top of page

Juunikuu energiad 2021

Käes on meie kõige valgusküllasem suvekuu, mis toob endaga valged ööd ja pööriaja maagilised energiad. Õhk on muutuste, arengute ja potentsiaali avanemise energiast pakatav. Kindel on see, et miski pole kindel ja igavust me juunis tunda ei saa. Üllatusi on tulemas. Nüüd on aeg üle vaadata ja ümber hinnata oma uskumused, tõekspidamised ja veendumused, aegunust lahti lasta ja lubada eluvoogudel end uutele radadele juhatada. On aeg armastada, tänada, rõõmustada ja tantsida kaasa selle kuu võimsate energiatega.Juuni algus on helge ja soe, soosides läheduse ja armastuse õhkkonda. Võid tunda end eriti tundlikuna ja olla oma emotsioonidest teadlikum. Endiselt on õhus ka isikliku vabaduse ja ühiskondlike piirangute teemad, mis juhib tähelepanu, et vajadusel tuleb julgeda ei öelda, eriti kui oled loomult empaatiline. Kuu keskpaik toob teravama suunataju ja aitab keskenduda tuleviku loomisele oma südamehäälest lähtuvalt. Tõenäoliselt tunned end eluga paremini kooskõlas olevana ja oma tegemistes enesekindlamalt. Kuu lõpus energia mõnevõrra aeglustub, on hea aeg end lõdvaks lasta ja lubada endale midagi mõnusat, head ja toredat.


3. juuni on Kaduneljapäev ja suurepärane aeg oma füüsilise, emotsionaalse ja hingelise koorma kergendamiseks, koristamiseks ja loobumiseks nii vaimsel kui ka materiaalsel tasandil.


Kuuloomine on 10. juuni kell 13:50, Päike ja Kuu on Kaksikute märgis. Selle Kuuloomisega kaasneb ka Päikesevarjutus, mis selge taeva korral on meie laiuskraadil nähtav osalise varjutusena alates kell 12:50 kuni 15:10. Varjutuse kõrghetk on kell 14, varjutuse kogupikkuseks on 2 tundi ja 20 minutit. Selle Varjutusega Kuuloomise peamiseks sõnumiks on, et asjad pole nii nagu näivad. See aeg toob nähtavale niimõndagi seni varjul olnut ja võib kaasa tuua mitmesuguseid üllatusi. Kuuloomine toob endaga ka uute alguste energia ja aitab suunata pilgud lootusrikkalt ettepoole. Varjutus aitab esile tuua selle, mis on vajalik edasiliikumiseks oma kõrgeimale potentsiaalile vastavalt. Kui üks uks sulgub, avaneb teine.


21. juuni on Suvine Pööripäev ja Päike siirdub Vähi märki. Käes on aasta kõige pikemad päevad ja lühimad ööd. Pööripäeva paiku on dimensioonidevahelised loorid õhukesed ja võimaldavad meil peenematele energiatele lihtsamini ligi pääseda. See on fantastiline aeg olla looduses, end maandada ja tasakaalustada. Õhulisest Kaksikutest Vähi vesisesse märki liikuv Päike toob kaasa ka suurenenud tundlikkuse ja intuitiivsuse. Vähk on hoolija ja hoolitseja, kelle valitsusalaks on tunded ja tunnetus, ta tuletab meelde, et armastamist tuleb alustada iseendast, et seda jätkuks ka teistele jagamiseks. Samuti juhib Vähk tähelepanu oma intuitsiooni usaldamise vajadusele. Energia muutub kergemaks ja helgemaks. See on suurepärane aeg manifesteerimiseks.


23. juuni on Jaanilaupäev, tulerituaalide ja kesksuve maagia aeg. Pööripäeva nädal saab olema maagiline aeg, teravdades meie fookust, vaimuselgust ja suunataju ning luues harmoonilisi arenguid meie eludesse. Seekordse Pööriaja teeb eriliseks veel see, et Täiskuu on tänavu Jaanipäeval, 24. juunil kell 21:40 Päikesega Vähis ja Kuuga Kaljukitse märgis. See lisab kesksuve maagilisse atmosfääri veelgi enam valgust ja avab täiendava potentsiaali. Selle Täiskuu energia on optimistlik, positiivne ja konstruktiivne ning soodustab mõistuse ja tunnete on tasakaalustamist. Nüüd on hõlpsam vabaneda mineviku illusioonidest. Täiskuust kuni kuu lõpuni on energia aeglane ja mõtlik, hea aeg olla omaette iseendaga, kuulata oma intuitsiooni ja nautida olemasolevat. Juuni lõpu energia aitab iseennast vastu võtta ja armastada sellisena nagu sa oled, hoolida endast, tunda end ilusa ja väärtuslikuna ning olla tänulik.

Imelist juunikuud!
Recent Posts

See All

Comments


bottom of page