ka muutuste teel tegutsemise valmidust veelgi. Uutest taipamistest ajendatuna tekib soov olemasolevat täiendada, parandada või tervendada ja modelleerida elu oma hinge ja südame vajadustest lähtuvalt nii isiklikul kui ka kollektiivsel tasandil.


Kaduneljapäev 8. juulil on suurepärane päev, et otsustavalt kriips alla tõmmata sellele, mida sa oma ellu enam ei soovi. On aeg otsustada, mis jääb nüüd maha ja mis tuleb kaasa. See on sobiv aeg teadvustada tänutundega läbitud õppetunnid ja jätta möödaniku teekonnad selja taha, sulgeda enda järel uks ja panna mälestuste karbile armastavalt ent otsustavalt kaas peale.


Kuuloomine on 10. juuli kell 4:16 Päikese ja Kuuga Vähi märgis. Vähile omane ülevoolav tundeelu võib anda põhjust tunda end veidi rahutuna ja ärritatuna ent läbivaks on siiski mahe ja pehme sagedus. Vähienergia toob tähelepanu alla vajaduse ise ennast toita ja enese eest hoolitseda ning tunda end kodus oma elus, oma kehas, siin ja praegu. On aeg joonduda kõigega, mis tundub lohutav, rahustav ja rahulik ning leida tasakaal südame pehmuse ja karmide piiride vahel, mis on vajalikud turvalise ja kaitstud tunde tagamiseks. Kuigi see võib tekitada pingeid ja vallandada vanu haavu, pakub selle Kuuloomise energia ka tervendavaid läbimurdeid, innustades oma hirme ületama ja juhinduma armastusest.


22. juuli kell 17:26 siirdub Päike vesisest Vähist tulisesse Lõvi märki. Pärast sukeldumist oma sügavamate mõtete ja tunnete ookeani ning akude laadimist on nüüd aeg tulla tagasi välisesse maailma ja otsida uusi, loomingulisi ja põnevaid võimalusi edenemiseks järjest avanevatel uutel radadel. See on suhtlemise, pidude, elu tähistamise, sära ja glamuuri, aga ka südamega tunnetatud õigluse ja jagamise aeg.


Täiskuu on 24. juulil kell 5:37 Päikesega Lõvis ja Kuuga Veevalaja märgis. Selle Täiskuu märksõnadeks on transformatsioon ja loovuse energia. Nüüd võidakse meid julgustada oma mugavustsoonidest välja astuma ja omaks võtma uusi olemise viise. See on suurepärane aeg intuitsiooni arendamiseks, oma vaimse praktika süvendamiseks ja vaba voolava eneseväljendamise poole liikumiseks. Oluline on võtta aega olla vaikuses ja teadvustada eneses toimuvat.


Juulist alates muutub üldine häälestus, hakkavad kasvama konstruktiivsed meeleolud, lisandub nii selgust kui ka teotahet ja tegutsemise energiat. Algab avardumise, uue sünnitamise ja ülesehitamise ning loova koostöö aeg. Ka illusioonide purunemine jätkub hoogsalt. Mida enam vana, jätkusuutmatut ja aegunut kokku variseb, seda enam on ruumi uuele nii isiklikus kui ka kollektiivses plaanis. Kui hoiad tähelepanu tänases ja visualiseerid südamest tulevaid tulevikuplaane, on ootamas põnevad uued rajad, mille loomises igaühel on võimalik osaleda läbi oma ainukordse eneseväljenduse.


Imelist juulikuud !
Recent Posts

See All

Commenti


bottom of page